Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aagness

Kupiła któraś Pani suknię w salonie GALA w RADOMIU lub wie coś na temat

Polecane posty

tego salonu? a mianowicie uczciwości co do sprowadzanych sukni...czy nie są szyte na zapleczu...i w ogóle opinie na temat tego salonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****1111
a jaka pelna nazwa salonu?chodzi mi o wlasciciela/li

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****1111
nie wiem czy dobrze pamietam ale salon gdzie ja kupowalam suknie ale w innym miescie tez sie tak nazywa a wiem ze jest tych salonow wiecej w Polsce ale nie wiem czy pod taka nazwa ja bralam z salonu A. Skrzyszowskiej chyba tak to sie pisze i jestem zadowolona szyja mi wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aadness niestety nic nie wiem o tym salonie.A gdzie sie wybierasz do kosmetyczki i fryzjera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fryzjera na Moniuszki - studio sztuki fryzjerskiej Anna i Honorata - moja dobra sprawdzona fryzjerka,a z kosmetyczka mam troszke problem właśnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybieram do salonu kosmetycznego Nefretete na moj makijaz.Niestety nigdy tam wczesniej nie bylam odwiedzilam tylko ich strone internetowa i zaryzykuje.A moze Ty cos slyszalas o tym salonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaż Radom
Ja zapisałam się do Afrodyty na Chrobrego, nie mam fryzjera i nie wiem gdzie się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie zastanawiam nad Afrodytą Kleopatrą, ale chyba będę musiała iść na makijaż próbny,żeby sie upewnic...tylko on jest w tej samej cenie jak ślubny :] A do fryzjera idęna Moniuszki jak juz pisałam, ufam im całkowicie, zresztą dziewczyna,któa tam pracuje zajmuje się moimi włosami juz od 7 lat prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a te salony kosmetyczne o ktorych piszecie sa sprawdzone?bo ja jestem totalnie zdezorientowana ktory wybrac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę 4 maja na makijaż próbny do Afrodyty to zobaczymy co i jak:) Zdam relację co do profesjonalizmu, estetyki, wykonania itd:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×