Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martinella

Prosze o pomoc w napisanianiu emaila-Angielski-Praca

Polecane posty

Mój angielski jest dosyć kiepski, nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu. Słowa wiadomości rozumiem, ale jak popełniłam jakiś błąd to proszę o poprawienie;) \"INTERNATIONAL WORK-SHOP\" is organizing a work-shop of italian fashion companies in the Sheraton Hotel in Cracow at the 14th-15th/05/2007.we are looking for some young and beautiful to present the clothes ,underwear and shoes?s defille of the most important italian firms.Jewels for defille will be offered by Swarowski Macerata. if you are interested about this,contact me by e-mail and i will provide to give you more information. Witam , dziekuje zwrócenie uwagi na moja osobę. Byłabym zainteresowana, lecz obawiam sie ze moja waga oraz wzrost mogą mnie dyskwalifikować. Poza tym nie mam doświadczenia w tego typu pokazach mody, pracowałam tylko jako hostessa na promocjach . Pozdrawiam serdecznie , prosze o odpowiedz. Dziękuję bardzo za wiadomość już wysłalam emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Na pupie krosty
nie pomogą bo tu same zazdrosne tipsiary siedzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co Ty chcesz
zeby Ci przetlumaczyc? na polski oferte, czy to co pod podem na angielski? bo ja Ty chesz dostac prace wysylajac meila o tym, co Cie dyskwalifikuje i o braku doswiadczenia, to naprawde, szkoda czyjejs fatygi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ze nie ma sensu wysylac takiej odpowiedzi, poza tym ciekawe kto pisal to ogloszenie po angielsku ... pewnie jaki ruski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartaaaa
nie wysylaj meila takiej tresci.. tak sie nie robi! to Cie dyskwalifikuje od razu, musisz byc pewna siebie... jak zapytaja o wzrost i wage to poprostu podasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziękuje za odpowiedzi, moze macie rację taka wiadomosc mnie od razu zdyskwalifikuje, ale wole teraz powiedziec prawde niz miało by sie to okazać dopiero w Krakowie....a tam mam bardzo daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co sie starac
o cos takiego - albo piszesz prawde, ktora Cie dyskwalifikuje na starcie, albo omijasz co trzeba i dyskwalifikuja Cie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×