Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimoza89

Dzisiejsze słońce a opalanie

Polecane posty

Jak myślicie warto dzisiaj wyjść się poopalać? Podobno wiosenne najszybciej łapie. Opalał się już ktoś w tym roku? I nie mówcie mi że solarka jest lepsza bo jestem jej przeciwniczką, No dziewczynki kto ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze lapie
ja wyszlam wczoraj na 15 min na sloneczko w koszulce na ramiaczkach i mnie zlapolo chociaz bylam krociutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze lapie
i jak efekty?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina z kotłowni
to dla mnie pora, latem nie wytrzymuję na słoneczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska przywieszka
ale co w stroju kapielowym normalnie sie opalacie? mi by chyba bylo troszke zimno mimo wszystko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina z kotłowni
ja mieszkam w Holandii a dzisiaj jest ponad 20 stopni więc spokojnie mogę wyskoczyć w stroju kąpielowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opalałam się wczoraj i dziś, ślicznie mi przód wczoraj złapało. Leżałam 2 i pół godz. Dzisiaj 15 min na przodzie. I 2 godz na tyle. Muszę przyznać że plecy mi gorzej złapało niż wczoraj brzuch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opala opala
Mimoza, ja tez je jestem przeciwniczką solarium, swego czasu dostałam uczulenia i moja noga więcej tam nie postanie....A co do tego słoneczka, wczoraj wybrałam się na działeczkę, poleżałam na leżaku około dwóch godzinek, dodam że karnację mam śniadą z natury, no i dekolcik po tych dwóch godzinkach mam lekko czerwony i buźkę też, także na pewno opala bardziej niż latem!!!! Pozdrawiam i łap promyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Ty też naciesz się nim póki nam świeci ładnie:) Ja z kolejnym opaleniem poczekam do soboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie jestem w trakcie
opalania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguusiaaaaaaaaaaaa
wczoraj posmarowalam sie olejkiem kokosowym garniera i lezalam 2 godzinki :) dzis zrobilam to samo i mozna powiedziec ze juz jestem brazowa.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie jestem w trakcie
nie..mam przerwe bo mi goraaaaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic21
agusiaaaaa co to za olejek kokosowy z garniera?? przyspiesza opalanie czy taki normalny olejek do ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym roku wysmarowałam się oliwką, nie nałożyłam kremu z filtrem i poparzyłam się w kwietniowym słoneczku. Teraz jest mi ciut za zimno i poczekam z opalaniem na koniec maja/początek czerwca. Nie mam za bardzo gdzie leżeć. Zazwyczaj jadę nad jezioro i tam opalam się do woli, bo w centrum dużego miasta nie mam szans na chwilę samotności, a balkon nie nadaje się do opalania, bo jestem w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoopalacz
ja tez siedziałam sobie dzis na ławeczce i opalałam sobie dekolt i plecki - ramiona ponoc marcowe i kwietniowe słonce najlepeij łapie a w wtroek ide na wesele i nie chce byc blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis ze 2h na sloneczku lezalam z kasizeczka i widac:D troszke wzielo moze nie rewelacja ale pare takich seansikow i juz bedzie duzo mocniej widoczne:) ja sie szybciutko opalam na brazik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jutro jak ma byc
? jaka pogodna? bo jak wiatr duzy to niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak cudowna pogoda i super słoneczko ze az szkoda nie skorzystac by jego promieni nie złapać... ;) Dodatkowo jesli ktos chce sie szybko opalic polecam odwiedzenie strony www.sunselect.pl , moze akurat zainteresuja was ich produkty, ja jestem baaaaardzo zadowolona :) w koncu nie ma to jak opalic sie nawet pod ubrankiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczcie ze nawet
dziewczyny czym twarz smarujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozesz kupic przez net
szkoda ze niektorzy pracuja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evenema
Jezusie przez zmiękczanie słów bez bełta cięzko to czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×