Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grafiintka

tabletki na poronienia

Polecane posty

Gość Jeeeeeeeeeeeeeezuuuuuuuuuu
Boże, czy ja dobrze rozumiem, że skoro nie sypiasz często z facetami, to znaczy, że nie masz stałego partnera ??? i zamierzasz uprawiać seks bez prezerwatywy??? na dodatek truć się Postinorem???? ręce opadają...weź się szybko wyedukuj co do antykoncepcji, albo ja lecę już kupować wieniec na twój nagrobek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie nie nie mam stałego partnera ale nie widujemy sie czesto poniewaz on pracuje za granica :) o rany nie wyobrazam sobie wspolzycia z przypadkowymi mezczyznami a jesli tak to juz na pewno w prezerwatywie i chyba tylko z tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tabletke to bralabym gora 1 na pol roku dlatego one tak mnie zastanawialy :) uwazam na siebie bo cale zycie mam przed soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeeeeeeeeeeeeeezuuuuuuuuuu
ufff, ulżyło mi :) ale poważnie, nie doradzam tobie brania tych tabletek, zawierają potworną ilość hormonów, będziesz po tym wymiotowała, rozregulujesz sobie cykl, itd. , o wiele zdrowiej i bezpieczniej wyjdziesz na łykaniu normalnych pigułek, ustaw sobie przypomnienie w komórce, albo notuj w terminarzu, że np. o 20 masz wziąć tabletkę :) poza tym, jak ty chcesz to zrobić technicznie? spotkasz się z twoim mężczyzną np. na weekend, będziecie się kochać kilkanaście razy, stęsknieni i chcesz łykać te tabletki po każdym stosunku? to nie ma sensu, prędzej się dorobisz ciąży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale slyszlam ze one bardzo na watrobe szkodza takie tabsy antykoncepcyjne a niestety moja wartoba pozostawia wiele do zyczenia....... zreszta zawsze mialam z nia problemy. myslalam wiec o tych tabletkach zeby pokochac sie z moim mezczyzna przez noc i pozniej wziasc tabletke. na drugi dzien wcale nie musimy sie wiecej kochac zreszta i tak najlepszy jest ten 1 raz zaraz po spotkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeeeeeeeeeeeeeezuuuuuuuuuu
a wiesz, jak szkodzą takie tabletki po stosunku ??? możesz się nimi załatwić gorzej, niż przez branie pigułek kilka miesięcy !!!!!!!!!!! jedną !!!!!! skoro masz kłopoty z wątrobą, to może pomyśl o plastrach Evra? nie trzeba pamiętać codziennie i omijają wątrobę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaję że wspólczuję
Sa jeszcze plastry, ale to juz moje ostatnie slowo w tym temacie! Postinor to niby watrobe lagodnie piesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no wiadomo ze nie ale wiesz... mnoim zdaniem zawsze to lepsze wiazc cos takiego raz na rok niz przez 12 miechow zrec tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafintka Ty cos krecisz
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa tabletki na poronienie ale legalnie sie ich nie kupi. ja brałam raz postinor- to potworna dawka hormonow i nigdy wiecej nie chce go łykać. biore teraz pixy anty, mam pewność, dobrze sie po nich czuje i na pewno szkodzą mi mniej niz te dwie bomby hormonalne postinoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszko20
hej pomozcie potrzebuje na juz tabletki wczesnoporonne bo doszlo u mnie do niezapowiedzianego stosunku po pijaku gdzie nic nie wiedzialem i teraz dziewczyna chce mnie posadzic o gwalt jak ich nie zalatwie pomozcie mi bo nie wiem jak sobie dam z tym rady albo chociaz napiszcie jak sie nazywaja i gdzie je dostane kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Aniulka
wiecie co ja zalatwilam se te tabletki od kumpla ktory mieszka za granica no i powiedzial ze do 25 dni musze to wziasc noa le nie jeste pewna w 100% czy wpadlam, on mowi ze mnie nie zalal ale ja mam takie bole brzucha i wgl tak mi dziwnie no i ja mam pytanko czy jak ja wezne te tabletki na poronienie a jednak nie jeste w ciazy to czy cos sie stanie ??? a tak dla swiadomosci to te tabletki bierze sie chyba do pochwy a nie przez ryj*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadka, niechciana ciąża? Polecam p.Darka(ginekolog, połoznik) bardzo rzeczowy i merytoryczny lekarz, wypisał mi recete na Arthrotec ktory sobie wylupiłam i juz jestem po udanym zabiegu. podaje numer jakby ktos potrzebował pomocy 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża?

Test wyszedł pozytywny? Nie wiecie co teraz zrobić? Napiszcie do nas!

kobietawpigulce pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×