Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcia21

cichy slub cywilny??

Polecane posty

Gość lajna
Tez mam w planach:) A dlaczego nie chcesz wielkiego weseliska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzina CI nie daruje, zę sprzątnełaś im sprzed nosa idealną okazję do popijawy :P Mi sie mażył cichy ślub cywilny - my, świadkowei i osoba udzielająca ślubu. Ale rodizna nawet nie chciała i tym słyszeć, mimo że w ostateczności zgodziłam się na obecność najbliższej rodziny to i tak zwaliło sie kilka nieproszonych osób. Jak zapowiedziałam, że żadnej imperzy nie będzie, to i tka się spotkali... bez nas xD Dla mnie cichy ślub cywilny to było marzenie i ideał, ale rodzina zawsze czuje, zę coś im się należy i jeśli nie utrzyma się tego w absolutnej tajemnicy to wszystko popsują. A jak nawet się uda po cichu i skromnie, to się potem wszyscy poobrażają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego bez wiedzy rodziców? Ja bym na miejscu rodziców poczuła się zraniona, czy to brak zaufania ,brak szcunku? Szkoda ich krzywdzić. Poza tym dlaczego chcesz to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosiciel
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko takie plany a poza tym pytalam sie swoich i oni nie maja nic przeciwko a rodzice mojego chlopaka mysla ze juz jestesmy po slubie bo nosimy obraczki oczywiscie srebrne ale jakos nie wierza jak im mowimy ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze...
a my planujemy dwa sluby.. 1 cywilny tylko my i swiadkowie a tydzien potem slub koscielny i wesele dla rodziny i znajomych. tak bedzie i wilk syty i owca cała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub koscielny planujemy za dwa lata a cywilny nie wiemy bo to tylko takie plany ktore raczej nie wypala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocelot2525
a ja za ponad miesiac mam cichy slub cywilny, tylko my i swiadkowie...i rodzice nasi sie na to zgodzili gdyz i tak na wiosne bedzie koscielny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocelot2525
ja jestem...najpierw wiosna zrobilismy to bez wiedzy rodzicow - zarejestrowalismy nasz slub, taki potajemny w usc...2 tyg przed slubem nam sie odmienilo...odwolalam..jednakze pani w usc nam powiedziala ze jezeli wezmiemy do konca roku slub to nie przepadna pieniazki i dokumenty...nie chodzi o pieniadze, bo to ok 100zl...ale o to ze skoro juz wszystko zalatwione to wezmiemy slub w tym roku...a taki uroczysty koscielny na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocelot2525
25 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
ja tez taki zrobie.milego dnia,pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasss
a co jeśli np panna młoda ma dwójkę rodzeństwa i np siostre weznie jako światka, to druga siostra może być urażona, ze ona nie została zaproszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy slub cywilny ok
nie kazdej rodzinie zalezy na popijawiie ( mojej np zupelnie nie). jednak nie zawiadomienie rodzicow uwazam za nielojalne, bedzie im przykro zwyczajnie, ze nie poiwedzialas im o tak waznej zyciowej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy ślub jest super
my tak zrobiliśmy, tzn. załatwiliśmy sobie termin w usc, nikomu nic nie mówiliśmy, świadków wzieliśmy "z ulicy" - tzn. w usc poprosiliśmy jakichś ludzi :) to było prawie 3 lata temu, po ślubie pojechaliśmy na weekend w góry :) po powrocie powiedzieliśmy że jesteśmy po ślubie, nikt się nie obraził - tym byłam nawet zdziwiona zaznaczam że nie planowaliśmy i nadal nie planujemy ślubu kościelnego więc nie było cale imprezy itd :) prezenty ślubne dostawaliśmy chyba z pół roku jesteśmy bardzo szczęśliwi i zrobiłabym tak jeszcze raz - przynajmniej było tak jak chcieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×