Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Negra

Hiszpańskie piosenki D

Polecane posty

Polecam wspaniałe hiszpańskie przeboje z Eurowizji, głównie lata 50.-80. Wspaniałe interpretacje, od mocnej hiszpańskiej nuty po ballady. Polecamy - Raphael, Betty Missiego, Julio Iglesias, Mocedades i wiele innych iberyjskich gwiazd muzyki, które brały udział w tym jednym i niepowtarzalnym święcie muzyki! O więcej proszę pytać fanów, czyli nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shakira ma fajne piosenki po hiszpańsku: ,,No'', ,,Obtener un si'', ,,Las de la intuicion'', ,,dia especial'', ,,te dejo madrid'', ,,no creo'', ,,ciega,sordomuda", ,,la pared'', ,,dia de enero''. Ja uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja szukam takiej piosenki ona chyba jest po hiszpańsku albo włosku. śpiewają w niej dziewczyna i chłopak. w refrenie na końcu słychać słowa jak by pola pola czy jakoś tak. I ta piosenka nie jest wolna. Jak coś wiecie to napiszcie co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenka1991lalala
nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale może nie zaszkodzi zapytać ... szukam piosenki którą słyszałam ostatnio na dyskotece jest bardzo szybka śpiewa ją dziewczyna (dziewczyny) i wiem że pojawiają się w niej słowa ,,santa sia mi amor oeo oeo...,, będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DulceAmargo
Odświeżmy wątek!! U mnie w głowie aktualnie David Bisbal - "Mi Princesa" i "Digale" I Malu "Blanco y Negro" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuNaTattoo22
Znacie może tytuł piosenki która pojawia się w serialu Zbuntowany Anioł gdy Milagros z przyjaciółmi tańczy na paradzie (odc na youtube 53 - piosenka na samym początku parady) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. szukam piosenki którą słyszałam na dyskotece w Hiszpanii nie wiem czy to hiszpańska czy rumuńska ale mniej więcej tak brzmiała, piszę ze słuchu to refren: ...tu espanii... a racze racze racze... prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobre
Mala Rodriguez- Por la noche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobre
3MSC - yo te esperare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. szukam piosenki którą słyszałam na dyskotece w Hiszpanii nie wiem czy to hiszpańska czy rumuńska ale mniej więcej tak brzmiała, piszę ze słuchu to refren: ...tu espanii... a racze racze racze... prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaapp
Polecam genialna piosenka po hiszpańsku! :) tytuł Trumpet Lights, oto link do niej http://twojanuta.pl/mp3,28kin,david-deejay-feat-ami-trumpet-lights-radio.html?u=218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobre
Romeo Santos - La Diabla/Mi Santa ft. Tomatito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vesper1988
Wielka prośba o pomoc. To fragment piosenki w bardzo słabej jakości, ale niestety niczym innym nie dyspunuję. Język chyba hiszpański więc ciężko mi zidentyfikować słowa. http://jesiotr7.wrzuta.pl/audio/9LHGZRPhqdX/glos_005 Może ktoś zna tytuł albo chociaż jest w stanie zidentyfikować czy to hiszpański i jakieś słowa? Byłabym przeogromnie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaa9595
Ja mam problem bo bardzo mi sie podoba taka piosenka, którą wiele razy słyszałam, jest szybka, do tańczenia, szczególnie można ją usłyszeć w klubach. w refrenie śpiewa kobieta.. ciężko mi to zanucić jakoś, nie znam hiszpańskiego ale leci to jakoś tak : " utatata sorina katatata sorina". Wiem, że to troche smiesznie brzmi ale ciezko mi to jakoś inaczej zapisać . W zwrotkach śpiewa facet, jest to swego rodzaju rap. refren często sie powtarza. Prosze o szybką odp jesli ktoś kojarzy coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shakira :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elalea
piosenka z odcinka 53 zbuntowanego anioła jak tańczą na paradzie Chayanne - Salome tez szukałam aż mi się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam szukam piosenki która czętsto leci na RMF FM (i oczywiście nwm jak sie nazywa :D) słowa jej refrenu sie zaczynają:Baila baila oo może wie któś jak sie to nazywa Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunshineHappiness
Ja polecam piosenki od Alvaro Solera El mismo sol, Sofia, tengo un sentimiento. A najlepiej wpisz w yt Alvaro Soler eterno Agosto full CD Albo na Tidalu wpisz Eterno Agosto polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juanta
Polecam wszystkim , którzy kochaja jęz hiszpański i dobrą muzykę utwory Alejandro Fernandeza, Niesamowity głos, szeroki repertuar, od ranchera począwszy poprzez pop meksykański do klasyki Mexicano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×