Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Negra

Hiszpańskie piosenki D

Polecane posty

Gość domu$
xtreme-te exterano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikikita
hej! ja też szukam jednej ładnej hiszpańskiej(tak mi się wydaje) piosenki. Często miałam okazję usłyszeć ją w hotelach na animacjach, bo jest dosyć popularna. Dokładnie nie wiem jak się to pisze ale słowa lecą tak : buena partita tita tita buena partita uu! Wpisywałam to jako tytuł piosenki ale nic mi nie wychodzi.Prosze pomóżcie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisol
Maite Perroni & Reik- Mi pecado Dulce Maria- Inevitable Loona & David Bisbal- Oye el boom Jennifer Lopez & Mark Anthony- No me ames Jennifer Lopez & Chayanne- Dame Mariana Suarez- Anhelo amarte Shakira- Estoy aqui Natalia Oreiro- Huracan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espanola
a ja szukam piosenki, gdzie w pierwszej zwrotce jest"quando nino dormido" a w refrenie-esperar, esperar, esperar...nie mogę znaleźć tej piosenki w internecie a piękna była...pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalio
Może być z szybszych : Pobre Diabla Namorada A wolne to coś z rbd ale mogę też być szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espanola
to była raczej wolna piosenka i śpiewana przez mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutella1026eurovisionfan
witam , też ostatnio bardzo polubiłam hiszpańskie rytmy ;P interesuję się eurowizją więc podam kilka tytułów artystów z tego pięknego kraju ;P Są to: David Civera ,,Dile que la quiero'' z 2001 roku, Beth ,,Dime' z 2003 roku , Anabel Conde ,,Vuelve conmigo'' z 1995 roku, Rosa ,,Europe's living a celebration'' z 2002 roku, Ramón ,,Para llenarme de ti'' z 2004 roku, Nash ,,I love you mi vida'' to jest super ;P z 2007 roku, Soraya ,,La Noche Es Para Mi' z 2009 roku A tak poza eurowizją to bardzo lubię : Bonka - El problemon po prostu kocham to ! Christina Aguilera - El beso del final z filmu Dirty Dancing 2 piękna piosenka ;P Christina Aguilera - Genio atrapado , Don Omar - Virtual Diva, Elvis Crespo - Pintame, Mal - El nio que vino del mar, Miranda - Hola Laura Pausini - Amar Completamente myślę że pomogłam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. trafiłam na to forum przypadkiem i potrzebuje waszej pomocy! błagam was o szybka odpowiedź to bardzo pilne. podoba mi się piosenka z filmiku na you tube oto link : http://www.youtube.com/watch?v=FENnaqDwR1M&feature=related mam nadzieje że ktoś zna ta piosenke zaczyna sie ona kiedy ta dziewczyna rozpoczyna taniec. jeszcze raz prosze o odpowiedź będe bardzo wdzięczna! dzieki z góry :) ;* to moje gg : 2114154 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el nino
to jest piękna piosenka: Julieta Venegas me Voy Paulina Rubio Ni Una Sola Palabra i oczywiście hit :) Jeanette porque te vas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark shadow
David Bisbal - Buleria Don Omar - Pobre diabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikaramara
El POrta !!!!!!! cuDOWNE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cezetka212
FRAN PEREA - La chica de la habitación de al lado Fran Perea - 1 + 1 son 7 Chino & Nacho - Nia Bonita Chino & Nacho - Me Mata Me Mata Chino & Nacho - Se apago la llama Chino y Nacho - Lo Que No Sabes Tu Natalia Oreiro - Huracn Natalia Oreiro - Uruguay Natalia Oreiro - Valor Natalia Oreiro - Que digan lo que quieran MI PECADO - Maite Perroni feat. Reik Selena-Amor Prohibido Natalia Oreiro - Rio De La Plata Juanes - Me Enamora RBD - Para Olvidarte De Mi Enrique Iglesias - Tu Y Yo RBD-Feliz Cumpleaos Nunca Te Olvidare-Enrique Iglesias RBD Hoy que te vas Enrique Iglesias - Nunca Te Olvidar Mark Antony & Jennifer Lopez-No me ames RBD- Solo Para Ti MDO- Me huele a soledad Enrique iglesias- lloro por ti en cristina RBD en Los 5 Magnificos! RBD-A tu ladoMARQUESS - La vida es limonada POLVORA no es solo por culpa mia RBD - Tu Amor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cezetka 212
Amelia Vega Pasa Un Segundito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RBD-salvame > PIĘKNA :* RBD-A la Orilla RBD-Quisiera Ser też cudna ;) RBD-Tras De Mi RBD-El mundo detras RBD-No pares live in Hollywood śliczna;) RBD-Fuera RBD-Que hay detras Anahi-No te quiero olvidar Anahi-Aleph Anahi-Alergico :* kocham! Anahi-Como cada Dia na maxa sliczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć jak nazywa si tytuł pewnej hiszpańskiej piosenki... słyszałam ja gdzies kilka razy . Zaczyna sie od melodii "na na na na na... me so melo cia vevo canal cie"- nie wiem czy pisze dobrze nie znam hiszpańskiego... Piosenka leciała tez w Zbuntowanym Aniele w odcinku 110 jak Ivo był na morzem. Przesyłam link do tego odcinka. http://iitv.info/zbuntowany-aniol/s02e11.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Widzę,że przeważają tu raczej smętne piosenki,w dodatku nie najnowsze :( Podam kilka moich ulubionych,może sie komuś spodobają :) NELLY FURTADO : suficiente tiempo, vacacion uetre Dar Ms Manos Al Aire Sueos Mi Plan Fantasmas Silencio Como Lluvia Feliz Cumpleanos Bajo Otra Luz. NELLY y JUANES (stare ,ale świetne) : te busque fotografia JUANES : hoy me voy Yerbatero - Gotas De Agua Dulce Coś szybkiego: Chayanne - Lola Shakira Gitana A to dla romantycznych (starsze,ale nie widziałam tu tych propozycj) : Quien Te Dijo Eso - Luis Fonsi Luis Fonsi - Llueve Por Dentro Luis Fonsi - Aunque Estes Con El Luis Fonsi - Amor Secreto Luis Fonsi - Estoy Perdido Luis Fonsi ,bisbal..Aqui Estoy Yo Alex Ubago - A gritos de esperanza Alex Ubago - Instantes Alex Ubago- Sigo aqui Alex Ubago - Como En Los Sueos Alex Ubago - Cada da Alex Ubago Sigo buscando Julieta Venegas Me voy Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Przepraszam,zmęczona jestem i wkradły mi się literówki w piosenkach Nelly F. "ms "to miało byc "mas" a "uerte" to "fuerte"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
Tony Dize Ft. Don Omar & Ken-Y - El Doctorado http://www.youtube.com/watch?v=IJo00BtqQss Tony Dize - Quizas http://www.youtube.com/watch?v=t3uEBgdNrTk&feature=related David Bisbal, Wisin & Yandel - Torre De Babel http://www.youtube.com/watch?v=_y6nl7s6V3s&feature=related Wisin & Yandel - Ahora Es http://www.youtube.com/watch?v=Gk_asGADGaA&feature=related Wisin & Yandel - Sexy Movimiento http://www.youtube.com/watch?v=qWizLPsiUoY&feature=related to lubię ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erick Rubin - Dejame Reki - Sabes Angels - Y no se que paso Greys Robles - El amor no soporto Luis Fonsi - Nada es para siempre amor Polecam ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×