Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Negra

Hiszpańskie piosenki D

Polecane posty

polecam piosenke \'\'trapos sucios\'\' ktora wykonuje modestia aparte...niestety nie moge znalezc jej na youtube wiec nie wkleje linka...ale warto posluchac ale przede wszystkim warto wsluchac sie w tekst...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu.re
A czy ktoś może kojarzy piosenkę o refrenie mniej więcej takim: \"bamo sa bailar esta miga buena\" i później pod koniec śpiewają na i na i na. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu.re
a to w takim razie sorry za te wpadkę z językiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolka
hello szukam szybkich hiszpańskich piosenek moze ktos mi jakas polecic??z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Z szybkich to może: Belinda-Lo siento David Civera-Para vivir contigo Litzy-No estoy loca Soraya-Corazon de fuego Sara-Te comere a besos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce
Jeśli chodzi o muzykę hiszpańską to uwielbiam Chayanne, Davida Bisbala... długo mogłabym wymieniać :) na stronce http://chomikuj.pl/dulce_y_peligrosa zgromadziłam troszkę takiej muzyki :) gdyby ktoś był jakąś piosenką zainteresowany a nie ma transferu to przyśle e-mailem. Mój adres dulce_y_peligrosa@wp.pl besitos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bisbal jest świetny!!!:D A najlepsza są jego piosenki "Angel de la noche", "Como olvidar" i "Amores del sur". Z wolniejszych zdecydowanie "Esta ausencia" i "Me derrumbo":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce
jeśli chodzi o wolne piosenki Bisbala to wolę DIGALE tej piosenki nic nie przebije, no chyba że na nowej płycie coś ciekawego będzie :) podobno już we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easy_maika
Quiero despartar - Freddy Marquez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a już myślałam, że Bisbal porzucił zwyczaj nagrywania płyt co dwa lata:p A tu taka dobra wiadomość! Już się nie mogę doczekać września!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaGomera....19
Hej. Właśnie wróciłam z wakacji na Gomerze i słyszałam tam piosenke....możliwe że to jest piosenka latynoska...ale na pewno śpiewa ja kobieta(o dosyć męskim głosie) a w tle słychać jęczenia kobiet:P.....w refrenie jest chyba jakieś słowo zaczynające się na p(ale nie znam hiszpańskiego )....ta piosenka często leci w klubach w Hiszpanii...błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyna
Czy ktos wie może, gdzie można kupić płytę Carlosa Ponca 'La Historia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce
niestety nie wiem gdzie mozna kupic plytke carlosa ponce, mozesz ja znalesc na www.chomikuj.pl/dulce_y_peligrosa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co to jest
Zdecydowanie kocham ANDY & LUCAS :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta0034
David Bisbal y Queco - "Perros de la noche" Conchita - "Nada que perder"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce
ostatnio bisbal - juro que te amo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jachim
niedawno będąc na wakacjach na majorce słyszałem super nutkę nie mam pojęcia jak lecą słowa wiem tylko ze słuchając tego słyszałem takie słowa \"moja la kobita rita rita moja la kobita\" i trzy razy sie klaska bardzo proszę o pomoc w znalezieniu tej piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta0034
Wczoraj ściągnęłam sobie tą piosenkę z Twojego chomika, bardzo mi się spodobała, ale właśnie zastanawiałam się, gdzie jest ten Bisbal? Wsłuchiwałam się jak najdokładniej w piosenkę i nie słyszałam go ani razu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce_y_peligrosa
kiepsko go słychać (raczej w ogóle ;P) ale piosenka jest śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×