Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriusss

jataman

Polecane posty

Gość miriusss

pamietacie te bajki na poloni 1 typu generał daimos, jatamam , gigi, to byly super bajki.....eh mlodosc heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqll
to byl jayodetaman a kreskowka nazywala sie w krolestwie kalandarza uwielbialam ja leciala jakies 4 miesiace temu na 1P przed 7 rano. Gigi tez uwielbiam, wogole to wloskie i japonskie krrskowki sa the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyliczamy
yattaman też był; yattodettaman to inna bajka; yattaman to był taki chłopak; razem z dziewczyną ratowali świat w sexy kostiumach :D :D i też mieli roboty jak w królestwie kalendarza no i daimos the best, wielka miłość Eriki i Kazui ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to były japonskie bajki
z włoskim dubbingiem (ale nie wszystkie, w niektórych gadali po japońsku, np. w Pojedynku aniołów, opowieści o siatkarkach, która miała też tytuł Supergwiazda Mila). Bardzo lubiłam oglądac te bajki na Polonii 1 :). Moim idolem był niejaki Tsubasa z serialu o piłkarzach "Piłka w grze" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Skakanka
Nie bajki a ANIME. To wielka różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikan
A kojarzycie może takie Anime o pomarańczowym kocie imieniem Nikan? Kurcze, szukam tego wszędzie, a nawet na goglach tego nie ma... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiałam te bajki :) a w szczególności Daimosa , byłam zafascynowana tymi ludźmi ze skrzydłami, nie pamietam jak sie nazywali, tylko tyle że pochodzili z kosmosu i atakowali Ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a pamiętacie Syrenkę Mako i Tiger Mana? :D to leciało na polonii1 w 1994 roku :P to były czasy ;) w ogóle wtedy było masę tego w telewizji, nie to co teraz, durne teletubisie :/ (oglądam z dziećmi którymi się opiekuję i to koszmar O.o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonnica w przebraniu.
ja bardzo lubilam Gigiego i Tsubase czy jak mu tam [kapitan Hawk] to byly czasy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak ........
gigi i jego ukochane biale majteczki hehe jeszcze byla taka bajka gdzie spiewali hele hele hela super girl ;) Mialam wtedy 11 lat , to byly czasy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipppppa
A królestwo kalendarza zboczone na maksa ktoś pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anime
- Generał Daimos - Kapitan Hawk - Tygrysia Maska - Syrenka Mako - W Królestwie Kalendarza - Yattaman - Zorro - Pojedynek Aniołów - Gigi la Trottola - Baseballista - Księga Dżungli Coś przeoczyłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonnica w przebraniu.
kapitan Hawk byl the best:D jeden mecz trwal chyba z 50 odcinkow, więc lecial na okraglo chyba przez 2 miesiace:D to polokragle boisko, te rozmowy w czasie biegu z pilka:D ech, to były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam manewr bliźniaków co jeden rzucał się ślizgiem na trawę i wystawiał stopy żeby drugi mógł na nie naskoczyć i wybijał się z tego jak z trampoliny a potem była główka i 5 odcinków póxniej wpadała nieubłagana bramka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonnica w przebraniu.
z dziecinstwa pamietam ze ogladalam jeszcze Sante Barbare czy jakos tak:D tez byl niezly tasiemiec choc chyba nic w porownaniu z Moda na sukces:D no i of kors pamietam Marie czy Manuele nie przegapilam zadnego odcinka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kariolcia lubi bajki
a ja moze bardziej babskie bajki wymienie tez na polonii jeden - Sally czarodziejka - czarodziejskie lustereczko rety kochałam te bajki... a na rtl 7 było cos z kamieniem snów nie pamietam tytułu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anime
Gość
hej, jeszcze była \"Bija\" na polonii1 :) Bija miała przeciwniczkę Nonę (?) z niebieskimi włosami, a sama miała czerwone, typowa magical girl :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
chloe- to byli Bamisjanie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonaa
nie wiem czy ktos wymienial ale byla jeszcze bajka Pol i Nina:) dobre byly te czasy... az sie chcialo ogladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo bajki z Polonii 1 pamiętam. Yattaman to była moja ulubiona. A ten główny bohater to miłość moich młodzieńczych lat :P:P:P Jakiś czas temu koleżanka przypomniała mi o tej kreskówce i załatwiłam sobie piosenkę tytułową. Teraz mam ją jako dzwonek na komórkę i robi furorę. Z bajek z Polonii 1 pamiętam jeszcze Czarownicę Sally, Gigi\'ego, Yattodatamana (ale chyba tego zbytnio nie lubiłam), Tygrysią Maskę i pewnie coś by się jeszcze znalazło. Mogliby zacząć powtarzać te bajki zamiast ryć w berecie jakimiś telezakupami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURAIKO - ta przeciniczka Biji nie nazywała się czasem Norma? Pamiętam, miała niebieskie włosy i była niby taka zdolna czy cośtam. Nie lubiłam jej, bo się zanadto panoszyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba Noma jej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×