Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriusss

jataman

Polecane posty

Gość hokaido
eh generał daimos był (jest) the best!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha - ja w 4-5 klasie oglądałam namiętnie yattamana i w królestwie kalendarza :) hmm - Yattaman - zboczony lekko - jak wybuchała czaszka u bandy Drombo można było zauwać niektóre elementy Dronii :) jak to się pamięta W królestwie kalendarza - tu już polecieli po całości - nie raz widać było biust Księżniczki Poniedziałek :) i ten paw kosmosu lubiłam też księżniczkę sally :) mimo że mam 25 lat to jak by puści jeszcze raz w P1 oglądała bym ;) z uśmiechem na ustach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
O tak, Yattamana uwielbialam :D Do tej pory pamietam, ze lecial o 16 na Polonii 1. I nie moglam zrozumiec, jak moja sasiadka- wtedy lat ok. 15- mogla nie ogladac Yattamana, dla mnie to bylo nie do pomyslenia. No i oczywiscie Czarodziejka z Ksiezyca. To byl hit :D Boze, jak ja zazdroscilam tej czarodziejce dluuugich wlosow. To byly czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusiaczek
hehe, chyba wszyscy jesteśmy mniej wiecej w podobnym wieku:):) pamietam codziennie o 16.00 Polonia 1...;).. Bia - czarodziejscie wyzwanie, sally czarodziejka Yataman, Basebolista, czarodziejscie zwierciadełko, tygrysia maska była, syrenka mako, magiczne igraszki czy jakoś tak... a najlepiej pamietam W królestwie kalendarza;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj yattaman byl super :D ale mnie zawsze wkorzalo to ze oni nigdy nie wygrali tylko zawsze te pieprzone blondi :) no i to jak ta czarna wyskakiwala czasem ze swojego kostiumu bylo dobre hihihi fajna bajka dla dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się was czyta. Od razu przypominają mi się stare dobre czasy:) oim faworytem od zawsze był Gigi i jego obsesja na punkcie białych majteczek Anny :P Oprócz tego ten od daimosa był taki sexy:) Z babskich to lubiłam Lustereczko i taką bajkę o dwoch czarownicach co mówiły: machala tama fulampa i machały palcami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja też swojego czasu byłam fanką Sailor Moon. Miałam chyba wszystkie soundtracki z tego anime :):):) Ale Polonia 1 i tak wzbudza największy sentyment... Pojedynek Aniołów i Kapitan Hawk :) Zorro :):):) http://www.youtube.com/watch?v=avN7iiet2Ck http://www.youtube.com/watch?v=T-0PcpaJFDY http://www.youtube.com/watch?v=sGtoeKB11ss http://www.youtube.com/watch?v=6xlxH_jttaI http://www.youtube.com/watch?v=h5d48iIcmc4 http://www.youtube.com/watch?v=C0WT3HUNR0E http://www.youtube.com/watch?v=4rNqKfwtulI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonia1
Ach milo tak sobie powspominac. Swoja droga, czy ktos pamieta kreskowke "Tajemnicze zlote miasta"?. Ze wszystkich bajek ta najbardziej zapadla mi w pamieci. Byla emitowana bodajze na tvp2, daaawwno temu :). No i mimo 25lat na karku, nie mialbym nic przeciwko przesledzeniu tej serii jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
chyba kojarzę ..tam był chłopak Estefan, dziewczynka jakoś Ziya czy cuś..i jeszcze jeden..latali na takim wielkim złotym mechanicznym ptaku :) fajne to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha Samocha to ja
Tajemnicze złote Miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zija, Esteban, Tau, Mendoza, Sancho i Pedro, Olmekowie, to były czasy.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Jak miło sobie przypomnieć :D To dopiero były kultowe bajki :D Dla mnie to też wspomnienie dzieciństwa :D Mimo swoich 23 latek chętnie bym je obejrzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tyka - właśnie, kultowe... szkoda że tvp już nie nadaje, a było ich mnóstwo \"Tajemniczy opiekun\", \"Mała księżniczka\", \"Anette\", \"Piłkarze\", \"Cudowna podróż\"... snif...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Ja świetnie pamiętam, że w środy miałam basen i tak gnałam do domu szybko na te bajki, że dobrze że zęby wszystkie mam :P Rano powtórki- wcześnie rano- a ja śpioch wstawałam i włączałam tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris67
Trzeba wkleić adres powyższej strony w adres bo jak sie klika niezawsze się włancza a stronka świetna. Back To Anime rules!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze była królewna Śnieżka, no i nie zapomniana Czarodziejka z Księżyca hehe a Kapitan Planeta pamięta to ktoś?? Ogień ziemia wiatr powietrze SERCE!! hehe :D To były bajki :D I tak jak ktoś wyżej napisał teraz to jest masakra..Takie paskudy a na tvp1 domisiowo to porażka xD [oglądałam z małym jak się opiekowałam :P]...Kiedyś to były bajki a teraz to nic..no nic ciekawego :) Jataman dalej leci na p1 czy coś w tym stylu bo ostatnio ogladałam :D Jataman jataman :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
pamiętam kapitana planetę!! Earth, fire, wind, water, heart, GO PLANET!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja Ziemia, ogień wiatr woda Serce :D hehe ale to była fajna bajka ja zawsze byłam tą blondyną :P znaczy zawsze chciałam być xD szkoda ze tego teraz nie puszczają :) bo to była bardzo edukacyjna bajka tak jak Migiczny autobus hehe Pani loczek też fajna bajka :D zazdrościłam im takiej szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
ja też zawsze "byłam" tą blondyną :D a w "Żółwiach Ninja" "byłam" tą rudą dziennikarką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anime
a pamieta ktos motomyszy z marasa albo jakies inne bajki co na tv 4 lecialy. Plonia swego czsu najlebsze bajki puszczala yattaman , tygrysia maska, czarodziejki z ksiezyca i wiele innych tesknie za tymi czasami przychodzilo sie do domu i odrazu do telewizora . A nastwpnego dnia relacja w szkole. SUPPER CZASY az chce sie plakac z tymi bajkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anime
a pamieta ktos bajki z RTL 7 łoś superktos super pies czy jakos tak woody wood peaker nie wiem jak sie to pisze a rycerze z zodiaku i jeszcze kilki fajnych bylo na RTL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze pokryjomu ogladalam bo mi rodzice nie pozwalali \"tych japonskich glupot\" ogladac. a ja bylam uzaelzniona! jak zostawalam sama w domu,to zawsze pamietalam,zeby przed wylaczoniem tv przelaczyc na inny kanal niz p1 ;) ah a yattaman i kapitan daimos to moi faworyci byli! no i gigi tez wymiatal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theo Levinsky
Siema ludzie... Jak się czyta te Wasze wypowiedzi, to aż się łezka w oku kręci... Pamiętam te wszystkie bajki... Całe moje dzieciństwo... :) A pamięta ktoś może taką bajkę w której był kamień snów? Może ktoś z Was pamięta tytuł? Szukam wszędzie, ale nigdzie nie mogę znaleźć... :( Z góry dzięki za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pomyśleć, że gdzieś mam jeszcze zakopaną w otchłani piwnicznej kasetę magn. z nagranymi melodyjkami z tych bajek...;oD Chyba niebawem poszukam, posłucham i popłaczę za czasami, które nigdy nie wrócą. Dlaczego nie powtarzają tych bajek dziś ? Skoro tylu ludzi je pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądalam wszystkie ;) ale nauulubieńsze to Tsubasa, Yattaman i Robin Hood który kiedyś chyba w 89tym roku leciał na jakimś polskim kanale, a potem na rtl - sąsiad życia przeze mnie nie miał bo miał satelitę i codziennie przyłaziłam do niego na tego Robin Hooda a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×