Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriusss

jataman

Polecane posty

Nie oglądałam Robin Hood\'a...ale jak zobaczyłam ten filmik co *Luthien*1984* podała do niego link to aż mi się łezka w oku zakręciła..Wystarczy spojrzeć na te rysunki, tą animacje i się wszystko przypomina ;P Dzisiejsze bajki nie mają takiego uroku ;) zizu powtarzają te bajki..znaczy nie jestem na 100% pewna czy w tym miesiącu, ale w grudniu jeszcze widziałam Jatamana na P1 ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy Swiat Pola
Dlaczego poza jedna osoba nikt nie wymienil bajki \"Tajemniczy Swiat Pola", nie musiala to byc ulubiona bajka wszystkich ale przeciez nie sposob o niej nie pamietac, byla puszczana zaraz przed Generalem Daimosem. Ilosc motywow i bogatstwo postaci to bylo cos co ciagnelo mnie do niej bardziej niz do Generala Daimosa. W magicznej krainie, po drugiej stronie tunelu czasoprzestrzennego, zwierzeta mowily ludzkim glosem, pluszowe zabawki ozywaly a Pol uzywal joja jako broni w walce z Pieknym Szatanem, spod ktorego wplywu chcial uwolnic cala magiczna kraine. To byla bajka rozwijajaca wyobraznie i trzymajaca w napieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merykin
ktoś pamięta jaki tytuł miała ta bajka w której chłopiec o imieniu Pol ciagle probował uratowac dziewczynke Nine. Samo wpisanie imion w wyszukiwarce niewiele daje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pol i Nina
:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love kojiro
aaa, to byly czasy, pamietam ze jak ze szkoly przychodzilam to od razu siadalam i zaczynaly sie bajki, a chyba w weekendy byly z rana o 7 powtorki, uparlam sie ze bede pilkarzem jak cubasa, on robil taka przewrotke do tylu, kiedys sprobowalam, ale nie niestety sie do konca nie obrocilam i zwichnelam se bark. kariera pilkarska sie zakonczyla. skrycie kochalam sie w kojiro, ahh, taki z niego twardziel byl. to byly piekne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldrockstar
a ja z tych samych czasów pamietam bajke, o zielonych stworkach które latały w bańkach mydlanych i produkowały świeczki, podobną do troskliwych misiów, był tam czarny charakter też zielony a na nosie miał pełno okularów wiecie co to było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×