Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Gość ewcia _20
własnie to prawda i miec silna wole!!!!!!!!!!!!!!:( postaram sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
fajnie masz ze ni echce ci sie jesc tez bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
a czym najlepiej zapełaniac zoładek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
ja od obiadku czyli od 14 cwiczylam na twisterze i jadlam owoce ie tez mi sie nie chce jesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
::::::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytryna z Peru no to trzymaj się cieplutko i może jakaś herbatka malinowa z cytrynką i do łóżeczka. Mam nadzieję, że lepiej się poczujesz - ja właśnie zmykam z lubym do znajomych pa dziewczynki trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku a czym sie rozni ta parowa od tej co ja napisalam??i jakie sa odczucia?a po niej czujesz sie ok??Podobno ta infra podnosi troszke coisnienie wiec moze nie umre tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
macie cos na zapełnienie zołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
odpisze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
na zapelnienie zoladka? napij sie wody niegazowanej i nie mysl o jedzeniu jezeli chcesz schudnac:) najlepiej sie czyms zajmij aby zapomniec...albo zjedz jakis owoc...chociaz juz pozna godzina na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zapelnienie zoladka o tej porze to tylko woda mineralna pozostaje albo sen ;) a tak serio to zjedz owoc albo jogurt i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
ale mi chodzi nie teraz tylko w ciagy dnia jak zapełnic zeby duzo nie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
wode pije prwaie 5 l dziennie czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
aby nie jesc duzo w ciagu dnia? jak juz duzo zjadlas a i tak jestes glodna to pij wode niegazowana albo zielona lub czerwona herbate- pomoze:) 3maj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
dzieki miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale się wątek rozrósł przez 1 dzień :) Ja niestety nie mogłam wcześniej wejść... Przyszłam na spowiedź żywieniową :D Śniadanie: 2 kromeczki Wasy z szynką i papryką, troche sera pleśniowego light Przekąska: sok pomidorowy Obiad: duża porcja ryby po grecku (jeśli ktoś nie wie to chuda ryba w gotowanych warzywach) i wafel ryżowy kolacji brak... i co powiecie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie odczuwac glodu nalezy jesc w ciagu dnia kilka mniejszych posilkow co kilka godzin, zeby nie dopuscic do napadow glodu :) a jesli juz takowy cie dopadnie to dobrze zebys miala pod reka jogut, ogorka zielonego, jakis owoc (grapefruit, ananas) lub goracy kubek - ten ostatni staraj sie jesc rzadko, bo to sama chemia ale lepiej wypic kubek niz rzucic sie na jedzenie ! no i niesmiertelna mineralna lub jakas herbatka (zielona, czerona, detox) mam nadzieje, ze pomoglam - bo innych metod nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana - malutko tego ! a rybke po grecku to bym wciagnela he he :) w sumie brdzo lubie rybki ale nie zabardzo umie je przyrzadzac 💤 rybka w jarzynach, w ziolach, z panierka i to tyle chyba.... moze macie jakies sprawdzone (takie ktore wy robicie) przepisy na ryby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love nie tak malutko, porcja ryby była serio duża i to jeszcze z dokłądką ;) A jaki jest najlepszy owoc na przekąskę? Żeby nie zaburzyć jakoś ilości węglowodanów, bo ja \"wychodzę\" z kopenhaskiej i nie chcę sobie ściągnąć na głowę pana zwanego JOJO :/ I pytanko: znacie jakiś fajny i niskokaloryczny sposob na przyżądzenie kotletów sojowych? Bo kupiłam sobie, a na opakowaniu pisze żeby obtoczyc w jajku, mące, bułce i smażyć na głębokim oleju :/ :| bleeeee ile tłuszczuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mój skarb właśnie pojechał do domku, a ja wzięłam prysznic, nabalsamowałam ciałko i mam chwilkę, zeby coś skrobnąc;) Z dietką wszystko ok:) Ale dziś nie ćwiczyłam i raczej w sb i nd też sie na to nie zamierza, bo na uczelnie jade na cały dzionek:O No ale dziś zamiast ćwiczeń odbyłam 1,5 godzinny spacerek z moim skarbem;) Więc nie jest tak źle;) Wchodzę na wagę w Poniedziałek, ciekawe co pokaze?! 30 kwietnia jade z moim menem do zakopca na tydzien, mam nadzieję, ze nie dam sie pokusą i napewno bedziemy duzo spacerowac:) Wkońcu musze zobaczyć Morskie Oko, a pozatym od pensjonatu do centrum mamy 4 km:D wiec w te i we wte jest jakieś 8 :) Także spali sie conieco:) No a jutro oprócz uczelni urwe sie z dwóch wykładów i idę na zakupy:) Mam nadzieję, ze kupie cos fajnego:) Pozdrawiam i życzę słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana -----> kotlety sojaow mozesz usmażyc tez bez panierki, ale to już niestety nie to samo. ja bardzo lubie kotlety sojowe i jakoś daje rade zjeść je w tej postaci, ale mój Luby juz nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XGirl- ja jutro tez cały dzień w szkole :( biore ze sobą 4 jabłka i kanapke wg przepisu Aniołka + woda (oczywiscie wczesniej zjem sniadanie, chyba kefir) powodzenia na zakupach :) Cytrynko----> wracaj szybko do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olensja hehe zapraszamy :) Pysia misia a co sądzisz o tym, żeby tylko je namoczyć w jajku i usmażyć na oliwie z oliwek? :> i pytanie: czy na przekąskę lepiej zjeść grejpfruta czy pomarańcze? a może jakiś inny owoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×