Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

A co sądzicie o paluszkach rybnych smażonych na odrobinie oliwy? wielki grzech? :) Chodzi o takie mrożone ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz-------> ja robie przysiady ale stopy w rozkroku są skierowane dość mocno do zewnątrz i wykroki z tym że noga zakroczna jest skierowana na zewnątrz no, wymachy nogi w bok tak jakbyś chciała skrzyżować nogi tylko ciągniesz nogę która jest z przodu w przeciwną stronę(super ćwiczenie) i rowerek w powietrzu. Jak dokładnie robisz to będziesz czuła pieczenie w wewnętrznej części uda na górze przy pachwinie. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej ćwiczyć rano, więcej sie spala i są lepsze efekty no i ćwiczenia są z głowy ale jak sie nie ma czasu to można wieczorem. Ja wstaję wcześniej nawet jak idę do pracy bo czasem wieczorem mi się już nie chce. Paluszki rybne to ja bym sobie odpuściła szczególnie na oleju jak już musisz je zjeść to zrób w piekarniku! Ja dzisiaj: śniadanko_nie było bo za dużo ćwiczyłam i niedobrze mi było tylko sok obiadek_wątróbka bez cebuli i ogórek kiszony przekąska_jabłko 3suszonye śliweki i 4 suszone morele kolacja_sałatka z rzodkiewki i ogórka z octem balsamicznym i oczywiście woda przez cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku fajny jadłospis szkoda tylko, że tego śniadania nie zjadłaś. Ale tak to super, zrobiłaś mi smaka na wątrubke :) ja nie zjadłam kolacji, najadłam się bardzo na obiad i nawet nie byłam głodna, a pottem już było za późno na jedenie. Więc napiszę mój cały dzisiejszy jadłospis Śniadanie: 2 jajka na twardo +łyżeczka majonezu light, 2 plastry szynki, zielona herbata Przekąska: okolo 400ml soku pomidorowego Obiad: potrawka z kurczaka-duuża porcja, trochę ryżu (nie mogłam się oprzeć) i jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki! ja dzisaj zjadlam na snaidanie standardowo jogurt _ musli a na obiad warzywa na patelnie i strasznie mnie brzuch boli.jaka moze byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zaraz ------> a jak to zrozumiałaś z tym seksem? ;) bo się głowię jak to można było inaczej zrozumieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana i super nawet ten ryż może być bo i tak mało zjadłaś a jakieś węglowodany to muszą być a u mnie z tym śniadankiem to wyjątkowo dzisiaj nie jadłam tak to jem codziennie ale dzisiaj poćwiczę jeszcze wieczorem to jutro rano będę mogłam mniej i śniadanko będzie na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) ja jak zwykle wieczorem... a wiec dzis zjadlam: sniadanko-kefir z otrebami i kawka z mlekiem obiad:ryba smazona na lyzeczce oleju z warzywami przekaska:1 cukierek, jogurt light..ananasowy;p aa i troszke fety kolacja:ok150 gr makreli z surowka i kromeczka pelnoziarnistego chlebka wypilam tez duzo wody , herbatki puerhi spacerek.i jak oceniacie?? myslicie ze ta makrela zawali moja dietke??bo taa tlusta:( a le tak mi sie chcialo ze musialam:)chociaz jest zdrowa to tyle dobrze:) Głodna jestem teraz:( i burczy mi w brzuchu i jakos nie mam humorku;/ kolacje jadlam o 19.... A co myslicie zeby na obiad zrobic brazowy ryz z truskawkami mrozonymi i ewentualnie jogutrem light??myslicie ze mozna cos takiego na diecie?? ja dzis nie pocwicze sobie juz bo jestem zmeczona, ale jut aerobik:) Kate Moss-ja jem bardzo duzo otrebow , szczegolnie lubie z jablkiem i sliwkami, dodaje do jogurtow, kefirow.pycha:)i sa napewno zdrowe i zapychaja.a co do cwiczonek to ta 8abs na brzuch jest naprawde bardzo fajna, i meczaca troszke takze dziaal.sama zaczelam:)Najlepiej cwicznka robic rano, przyspieszaja metabolizm na caly dzien:) Zaraz-mi po zielonej herbatce robi sie jakos dziwnie:) nie moge jej zadzuo pic...dziala na mnie zabardzo pobudzajaco, nie moge spac itp.. Ratana-mysle ze Twoje sniadanko na jutro super..mniam:) narobilas mi ochote na serek plesniowy;)a co do paluszkow rybnych to tez lubie, ale ta panierka nie jest ok chyba na dietce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
madziax, moze miałaś zbyt długą przerwę pomiędzy śniadaniem a obiadem? bo wtedy czasem tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kropelka*ROSY ----> ja bym zjadła więcej na śniadanie, a trochę mniej na kolację ;) makrela jest OK, bo ma dobre tłuszcze Omega :D niech ktoś oceni co dzisiaj zjadłam, please :P - stronka poprzednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlansie nic niejadlam miedzy sniadaniem a obiadem, kolacji tez nie jadlam. przeczytaalm wlasnie ze mrozonki dzialaja wzdymajaco. przezuce sie zatem teraz na swieze warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko----->nie wiem jak ja to przeczytałam ale po całym dniu pracy nie ma sie co dziwić:-)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko Rosy, też fajnie dziś jadłaś, jakiś cukierek się wkradł ale to pryszcz :D zdrowo bardzo wg mnie, tylko lepiej chyba smażyć na oliwie? :) jutro muszę sobie w końcu kupić te otręby skoro tak zachwalacie :) Aniołku podziwiam bardzo za to, że chce Ci się rano ćwiczyć, ja nie mam czasu ani sił i chęci rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate napisz jak ten nowy tusz, bo też mam na niego chętke i ile za niego zapłaciłaś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziax a ja tak sobie myślę że po prostu za mało zjadłaś - może gorąca herbatka ci pomoże. Czasami jak sie jest głodnym to brzuch boli! Kuraiko jak dla mnie po za ta cola i olejem to super ale to nie ma znaczenia jak się zdarza tylko czasami a mamę przekonaj że oliwa z oliwek jest zdrowsza i dobrze wpływa na organizm może zmieni kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuraiko ja bym sie wyzbywala rzeczy duza iloscia cukru czyli wafelki i cola, ale mysle ze czasem cos slodkiego niezaszkodzi byleby nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana też kiedyś mi sie nie chciało ale sie przełamałam i jak idę do pracy to wstaje o 6 zamiast o 7 ale za to mam dużo więcej energii przez cały dzień. Można się przyzwyczaić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aniolek za odpowiedz , mysle ze powinnam jesc czesciej a mniej, a nie tylko 2 wieksze posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiem Wam tyle, jesli macie na cos ogromna ochote, to zjedzcie to ale rozsadne ilości.;) Sama wiem po sobie, ze jak długo sobie czegos odmawiam, to rzucam sie na to i wpierdalam takie ilości, ze masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam taki przedmiot na studiach o zdrowym odzywianu i nauczyli nas ze tak naprawde to mozna jesc wszytsko tylko o polowe mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jest u mnie Luby :) odezwe sie jutro obiad - zupka fasolowa a kolacja surówka z białej kapusty i marchewki TYLKO :)) i nie jestem głodna cuda sie zdarzają :D a moze to miłość? pozdrawiam i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no co do Coli to miałam ochotę na coś słodkiego do picia :( a wafelki, hehe, stoją tu od trzech dni chyba. Bo kupiłam jak oglądaliśmy z moim facetem Clerks 2 na kompie (mój facet jest chudy a może wtykać w siebie słodyczy ile chce i bardzo lubi, co rujnuje moją samodyscyplinę). No i sobie stoją do dzisiaj jako zagrycha ale jakoś nie mam ochoty i zjadłam dzisiaj tylko jednego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie chce jesc:( az nie moge sie na niczym innym skupic:(pomocyyyy... pije wode ale jeszcze bardziej mi w brzuszku burczy;/ jakis kryzys dzis chyba a co z moim obiadkiem jutrzejszym??bo nie wypowiedzialyscie sie czy moze taki byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko zapodaj sobie błonnika :) Ja idę spać, żeby nie czuć głodu. a co do obiadku to brzmi mało kalorycznie, tyle, że zawiera dużo węglowodanów. Ale myślę, że spokojnie możesz \"zaszaleć\" i napewno będzie pyszne :) Brązowy ryż chyba w małych ilościach jest dozwolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko ja kocham colę ale już kilka lat temu przerzuciłam sie na dietetyczną można się przyzwyczaić szczególnie jak się pije na początku z odrobiną cytrynki prawie taki sam smak a zero cukru ale lepiej też nie przesadzać bo cola jest ogólnie niezdrowa jak masz ochotę na coś słodkiego do picia to kup sobie sok pomarańczowy bez cukru. Kropelka*ROSY twój obiadek na jutro według mnie ok a jak jesteś taka głodna to zjedz coś bez węglowodanów o tej porze kawałek szynki albo jajko nic ci nie zaszkodzi jak nic nie zjesz to pewnie za to zjesz więcej jutro i tak się wyrówna Dziewczyny dobrze wam idzie gratuluje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam poł jabluszka:( no nic..musialam .i wypilam herbatke.jeszcze posiedze z godzinke zeby spalic cokolwiek;) dzieki za rady:* milych snow dziewczynki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
błeeee nie lubię dietetycznej Coli, nie trawię tego smaku słodzika :/ a z piciem soków to problem, bo jak rodzice nie kupią to nie ma, a jak się domagam, to słyszę \"przecież masz wodę mineralną!\" :( a niestety to rodzice kupują produkty a do pewnych zmian nie mogę ich zmusić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×