Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Gość dorciaaaaa6
kurcze dziewczynki szkoda ze juz was niema dopiero zobaczylam ze topic podumiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
hej! Ja mam plan by schudnąć 7 kg, chciałabym sie juz spozbyc ok. 3-4 w miesiąc. Ktoś chce się przyłączyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymous86
hey dziewczyny kiedys już tu bylam :) powróciłam:D mój cel to nadal 5 kg mniej :P obecnie waże 65kg wymarzona to 60 kg :) wiem sama że łatwo nie jest i to jeszcze teraz gdy idzie zima ale trzeba dac rade a poźniej cieszyć się z super osiągnieć :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartusiiQ
No ja tez mam podobnie .. tzn . mam 164 cm wzrostu. i 62 kg wagi .;/ to sporo przy moim nieskim dośc wzroscie w porównaniu do Was. ; ( i planuje schudnąć MUSzę .! Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliablue
CZEŚĆ Zajżałam na tą stronkę bo chciałam obliczyć swoje BMI,i choć jestem od pań o wiele młodsza to też wydaję mi się że mam nadwagę dokładniej; 13 lat 165cm 57kg i naprawdę wydaję mi się że powinnam zrzucić nie pięć ,a dziesięć kg moje życię opiera się między innymi na biegach przełajowych i koszykówce i nie mogę się pogodzić z tym że moje koleżanki są takie szczupłe (nie wszystkie)moja mama mówi że jeśli zacznę się odchudzać to wpadnę w anoreksję(ja tak nie myślę) co mam zrobić? juliablue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
hej ;) znacie przepis na zgubienie jakis 5kg.? byle bez glodowki bo to niemozliwe przez kontrole rodzicow ;P mam 156 cm, i ostatnio 51 kg waze :( chcialabym miec 46/47kg jak do niedawna.. juz nie marzy mi sie mniej.. jak tyle osiagne to bede szczesliwa.. mam 18 lat i do tej pory odzywialam sie tak jak teraz i nie mialam problemow z waga.. niedawno skonczylam brac tableki antykoncepcyjne, w sumie jak je bralam przytylam jakie 2 kg, ale po odstawieniu ciagle moja waga wzrasta :( pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×