Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Gość Nnatally
Cześć dziewczyny :-) Może przyłącze się do was... W Dojczach strasznie przytyłam...udało mi się schudnąć 3 kg, ale to początek góry lodowej... mam 175 cm i waże 68 kg ... chciałabym spowrotem ważyć 57 kg... mam nadzieję, że będziemy się razem wspierać i będę mogła na was polegać bo to chyba najważniejsze... Pozdrawiam, wielka buzia Motylki :-) od jutra startuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monala167
czesc wam..pewnie wszystkie juz poslzyscie spac..ale mam prosbe..ja moze nie mam duzych problemow z otyloscia czy tez z nadmiernym tluszczem..ale na udach, posladkach i u dolu brzucha, tworzy sie niesmaczna i obrzydliwa warstwa tluszczu i celulitu..nie chce glodowki..bo wiem ze nie jest mi potrzebna..dlatego zapytuje was, co mozna zrobic zeby sie tego pozbyc.. wiadomo, ze potrzebny jest duzy zapal i motywacja..ale jak narazie brak mi tego,chcialabym w wakacje moc wyjsc na dwor w szortach czy tez w spodniczce..wiem ze z moimi posladkami i udami na pewno nigdzie nie pojde w takim stroju..:( z tego powodu blagam Was dziewczyny..pomozcie!!:((zanim bedzie jeszcze gorzej..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana---> dobry pomysł :) ja najpierw zawsze dość długo je gotuję ok 20 min z dodatkiem przypraw i sosu sojowego, a potem panieruję. w samym jajku powinno byc ok, aha przypomniało mi sie że zamiast bułki tartej do panierki możesz użyc otrebów- pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monala167
"..ja moze nie mam duzych problemow z otyloscia czy tez z nadmiernym tluszczem..ale na udach, posladkach i u dolu brzucha, tworzy sie niesmaczna i obrzydliwa warstwa tluszczu i celulitu.." - tak to zdanie jest swietne..nawet nie umiem po polsku przedstawic mojego problemu;/ za jeszcze jakies bledy przepraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monala--> na pocz proponuje przeczytać, to co juz tu napisałysmy wcześniej, znajdziesz naprawde dużo porad i sposobów na zabicie małego i większego głodu :) nasz plan po krótce jest taki- ograniczamy jedzonko, wykluczamy słodycze, ćwiczymy codziennie (lub prawie codziennie) chudniemy powoli, ale zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia w takim razie chyba zrobię sobie kotleciki w otrębach mniam :) A co sądzicie o wątróbce drobiowej na małej ilości cebuli? Bo bez cebuli to jakoś tak mniej smaczna będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monala167
dobrze..przeczytam wczesniejsze wypowiedzi..ale jutro;) dziękuje za odpowiedz:) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie wypowiadam bo żadko jem mięsko (średnio raz na pół roku) nie orientuje sie ile wątróbka ma kalorii, ale ma dużo żelaza, co każdej kobitce sie przyda :) narobiłaś mi ochoty na kotleciki sojowe, chyba w niedziele po szkole sobie upichce :) jutro odezwe sie wieczore, jak bede miala siłe, a jak nie to dopiero w niedziele po południu miłego i niskokalorycznego weekendu Grupo Wsparcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słitka__
Nnatally-->od jutra zaczynam z Tobą,tylko proszę Cię wspierajmy sie!!:):):D pozdrawiam :D pe es -->razem to jakoś tak raźniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatally
Monala167 Nie ma lepszego środna niż Elancyl, dostepny w aptekach...wyszczupla i likwiduje celulit... wcierasz w uda, pośladki i brzuch w zależności od potrzeby ..każdego ranka... Jest naprawde świetny... Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatally
Slitka_ W takim razie od jutra wypatruje Cię na forum... Nie musisz prosić jesteś mi tak samo potrzebna :-) Dziękuje, że się odezwałaś i do jutra ... wielka buzia Motylku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słitka__
;* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry soneczka :D Ja wstałam parę minut temu, wszamałam kanapeczkę z pasztecikiem i banana, a co z rana mogę. Teraz się ubieram, maluję, popijam moją \"boską\" czerwoną herbatke i trzeba do szkoł jechać;) Pogoda w miare pozytywna i to co zaobaczyłam na wadze też mnie nastraja pozytywnie a mianowicie 62,4 kg hahaha :D:D:D (nie umiałam do poniedziałku wytrzymać;) ) Ciesze sie bardzo i mnie to motywuje dodatkowo:) To tyle spadam:P Trzymajcie sie ciepło;) Jeśli mnie nie będzie wieczorkiem to dopiero w nd:) Bo jutro mam mieć jakieś pytanbko z niemca:O:O A jeszcze nic nie umiem;) Buziaki i miłego dietkowego dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
witam wszytskich!!!!! spicie? ja własniepije kawke z mleczkiem bez ckru - pyszna? a znacie moze jakis zel na celuit? dobry!!? a co sadzicie o aplefit? mozna brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
czu płatki owsiane sa wskazane w diecie? ile maja kalori ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja juz po snaidanku: 2 male kromeczki pelnoziarnistego chlebka z serkiem light i ogorkiem i mandarynka,a wiec w 200 mama nadz kcal sie zmiescilam.Niedlugo mykam na aerobic potem dlugii spacerek i moze sauna, wiec n pewno spale:) Na obiad jeszcze nie mam pomyslu, ale czy myslicie, ze jak po tym aerobicu i saunie i spacerku zjem kebab z warzywami to zniszczy to moja dietke?? bo spale z 1000 kcal na pewno. wogole jakas taka slabiutka dzis jestem;( U mnie wogole tez waga ciezko spada i mam klopoty z przemiana materii nawet otreby, blonnik , bio kefirki i herbatki regulavit nie pomagaja Co radzicie??Bo mnie to maartwi bardzo.... i mama do was jeszcze jedno pytanko:Zastanawiam sie jk pozniej zaczac jesc zeby utrzymac wage??bo ja kocham slodycze i wiem ze teraz bardzo ich sobie odmawiam, a po dietce chcialabym troszke do nich wrocic A teraz musze sie pochwalic!!!:) a wiec stanelam na wadze i az nie uwierzylam:):):) Jest 64,3...hurrraaaa:))11 dzien mojego odchudzania dzis.Ale mnie to zmotywowalo, bo jeszcze kilka dni temu waga ani rusz i ponad 65 caly czas bylo:) Cytrynka>>>wracaj do zdrowka szybciutko:* Dziewczynki studiujace w sob i niedz>>milego weekendu na uczelni i zdrowego jedzonka miedy wykladami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monala167
nnatally..czy ten Elancyl mozna uzywac w wieku 16 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słitka__
Ojć..nie ma Cię nnatally :( ;/ :P Jak tylko będziesz odezwij się.:) Ja teraz trochę sprzątne i lece na wybieganie.Pogoda pozitiv więc wszystko gra :D A jakie pla ny Wy macie na dziś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja juz po sniadanku platki owsiane z mlekiem, teraz tradycjyjnie kawa dzisiaj na obiad jakies risotto zrobie a wieczorkiem moze jakas salatka :) u mnie dzisiaj brzydka pogoda i w sumie nastroj przez to mam taki sobie - caly tydzien bylo slicznie a weekend ehhh szkoda gadac... zerkne tu pozniej i wkleje jakies przepisy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Ja po wczorajszej imprezce bardzo jestem z siebie dumna przez cały wieczór tylko kilka oliwek zjadłam i wypiłam szklankę soku jabłkowego bez cukru. Widzę że jak zwykle wszystkim dobrze idzie jestem z was dumna laski tak trzymać no i witam nowe dziewczyny:):):) pysia_misia---------> wątróbka pycha i bardzo zdrowa przesyłam kaloryczność wątróbki Wątroba wieprzowa surowa średnio 100 g 146kcal 4,6g tłuszczu Wątroba wołowa surowa średnio 100 g 116kcal 4,3g tłuszczu Wątróbka duszona w sosie własnym porcja 200 g 348kcal 9,5g tłuszczu Wątróbka smażona z cebulką porcja 200 g 352kcal 9,2g tłuszczu Co do sauny to ta na którą chodzę nie ma pary więc inaczej się tam czuję po prostu jest gorąco a nie duszno ale i tak chodzę na góra 15-20 min XGirl------------> brawo to naprawdę super osiągnięcie i udowadnia też że jedząc rozsądnie da się schudnąć-jeszcze raz gratulacje i tak trzymać!!!!! Kropelka*ROSY------------>na przemianę materii to dobre są śliwki suszone namoczone na noc w wodzie już wcześniej o tym pisałam. Naprawdę skuteczne po kilku dniach będziesz chodzić do kibelka codziennie - podaję przepis jeszcze raz( 5 suszonych śliwek z pestkami w środku zalać ciepła wodą; pół szklanki i odstawić na noc. Rano przed śniadaniem wypić wodę i zjeść śliwki dodatkowo po 3 śliwki po każdym posiłku) za parę dni wszystko powinno się uregulować! Co do utrzymania wagi to na mojej diecie jest tak że po osiągnięciu wymarzonej wagi można dodać codziennie 150kcal czegoś co się lubi np słodyczy ale jak chce się zjeść więcej niż te 150kcal to można nie jeść przez parę dni a potem dodać oszczędzone kalorie i np zjeść kawał tortu na urodzinach myślę że to całkiem rozsądne jakiś mały smakołyk codziennie lub większy raz na kilka dni co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, na sniadanie zjadlam truskawki z jogurtem i otrebami na przekaske ciasteczko z suszonymi sliwkami (100) kcal i jestem glodna jak wilk... drugi dzien @ glodna jestem jak wilk wszystko bym zjadla mam ochote jesc :) za godzine zrobie obiad ratunkuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kate! No to ładnie:) może zjedz sobie dużo brokuł na obiad one bardzo sycą a tą bułeczkę z nutellą to może jutro sobie zjedz na śniadanko ja zawsze w niedzielę jem coś czego nie mogę przez cały tydzień i to mnie powstrzymuje przed większymi grzeszkami w ciągu tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem głodna jak cholender...... :/ Zjadłabym coś słodkiego, jakiegoś wafelka, batonika, cokolwiek... albo pizzzzeee mniam :D Ale cóż, trzeba cierpieć! Moje dzisiejsze śniadanie to: szklanka kefiru 0% z otrębami i pomidor z cebulą, odrobiną soli i pieprzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mnie boli i nie moge nawet wyjsc do sklepu w domu mam z mrozenek: kalafior, pieczarki, rybe oprocz tego jajka, makaron, ryz, pomidory w puszce co zrobic na obiad?? mam ochote na jajecznice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku ale jak juz kupie ta nutelle na jutro na sniadanie do tej malej buleczki to skonczy sie na calym sloiku.... zatem co zjesc na obiad??? moze rybe z jajecznica? ale wtedy nie bedzie warzyw, zazwyczaj robie rybe z kalafiorem ale ta jajecznica za mna chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym myslalam ale... jezeli pieczarki sa mrozone to jak zrobic? najpirw pieczarki a potem jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nutelle kup w takim małym pudełeczku plastikowym jest ledwo na jedna bułeczkę ja tak robię jak mam ochotę ba masło, dżem albo właśnie nutelle są dostępne w supermarketach i to jest ta dobra niemiecka nutella a nie jakiś badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty u nas nie ma poza tym nie wiem czy wiesz ze francuska nutella jest zupelnie inna od niemieckiej, bo nigdy nie twardnieje dlaczego? bo francuski chleb jest duzo delikatniejszy od niemieckiego czy polskiego i po prostu jak probujesz rozsmarowac niemiecka nutelle na francuskim chlebie to chleb caly sie rozwala... serio, ogladalam program na ten temat, natomiast w smaku sie nie oznia i zareczam ci ze francyska nuteklla jest wspaniala i jeszcze latwiej sie ja wyjada lyzeczka ze sloika... dzieki tej milej konwersacji przeszla mi calkowicie ochota na to swinstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×