Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

to jak zrobic ta jajecznice z pieczarkami wiem ze to niezbyt skomplikowane ale nigdy nie robilam w ogole mam braki w gotowaniu, umiem zrobic skomplikowane francuskie potrawy, pyszne ciasto czekoladowe, a nie wiem jak zrobic jajecznice z pieczarkami, no wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroisz pieczarki i cebulke jak lubisz bardzo drobno podsmażasz na patelni ja nie dodaję tłuszczu bo pieczarki puszczą wodę i cebulka się poddusi troszkę soli , pieprzu jak już się poddusi to dodaję jajka rozbite z odrobiną mleka wtedy jajecznica jest bardziej puszysta , sól i pieprz do smaku no i na tym koniec-Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za przepis ale nie mam i nie lubie cebuli....tzn lubie ale surowa ale zrobie tak jak mowisz tylko bez cebuli pieczarki sa niskokalorycznepodobno i niezle zapychaja prawda to? bardzo zadko je jem stad pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jajecznicy z trzech jajek i 200 gram piczarek powinnam zaspokoic glud na dluuugo tylko ile to bedzie mailo kalorii jajka sa dosyc male...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatally
Slitka_ :-) Zjadłam na śniadanko jedną kanapeczke z serkiem brie i jabłuszko... Lece zaraz na zakupy i zabieram się na ogarnięcie mieszkania... Potem wskocze ja kółko do ćwiczeń :-) Do później Motylku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatally
Monala167 ... myślę, ze tak nie jest on szkodliwy ..i już po 14 dniach widać duże rezutlalty...mogę Ci też polecić żel Farmavitu alla caffeina ...nakładasz warstwe na ciałko i foliujesz się folią na 30 minut... można go zamówić na allegro, 500 ml i jest bardzo wydajny... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate i zjadłas w koncu tą jajecznice? :) Cytrtnko gratuluję wyniku! Ja niestety zamiast gubić kilogramy to przybywa mi na wadze bo niestety po kopenhaskiej organizm nabiera wody i wogole... ale nie poddam się, będę jeść niedużo i zdrowo, trochę ćwiczyć i w koncu napewno schudne! własnie wzięłam sobie porcję witamin czyli małe jabłko i 3 małe kiwi - pychota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzięki Bardzo się ciesze, że spodnie mi się poluźniły, szczególnie, że zdarzały mi się odstępstwa od diety. Mam nadzieje, że już nie przytyje :D Uda nam się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaczne robic... piaty dzien diety, jestem napuchnieta z powodu @, nie mam wagi motywacja 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana nie poddawaj się dasz radę i wszystko będzie dobrze. Zawsze po dietach , które wykluczają jakąś grupę pokarmową najpierw się tyje ale jak zaczniesz jeść zdrowo i racjonalnie to po jakimś czasie waga spadnie wiem to z doświadczenia ja w Stanach byłam na Atkinsie i bardzo szybko schudłam nawet zbyt dużo jak tylko wróciłam do Polski to przytyłam z zastraszającym tempie a jadłam mało nawet bardzo mało bym powiedziała tylko po prostu inne rzeczy więc wiem jak to jest. Trzymaj sie diety takiej w której jesz wszystko tylko z ograniczeniem i na pewno wszystko będzie bobrze i waga spadnie na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku dobre rady ja tez sie nie poddam zdrowe jedzenie jest bardzo wazne i to nie tylko z powodu wagi a i tak schudniemy predzej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate---------> ja przed okresem i w trakcie biorę AQUA BAN to taki ziołowy lek który powoduje, że sie nie zatrzymuje woda w organizmie i łagodzi objawy PMS i miesiączki są naprawdę bardzo skutecznie. Może można je kupić tam gdzie mieszkacie popytajcie sie dziewczyny są naprawdę super jak się je regularnie bierze i nie ma się także napadów apetytu podczas miesiączki. Jak nie ma takich samych to popytajcie sie w aptece o jakieś podobne na pewno znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku dzięki za słowo otuchy ;) Odrazu mi się lepiej na serduchu zrobiło. Mam nadzieję, że wytrwam i już na dłuższy czas zmienie nawyki żywieniowe no i, że w końcu schudne jak my wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie weekend i mam czas na ruch, yupi :) Za mną dwie godziny spaceru :) jesli chodzi o jedzenie to: 2kaw. razowego z szynką (300) jabłko (50) talerz rosołu (150) Jesli chodzi o wagę to na razie bez spektakularnych zmian :p pewnie dlatego ze jestem przed @ poza tym to mój pierwszy cykl Cilestu i walczę z mega apetytem. Zważę sie dopiero w poniedziałek, lub lepiej we wtorek bo jutro jade do brata na jego imprezę urodzinową więc pewnie będzie góra żarcia :( Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nigdy do glowy mi nie przyszlo zeby brac taki lek ale moze faktycznie nie jest to zly pomysl, wyglada na to ze ma same zalety... od dwoch miesiecy biore harmonet i moze to ze jestem taka napuchnieta i w ogole tak sie dziwnie czuje to wlasnie z tego wynika? jakos wczesniej nie zwracalam uwagi na takie rzeczy zreszta wczesniej przez piec lat bralam tabletki i nie bylo zadnych skutkow ubocznych, przytylam owszem, ale pomiedzy siedemnastym a dwudziestym drugim rokiem zycia to chyba normalne ze mozna przytyc... nie zwalilam tego na karb tabletek tylko na to ze staje sie kobieta i codzienne wafelki zaczynaja sie odkladac tam gdzie trzeba zaznaczam ze jak schudlam te 10 kilo to bylo w okresie niebrania anty ale dopiero rok po odstawieniu zaczelam sie odchudzac wiec odchudzenie bylo wynikiem diety a nie odstawienia a jezeli w ogole nie schudne? aaaaaaaaaaaaaaa?????????????????,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radna
czesc dziwczyny ale narobiłyscie ochoty na cos słodkiego:) ja dzis na sniadanie 2 jajka na twardo, bułka grahamka i kakao potem byłam na miescie, posprzatałam, teraz chwila relaksu ale wypadałoby sie zabrac za pisanie pracy, co do wazenia to pomyslałam ze bede sie wazyc kazdego piatku miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate moss - ja przez ostatnie pol roku bralam novynette - na wadze nie przytylam ani grama ale \"napuchlam\" w okolicy brzucha i bioder, moim zdaniem to tylko i wylacznie przez tabsy, niestety musze je brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno schudniesz a nawet jeśli nie to co z tego i tak masz super wagę przy tym wzroście - ja wam zazdroszczę że takie wysokie jesteście. Zresztą liczy się ładna i wysportowana sylwetka, jędrne uda i ładny brzuch a nie wystające kości. dziewczyny jesteśmy kobietami i powinniśmy wyglądać jak kobiety trochę biustu i zgrabne biodra jeszcze żadnej kobiecie urody nie odjęły za to brak biustu i wystające żebra tak przynajmniej taka jest moja opinia. Ćwiczmy a będziemy zgrabne(nawet jak nie tak bardzo szczupłe)!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radna
włąsnie odnosnie jeszcze tabletek anty, tez kiedys brałam Cilest i nie byłam zadowolona tzn przytyłam ale wydaje mi sie ze to wszystko jest to opanowania ja miałam straszny apetyt mogłam ciagle jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole to co ćwiczycie? :D Bo ja robie jakieś 20 minut gimnastyki i mi się odechciewa i brakuje mi pomysłu na ćwiczenia.. Kiedyś ćwiczyłam z kasetą Claudi Schiffer ale mi się zgubiła... Wogóle to ja chyba jestem najgrubsza w tym topicu patrząc na Wasze stopki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×