Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apppppppparatkaa

białe zęby a aparat ortodontyczny

Polecane posty

Gość apppppppparatkaa

Zawsze miałam problemy z kolorem zębów. Wszystko przez to że piję dużo herbaty i kawę też. Teraz od 1.5 roku noszę aparat ortodontyczny i widzę że z kolorem jest jeszcze większy problem. Trudno bowiem dobrze myć zeby jak tam tyle drutów... Niedługo mam ściągnąć aparat i boję się że będę miała straszne żółte zęby. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się. Zawsze po zdjęciu aparatu stałego powinno nastąpić wybielanie. Jest to wliczone w cenę aparatu. Przynajmniej u mnie tak jest. Otro nie powinna puścić Ciebie do domu z klejem i kamieniem na zębach;) a co za tym idzie po czyszczeniu zęby powinny być dużo bielsze :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss pomyłka. "podobno" nie można wybielać zębów pół roku po zdjęciu aparatu... Oni Ci je oczyszczą z kleju i tego wszystkiego i na pewno ząbki będą bielsze:) ale wpada... Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się. Ja też mam straszliwy kolor, ale nie każśdemu jest dany piękny biały uśmiech. Wybielisz sobie po zdjęciu aparatu. Słyszałam, że trzeba czekać poł roku, żeby szkliwo się zregenerowało, ale mojamkoleżanka od razu po zsdjęciu się umowiła i wybieliła i ma piękny uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam kompleksy z powodu moich zółtych zębów,w końcu się przemogłam i będąc w Niemczech kupiłam żel dr martin schwarz home comfort,z pierwszym razem zmieniło mi ton o 6 stopni,teraz co 4 miesiące poprawiam efekt,oczywiście cały czas pamiętam o tym by na co dzień dbać o zęby,teraz już kupuję przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×