Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawelcio_82

Szukam dojrzałej kobiety

Polecane posty

Gość pawelcio_82

Witam ! Mam na imię Paweł , jestem z Katowic. Mam 24 lata, student. Jestem wysportowany, zgrabny, bez nałogów, podobno przystojny, samotny. Lubię wycieczki, dobrą muzykę, film. Można ze mną o wszystkim pogadać. Mam samochód. Lubie dobrą zabawę, jestem dyskretny i tolerancyjny. Dbam o higienę. Od dłuższego czasu mam ochotę na znajomość z dojrzałą , niezaspokojoną kobietą , która lubi namiętnie kochać się aż do świtu. Mówią, że kobiety są jak wino i przyznam, że coś w tym jest ;) Poszukuję miłej, inteligentnej , a przede wszystkim zdecydowanej na taką znajomość kobiety w wieku 40-58 lat. Chciałbym dać Ci wszystko, co mam najlepsze i udowodnić, że dojrzała kobieta wcale nie jest gorsza od młodych, a wręcz przeciwnie :) To tyle ode mnie, nie zanudzam więcej. Mogę też zwyczajnie pokorespondować i poklikać przez internet, mam też kilka swoich zdjęć. Zapraszam do pokuszenia się ;) i napisania maila. pawelcio_82@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
Oczywiście mam kilka wad, ale są to same nic nie znaczące drobiazgi. Otóż w wolnych chwilach rucham krasnale ogrodowe, które kocham za pasywność, nadstawiam wedla związkowi kolejarzy, do którego mam duży sentyment od kiedy jego członkowie przyjęli w swoje szeregi mojego kuzyna i wprowadzili go w świat analnych doznań erotycznych oraz mam ogromne hemoroidy i zaawansowaną łuszczycę. Mam nadzieję, że te drobiazgi nie stanowią dla was problemu :). Zapraszam chętne panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
Stulejka to podstawa mojej samczej dumy. Posiadam wielką stuleję, która potrafi zszokować każdą kobietę. A aromat napletowego sera ciągnie się za mną po krętych korytarzach uczelni i przyciąga wzrok doktorantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe poczucie humoru
musztardo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe poczucie humoru
z nudów znow Ci odwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj musztardo musztardo
Widac ze masz ochotę, ale sie boisz, dlatego chcesz to zasmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj musztardo musztardo
A jeśli jesteś zainteresowana to ja też mam pokaźną stulejkę i niezły zestaw wągrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ty to piszesz
stulejke to masz chyba na mózgu!!!!! idż do szkoły bo uwaga będzie ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ty to piszesz
Stulejka mózgu to jeszcze nic. Mam też pokaźne żylaki i zrogowaciałe płytki grzbietowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian32
Przesyłam garśc czułych pocałunków niech sprawią że policzki twe zapłoną a twoja kobiecość rozkwitnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian32
niewątpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztrada! Dojrzała kobieta ani nie jest gorsza,ani lepsza od młodych kobiet.To jaka jest kobieta w seksie nie zalezy od wieku tylko od jej temperamentu.Ja np.uwazam,ze jestem przez całe zycie taka sama w seksie,bo mam taki a nie inny temperament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian32
na pewno bardziej doświadczona niż 18latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian32! Nie zawsze dojrzała kobieta jest doswiadczona:-) znam wiele kobiet dojrzałych niedoswiadczonych w seksie ,a wiekszosc 18 latek w dzisiejszych czasach nabyły doswiadczenie w sferze seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
Jak nietrudno zgadnąć, wszystkie wypowiedzi oprócz pierwszego postu to podszywacz. Fajnym kobietom na poziomie proponuję więc napisanie maila ; tam mam dostep tylko ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian32
kobiety w kwiecie wieku, niedoświadczone w sferze seksu to chyba te które przyjemności owej nie zaznały w swoim życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelcio_82 ! Rozumiem ,ze masz ochote na znbajomosc ze starsza;-)ale dziwi mnie,ze preferujesz zbyt dojrzałe kobiety :-) bo taka po 50 to juz mocno dojrzała:-) czyzbys chciał zostacc zigolakiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian32!Jeżeli kobieta ma duzy temperament to szybko nabierze doswiadczenia.Wiec młoda kobietka lubiaca seks moze byc doswiadczona super.A dojrzała kobieta ktora mimo,ze seks uprawia a ma temperament mierny to doswadczenia nie bedzie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
Musztardko (mam nadzieje, że sarepska ;) ) , nie mam niestety stulejki, ale mimo to mój penis prezentuje się całkiem sympatycznie. Jesli stulejka to twoje główne marzenie, to nie zostaje Ci nic innego, jak randka z ... podszywaczem :D Ona39letnia , slyszałem o takich kobietach wiele dobrego. Podobno są bardzo słodkie. Pieniędzy w żadnym wypadku nie mam ochoty brać (ani płacić). Oczywiście w moje widełki wiekowe wkradł się bląd , dolna granica miała być o roczek niższa ;) hi hi , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelcio_82 ! Ale co Ciebie podnieca w kobiecie powyzej 50 lat?Owszem niektore sa dzieki roznym zabiegom ładne i zgrabne,ale wiek powyzej 50 i jeszcze do tego taka 58 letnie :-) toz to babcia :-)a Ty młody chłoptas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
Ponadto, żadna młodsza mnie nie zechce a te starsze słyszałem, że bywają zdesperowane. A ze stulejką to nieporozumienie. Pomyliło mi się ze stolarką. A, że stolarką się nie zajmuję to napisałem, że nie mam. Teraz już wiem, że nie o stolarkę Ci chodziło tylko o tę skórę, pod którą gromadzi mi się "serek miłości". Stulejkę mam. I jeśli jesteś "musztardo" zainteresowana (wybacz idiotyczny dowcip z sarepską, ale w chwili jakiejś pomroczności wydało mi się to zabawne) to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelcio_82 !Mylis zise,nie kazda starsza jest zdesperowana :-) mozna miec np.meza i lubic młodszych ogierow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy młodszy
jest ogierem Jesteście takie niewyżyte, że sądzicie że każdy młodzieniaszek to ogier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
Ona39letnia ; po prostu mam ochotę spróbować z doświadczoną. Dlaczego to już jest temat rzeka i raczej nie na forum. Po prostu mają w sobie "to coś" :) Chocz tym 58 to moze faktycznie przegiąłem trochę. musztarda chyba faktycznie lubi stulejki , bo odpisuje wyłącznie temu podszywaczowi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy młodszy
poza tym Pawełcio mógłby być Waszym synkiem to już jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbecillo
musze przyznać że ona 39 niepokoi mnie seksualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
wg mnie starszą trudniej poderwać niż młodą, więc ten podszywacz z godz 10:54 który tak napisał trochę się nie zna na życiu. Starsza kobieta to wyzwanie , młode dość często dają każdemu chętnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×