Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość Julka1980-32
Jesli chodzi o kosmetyczke, to szukalam od dluzszego czasu,ale w koncu trafilam do Pani Ani, bardzo sympatyczna osoba, fachowa obsluga, profesjonalizm. moja buzia wyglada super, mialam straszne blizny po tradziku,ale to juz przeszlosc ;-) polecam serdecznie, przyjmuje w dwoch miejscach, na Edgware i na Willesden Green w salonie Tina. dla zainteresowanych podaje nr 07749487476. pozdrawiam Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Pewnego dnia wybralam sie na wizyte do salonu wonderland.Tragedia pod wzgledem nie profesionalnej obslugi przy recepcji ,a na dodatek bez znajomosci jezyka angielskiego,czulam sie malo komfortowo jak mnie fryzjer obcinal a taka duza pani blond siedziala sobie i mnierzyla mnie wzrokiem.Podejrzewam ze to uczennica i jesli tak to moze lepiej by sie zabrala za sprzatanie bo strasznie brudno bylo .Z strzyzenia bylam zadowolona,stanowisko fryzjera bylo czyste ale salon jako salon brudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona glupota
Jestem bardzo zdziwiona opiniami na temat salon Wonderland, jestem ich stala klientka i chodze do nich od samego poczatku, nigdy nie widzialam tam grama brudu czy kurzu, powiem szczerze ze te opinie to chyba pisze jakas zazdrosna konkurencja bo w mojej ocenie nie ma fajniejszego salonu niz ten. Dziwie sie tym oskarzeniom. Naprawde ta osoba ktora to pisze powinna sie wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona glupota
A i jeszcze jedno, ta pani o ktorej piszecie ze jest wielka i przy tuszy spodziewa sie dziecka i dlatego jest jej moze troche wiecej- tym bardziej te uwagi na jej temat nie sa na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaaaaa
Wlanczam sie do dyskusji, bylam klientka p ali klika razy, fakt co do jej pracy nie mam zastrzezen, chociaz ostatnio zauwazylam ze zaczyna olewac ze tak powiem swoich klientow, umawia na wizyty a potem dzwoni i zmienia terminy po 5 razy, co jest bardzo nieprofesjonalne, i dla mnie niewygodne gdyz mam dziecko i na kazde wyjscie na pazurki musze zalatwiac sobie nianke a potem ja odwolywac. I fakt faktem salonik nie swiecil czystoscia, a powinien bo jest naprawde ladnie urzadzony. Szkoda... Poleccie mi prosze jakas dobra tipserke. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefereergvawerg
ja sobie ostatnio robilam paznokcie na leyton w afrodycie, salon jest bardzo czysty, jak na razie paznokcie sie bardzo ladnie trzymaja, kiedys mialam fajna dziewczyne od paznokci na walthamstow, ale niestety wyjechala do innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londonerka20
A co sądzicie o paznokciach wykonywanych przez panią Basię z Walthamstow - Magnolia Nails, był ktoś? I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfhkdjlfkl
Ja bylam u pani basi, ladnie zrobione ,nie drogo. Szkoda ze po 4 dniach wygladaly jak by m nosila je 2 tyg. cale boki zaczely odstawac,jeden mi odpadl :D. NIe pracuje ciezko,wrecz przeciwnie. Kiedys dla porownania,robilam tez zelki i mialam je 2 tyg. i wygladaly jak nowe,procz odrostu!! Pania basia ma galerie mozna sobie ogladnac jej prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londonerka20
Czyli nie polecasz? A kogo możesz mi polecić, interesują mnie paznokcie akrylowe, może znasz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfhkdjlfkl
Tak,znam. NIe stety zachowam to dla siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie za stwierdzenie...Ale na tym forum 'wieje' prostactwem. Zamiast 'tipsów' proponuję powtóreczkę z ortografii, interpinkcji i składni : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemprowna
a coz to jest "interpinkcja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednazdziwiona
zgadzam sie z poprzedniczka! 'ogladnac' ' wlanczam sie' dziewczyny juz sobie wyobrazic latwo jak wygladacie, tipsy, swinski blond a po angielsku nic.... aj wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosiaczeq taki :PPPPPPPPPP
prostactwo ,to wsadzac wszystkich do jednego wora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia334
Nie wiem jak tu jest z fryzjerami bo wlosy robie jak do polski jerzdze,ale jesli chodzi o tipsy to moge polecic Natalie z Inspiration, robie paznokcie u niej i nie narzekam, zero powietrza, trzymaja sie extra a i glowe do pomyslow ma dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gosia334
tak pomyslalam....idac Gosiu do tej swojej kosmetyczki na paznokcie....to wstap po drodze do sklepu polskiego..i popros Pania sprzedawczynie,aby przy najblizszym zamowieniu...zamowila Tobie SLOWNIK JEZYKA POLSKIEGO...bo moze pod lakierem powietrza niema,ale mysle,ze glowka tez pusta,ale za to pazurki sa haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliszkka
A ja chodze na pazorki do salonu gracja w leyton do larisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwcia88
hej wiecie co ja zaryzykowalam i bylam u fryzjerki w domu na hounslow west u p.magdy i uwierzcie mi ze nie dosc zaplacilam 20f to jeszcze nigdy nie bylam taka zadowolona doradzila mi fryzurke i dobrala kolory poprostu rewelacja polecam oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz jak juz
do do Gosia334- jak sie czepiasz( trzepiasz :P ) to czepiaj sie wszystkich- a co z tymi co napisaly: pazorki i nie stety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz jak juz
wyluzdana Martusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agussska
oj glupie pindy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryska7
Witam Was Dziewczyny, mam na imie Asia i wiem, ze wiele zamieszczonych tu opinii o fryzjerach to ukryte autoreklamy po to, aby przyciagnac klienta. Ja wiec nie bede sciemniac, pracuje w salonie Aggassi Hair na New Malden w Londynie. W naszym salonie jest od niedawna znakomity wloski stylista Toni Delogo. Najpierw wejdzcie na strone: www.tonyandbart.jimdo.com To stylista, ktory w 2010roku zdobyl w Polsce 3 miejsce na ogolnopolskim konkursie "Sophisticfashion", ma blisko 20 letnie doswiadczenie jako stylista, uczyl sie w najlepszych akademiach jak: Vidal Sassoon, Cobella, Tony Gay.Czyni cuda, umie dobrac fryzure do urody, i co wazne - po umyciu fryzura dalej zachowuje swoja forme :-))( co czesto nie jest norma :-)))) Bez dwoch zdan Tony ma znakomite umiejetnosci, klientki do nas wracaja.Teraz mamy 40% ypustu na koloryzacje, pracujemy na Welli. Kto chce korzystna metamorfoze,switnie wykonana koloryzacje-Zapraszam. Jestesmy przy Kingston Road 236 New Malden) , Kod: KT3 3RN. Auto mozna bezplatnie zaparkowac na przeciw salonu- jest tam dyscount Homebase- zielony duzy napis. tel. po polsku: 07435332463.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska7
Skoro taki wspanialy to po co go reklamujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglia92
Czy ja moge prosic o namiary na Pana Witka i czy ma on jakas swoja stronke? Moze w koncu jakis fryzjer zrobi mi wlosy bez zbednych komentarzy ze moje wlosy sa inne i kolor nigdy nie wychodzi tak jak chce :) i jak to bywa kazdy fryzjer ma zawsze wymowke ze nastepnym razem bedzie lepiej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że ostatnio postanowiłam poszukać gdzie indziej. Wybór padł na RUSH niestety. Załamana jestem :( Rachunek opiewał na 150 funtów a fryzura to masakra jakaś. Po myciu wogóle się nie układają, kolor nie taki...lipa :( Wracam do Witka. Może nie kasuje 20 funtów ale i tak mniej niż w RUSH i jestem o niebo bardziej zadowolona... Wspomniałam, że wciąż prześwituje odrost? A byłam w piątek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebahairdresser
Witam ! Jestem zawodowym fryzjerem stylistą od 5 lat. W swoim zawodzie czuję się bardzo dobrze i chciałbym spróbować swoich sił w dobrym renomowanym salonie w Londynie. Trochę się oczytałem i podobno trzeba mieć jakieś specjalne kursy ukończone aby w takich salonach pracować. A czy szkolenia które zdobyłem w Polsce mają jakieś znaczenie ? Mógłby mi ktoś w tej sprawie pomóc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sebahairdresser
Jesli jestes dobry w tym co robisz i znasz troche angielski niema problemu z praca pozdrawiam D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULI
HEY ... CZY "PANI GOSIA Z BROCKLEY" TO FRYZJER ZNAJDUJACY SIE NA 258 Lee High Road (SALON FINEZJA) PYTAM PONIEWAZ NIE JESTEM Z LONDYNU I NIE BARDZO JESTEM W TEMACIE ZNAJOMOSCI MIASTA:) DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×