Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość wannnilka
mam pyt.czy w salonie snip.shap.na Leyton pracuja moze polki?a moze ktos wie jakie maja tam uslugi.chodi mi o prace fryzjerow czy sa dobrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimess
Nie polecam salonu Glamour(na Leytonstone), chamska, niemiła obsługa, która każdemu klientowi obrabia tyłek, fusługi fryzjerskie porażka, solarium to samo, dawniej było ok, a teraz to lampy kompletnie nie opalają nawet w połączeniu z odpowiednimi kosmetykami, porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska konewkaaa
ja ostatnio poszlam za namowa kolezanki do salonu Afrodyta na Leyton i musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolona, sama nie za bardzo wiedzialam jaka chce fryzure no i fryzjerkami sama dobrala i bardzo mi sie podoba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do baska konewkaaa
nie pisz bzdur bo taka wypowiedz juz tu kiedys była jak chcesz reklamować własny salon to proponuje Londynek lub jakąś gazete, kiedyś byłam waszą klijentka i szału niema,całe szczescie że macie konkurencje obok bo chociarz człowiek morze wybrać gdzie pujść, pozatym szkoda wiecej słów ZA NAMOWĄ KOLEŻANKI POSZŁAM DO AFRODYTY HA HAHA, żenada nisko oceniacie ludzi czytających te forum bo każdy ma rozum, przestańcie reklamować własne salony podszywajac sie pod klijentów od tego są gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagorzala ateistka86/
klient chociaz pojsc co do snip& snap to bylo nieco wczesniej jakies 3-5 stronek - kiedys pracowaly polki a teraz PODOBNO juz nie,ale nie oszukujmy sie za taka cene szalu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o snip and snap na str.20
[zgłoś do usunięcia] przejdz sie do salonu snip'n'snap na leyton blisko stacji,kolo biblioteki. super napewno nie bedzie,ale tragicznie chyba tez nie, ceny sa niskie wiec nie ma co oczekiwac, pracuja tam same polki. albo jak chcesz to chodz do mnie ,ja ci kolor zrobie za darmo . 10:34 [zgłoś do usunięcia] garbek bez raczki w salonie snip'n'snap wcale nie pracuja same polki, ogolnie salon nei jest zly i dosc tani, ale zalezy jaka fryzjerka jest na zmianie, ja bylam kiedys u polki takiej brunetki, nie pamietam imienia, ale chyba Ania czy Aneta a moze i nie, ale wlosy fajnei sciela, doradzila mi dobra fryzure do ksztaltu mojej twarzy 10:43 [zgłoś do usunięcia] przejdz sie do a no to sorry,z tego co ja wiem ,to tam same polki pracuja ale najwidoczniej nie, ale z tego co widze to tez czesto tam sie zmieniaja fryzjerki. 12:54 [zgłoś do usunięcia] margggggo w snip n shape..niema juz zadnych polek..odeszly ..poniewaz warunki pracy byly fatalne.po drugie farby beznadziejne.. 12:59 [zgłoś do usunięcia] przejdz sie do ano ,tak wlasnie myslalam ze to dlatgo tak sie zmieniaja, bo wlascicielem jest jakis ciapak razem ze swoja zonka-polka ,wiec wcale bym sie nie spodziewala ze warunki beda dobre, ale ejszcze niedawno pracowlaa tam jaks polka, jakas mloda dziewczyna z blond wlsoami i wydaje mi sie ze widzialam ja nawet wczoraj ,ale moze sie myle. 13:27 [zgłoś do usunięcia] margggggo tak..brunetka to Aga bladynka Dorota.szkoda,ze odeszly,a moze i dobrze po co mialy nerwy szarpac,...zle farby wiec tanio 14:05 [zgłoś do usunięcia] klocek 2333333 kiedys te fryzjerki mi mowily ze ciapak ich nawet na swieta nie chcial puscic ani wolnego dac ja pamietm taka ruda dziewczyne z tego salonu, zawsze fajki palila na zewnatrz i taka niesympatyczna byla 14:24 [zgłoś do usunięcia] margggggo ta ruda juz dawno nie pracuje teraz tam pracuje ukrainka,ktora co chwile kolory poprawia,bo zle robi,nastepna to bulgarka,co w 5 min wlosy scina.i wegierka tez nieciekawa,ale jak macie ochote tam isc to idzcie 14:33 [zgłoś do usunięcia] nio tak to jest ciapak+polka= zyd 14:43 [zgłoś do usunięcia] a to w takim razie cofam swoja propozcyje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska konewkaaa
wow! dobra jestes kolezanko hahah wyobraz sobie, ze nawet nie mieszkam w okolicach leyton a tym bardziej nie jestem wlascicielka zadnego salonu, postanowila, ze podziele sie moim doswiadczeniem bo zobaczylam taki temat, ale widze, ze tutaj nawet nie warto sie wypowiadac, dziekuje za uwage a wy gryzcie sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka szpila
Wie ktos moze dlaczego salon fantasy na High Road Leytonstone jest zamkniety? Chcialam tam isc,no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dereszowska
Korzystał ktoś z usług salonu Adriana, Afrodyta lub Miami Sun? Jestem ciekawa opinii, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 123456
w tej Afodycie kasują jak za żyto a z włosów robią dziadostwo radze tam nie chodzic a tamte salony nie wiem napewno to samo z tym ze tam nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasienko55
a wiesz zyto jest tanie.. wiec uslugi tez...a skoro nie bylas w innych salonach to nie komentuj... srawdz wtedy w wyraz swoja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amore rose
To prawda w Adrianie takie niemiłe, wredne kobiety(obsługa), że szok, no i za paznokcie mi babka powiedziała 65funtów, wyszłam...Polki robią za 20-25funtów, a tu pewnie, że to salon to sobie kasują 65 cholera...Co za zdzierstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amore rose
W Afrodycie to samo, paznokcie 30-35funtów, zejdźcie na ziemię, mnóstwo kobiet robi, tak jak pisałam wyżej za 20-25f i też są super te pazurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla122
Polecam solarium w salonie Malibu na Walthamstow, w moich okolicach (Stratford) ciężko mi było znaleźć dobre solarium, na Walthamstow mam dość daleko (autobusem), ale warto dojeżdżać nawet po 2h (zanim dojadę, dojdę do salonu, opalę się, wrócę - zazwyczaj są korki to tyle trwa), ale widać efekty opalania już po pierwszym razie, salon jest czysty, ładnie urządzony, bardzo miła obsługa, przystępne ceny... Naprawdę polecam, ciekawa jestem jak z usługami fryzjerskimi, korzystał ktoś? Z tego co widziałam, jest pani i pan fryzjer, jeśli ktoś był proszę o opinie. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikazee
Zgadzam się, solarium w salonie Malibu jest super - najlepsze we wschodnim Londynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO jasienko55
Najpierw pomysl puzniej pisz ŻYTO JEST TANIE a to dobre, to dla czego chleb cały czas idzie w góre wystarczy ruszyć głowa to nie takie trudne. Potwierdzam w Malibu na Walthamstow solarium jest ok ale niczym sie nie różni od Miami Sun na Leyton bo też jest ok i mała różnica w Miami zawsze miła obsługa a tam porażka a to my dajemy zarobić salonom a nie oni nam i troche szacunku sie nalerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wweeerkkka11
Ty literat przestan juz tak reklamowac swoj biznes..Miami i Miami...siodmy cud swiata ...NALEZY, a nie nalerzy...Ty polskiego sie naucz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amore rose
Miami Sun? Heh lepiej przemilczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw kolombo
"Do baska konewkaaa nie pisz bzdur bo taka wypowiedz juz tu kiedys była jak chcesz reklamować własny salon to proponuje Londynek lub jakąś gazete, kiedyś byłam waszą klijentka i szału niema,całe szczescie że macie konkurencje obok bo chociarz człowiek morze wybrać gdzie pujść, pozatym szkoda wiecej słów ZA NAMOWĄ KOLEŻANKI POSZŁAM DO AFRODYTY HA HAHA, żenada nisko oceniacie ludzi czytających te forum bo każdy ma rozum, przestańcie reklamować własne salony podszywajac sie pod klijentów od tego są gazety" "DO jasienko55 Najpierw pomysl puzniej pisz ŻYTO JEST TANIE a to dobre, to dla czego chleb cały czas idzie w góre wystarczy ruszyć głowa to nie takie trudne. Potwierdzam w Malibu na Walthamstow solarium jest ok ale niczym sie nie różni od Miami Sun na Leyton bo też jest ok i mała różnica w Miami zawsze miła obsługa a tam porażka a to my dajemy zarobić salonom a nie oni nam i troche szacunku sie nalerzy." golym okiem widac, ze pisala jedna i ta sama osoba, takie same bledy i ten sam styl pisania....krytykuje salon afrodyta ktory jest obok wychwalanego przez nia miami sun buhaahhaha chyba wiadomo kto to pisze i dlaczego, bylam w obu salonach jesli mam wybrac to zaglosuje na afrodyte, przyjemniejsza atmosfera i profesjonalniejsza obsluga mimo, ze ceny maja troche zawyzone i kiepawe solarium, w miami sun czulam sie jak na wiejskim bazarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dedektywa kolombo
W stu procentach zgadzam sie z Toba.Miami tylko duzo pisze.Ceny co 5 min zmieniaja,a wiadomo dlaczego.Za chwilke aby zlapac klienta zaczna wycieczki po Londynie fundowac.Zenujace.Fachowcy powinni sie cenic,a tu bez wazelinki.....Knajpe teraz chca otworzyc pewnie tez zaczna miamiac.hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jestescie siebie warci
Ptrzycie co kto ma i co otwiera, patrzcie na siebie co wy macie a oni niech sie gryzą na forach no chyba że żal dupe sciska jak tak to napiszcie do elki może da kilka monet to i was bedzie stać na salony, lub ich usługi,bo narazie z tego co tu piszecie to wszedzie drogo i straszna lipa a nawet po pisowni poznajecie kto pisze bez jaj pierwszy i ostatni raz czytam takie forum życze miłej bazgraniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrazywspolczucia :D
wszystkie te polskie salony od walthamstow po leyton..to pieprzone gowno!!!!!!!!!! piszecie tutaj o nich od samego poczatku i same wogno wypisujecie.jedna przez druga sie tylko przechwala,wiadomo dlaczego!! zygac sie chce jak to czytam!! w zyciu moja noga nie wstapi do was!! mimo iz mieszkam w okolicy ,i milo by podjechac tak blisko..! wole zmarnowac godzine na dojazd i zrobic wlosy u profesjionalistki..niestety zadna z was nia nia nie jest!!!!wystarczy poczytac wasze wypciny...thank you!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buttonsss
Żałosne to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka221
A Wiec.... Salon Malibu: recepcja niezbyt mila,ale solarium pierwsza klasa,czasami warto pogadac z niemila obsluga zeby skorzystac z super solarium,szczególnie teraz,bo sa nowe lampy,bylam wiec polecam po 7 minutach spieklam sie jak cholera!!! Moja kolezanka korzystala z fryzjera (jakis chlopak jej robil) i byla bardziej zadowolona niz z pani Karoliny,która sobie bardzo chwalila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do AgaBeauty !!! Witam podaj mi prosze namiary na ta osobe, ktora dobrze robi wypelniacze i botox. A wy forumowiczki jesli rowniez znacie kogos takiego prosze piszcie. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buttonsss
Znacie jakąś konkretną panią zajmującą się stylizacją paznokci akrylem i żelem zarazem, która dojeżdża do domu klientek? Umawiałam się z panią Izą - nr Tel. 1: +44 (0) 7535900170 Miała do mnie przyjechać na wcześniej umówiony dzień i godzinę, tego samego dnia odmówiła, że ma chore dziecko - ok rozumiem. Byłyśmy nadal w kontakcie, pani ta wyraziła chęć ponownego przyjazdu do mnie w innym terminie, no i właśnie kiedy nadszedł dzień wizyty - pani zamilczała, nie odbierała telefonu, ani nic...Nie rozumiem, kompletnie nie odpowiedzialna i niepoważna osoba - nie polecam! Jak można sobie tak pogrywać z klientkami? Z przykrością muszę to stwierdzić, ale ODRADZAM WAM TĄ PANIĄ! Jej ogłoszenie: http://londynek.net/business/MANICURE++PEDICURE++TIPSY+Londyn+Pd.-Wsch.+Croydon+CR0+buccanails+Kosmetyka++Tipsy+ogloszenia+uslugi,/business/ad?ad_id=558889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buttonsss
Jej anons na Londynku - Nr ogłoszenia: 558889, pani jest z Croydon Przepraszam za błędy z powyższego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefffrretee
Miami Sun bardzo nie mila obsluga.Jakas nadeta Niunia na recepcji.Wiecej tam nie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GinGin'a
Wie ktoś co z tym salonem na Leytonstone - z Fantasy? Cały czas nieczynne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×