Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość miss Sexy Pants
Za 15 funtów to chyba krótkie włosy . Mi za moje zawsze policza 20 - 25 a w angielskim ponad 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Sexy Pants
Za 15 funtów to chyba krótkie włosy . Mi za moje zawsze policza 20 - 25 a w angielskim ponad 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautyland
Beautyland Salon Everything for your beauty.... Ladies & Gentlemen welcome Hairdressing Beauty Tanning Massage Nails Make up Wide range of treatments and services Special offer every month Professional staff Best prices 25% discount on any treatment if You bring your friend with You L'oreal JOICO Goldwell KERASTASE Revlon MAC ARTDECO Seche O.P.I China Glaze LCN Nail Harmony and more... Ergoline Sunbeds Stand up & Lay Down Mówimy po polsku :) opening soon... beautylandsalon@ymail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszowolka
no i niestety znowu poszukuje fryzjera w Londynie! Moja pani J. z Hounslow baaardzo mnie zawiodla i niestety juz do niej nie wroce. wogole chyba zaczynam watpic w Polskie fryzjerki. chodzilam wczesniej to RUSH i raz bylam w TONI&GUY i bylam bardzo niezadowolona i pomyslalam ze moze jednak do Polki ze moze jakos lepiej zrobi i sie przejechalam... polecicie kogos kto potrafi porzadnie malowac wlosy na normalny kolor a nie tleniony bialy czy inna zolc? zalamka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niemozliwe
no nie mozliwe,aby nie bylo dobrej polskiej fryzjerki w Londynie.Przegladnij moze londynek tyle sie tam oglasza salonowJa osobiscie chodze w Leyton,ale nie powiem do ktorego salonu.niechce,aby kobiete obsmarowaly zazdrosnice pozdraiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atammmmm
dsf nnnh j,j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie zawsze
Witajcie szukam ciekawego salonu fryzjerskiego na walthamstow kolezanka z pracy poleca mi salon newwyaspa maja tam fryzjerow kosmetyczke i nawet maszyny do odchudzania ceny na ich stronie sa przystepne(www.newwayspa.com) czy ktos moze mi napisac jesli tam byl , jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo7aska
Pytasz? czy reklamujesz?...bo skoro kolezanki w pracy Ci mowily.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszowolka
zalamka dziewczyny, znalezc dobrego fryzjera to naprawde nie jest prosta sprawa, szczegolnie jezeli maluje sie wlosy. Zupelnie nie wiem do kogo isc. moze ktos kogos poleci ale tak normalnie bez reklam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrtyrtyrtyrty
Maluje sie buzie :D. wlosy sie farbuje !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszowolka
racja - sorry jestem w pracy a spalam 3 godziny. Wlosy sie farbuje ewentualnie zmienia sie kolor hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcsdz
ja bylam w zeszlym tyg. u Magdy z Mitcham, jestem zadowolona;) wizyte niestety trzeba bookowac z prawie miesięcznym wyprzedzeniem, to chyba juz mowi samo za siebie, bierze 25 f za scięcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszowolka
za sciecie glowy? hehe 25 to dosc duzo jak na Polska fryzjerke w Ldn a to moze oznaczac ze jest dobra :) ma jakas strone albo nazwe salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zwyczajnie, bez reklamy to moge polecić Witka. Moze wcześniej ktoś o nim nawet wspominaj, nie czytałam wszystkich postów. Zawsze wychodze zadowolona. Tani nie jest, ale przynajmniej nie oszpeca, dobrze farbuje. Mi odpowiada... Jesli jest ktoś zainteresowany, mogę podac numer telefonu. Na siłę wciskac nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
ja w poniedzialek jade do fryzjerki na Hendon, mam jej numer od kolezanki i musze sie przekonac na wlasnej skorze (a raczej wlosach), jaka jest, bo moja z Uxbridge mnie zawiodla niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angggelika6
MAM NADZIEJE,ZE NIE Z TA PIJANA CIAGLE FRYZJERKA JESTES UMOWIONA.MALO,ZE PIJE TO JESZCZE DZIEWCZYNOM NIE PLACI POBOROW NO SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszowolka
Witek? Nie slyszalam, a gdzie ma salon? W sumie to bez znaczenia gdzie moge dojechac tylko musze miec pewnosc ze zna sie na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal nie rozumiem
dlaczego chodzicie do Polek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thjytjuytj
pan witek to za samo sciecie policzty cie dobre 45 f..pracuje na wood green

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia ile Witek bierze, ważne że wychodzę zadowolona i wiem za co zapłaciłam. Numer telefonu łatwo mozna znaleźć w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszowolka
dzieki dziewczyny pomalu sie przekonuje. wiem ze prosze o duzo ale czy macie jakies zdjecie wlosow przez nego farbowanych? chodzi mi tylko o kolor wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala nort acton
Niby 2 opinie a wypowiedzi minuta po minucie, malo wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgfgffg
eheehe, nikt nie kazuje ci wierzyc:P, posty same sie dodaja, i zadna z nas nie ma na to zadnego wplywu,ktory kiedy jest dodany. Twoje podejrzenia sa bezpodstawne dziewczyno. Chcialam pomoc ..reszte mam gdzies;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fryzjera/kosmetyczki
Czy mozecie polecic dobrego fryzjera i kosmetyczke w zachodnim Londynie? Interesuja mnie okolice Ealing i Acton:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara30
czy byl ktos na laserowym przedluzaniu wlosów w Malibu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tamara30
Ja ide do Malibu na laserowe przedlurzanie wlosow w niedziele,dam ci znac jak wyszlo. Robie 40 cm cala glowe- juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×