Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość do wszystkich
Zapraszam do salonu Afrodyta .Bylam tam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama&anp:aura
fajnie ze masz na kogo wine zwalic,najlepiej na kosmetyki(niewazne jaki kosmetyk umiejetnie nalozony na wlosy nie popali wlosow i skory) To ja Kamila, co miesiac robilas mi niby odrosty,nie pamietasz mnie,chetnie sie spotkam z Toba i napluje ci w PYSK za moje wlosy!!!!!!!!!!!! Wiesniaro jedna!!!!!!!!Nie obchodzi mnie co masz do powiedzenia o twoim szefostfie, a to co mi zrobilas i nie tylko mi z wlosami gowniaro!!!!!!! Czekaj niech cie spotkam,to cie rodzona mamusia nie pozna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisilesia
jak czytam te wasze wpisy to oceniajac klientele tych salonow do zadnego bym nie poszla! poziom taki macie, ze jak zule z rynsztoka, unikam tych wszystkich salonikow polskich jak ognia bo nie dosc ze chujowa obsluga to i klientela jak spod budki z piwem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obozowy67
fajnie ale po co wam fryzjer na zmywaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuco
no w afrodycie napewno jest fajnie szczegolnie od czasu jak pracuje ta maciora czarno-czerwone wlosy szpile jak z burdelu ,mysli ze modelka hi hi chyba sie nie przeglada w lustrze,a umiejetnosci ma takie ze szok...Zadnych,no moze do opcinania psow sie nadaje!!! widze co sie tam dzieje-czyli nic,mieszkam na przeciwko,tak wiec wiem wszystko,a moze az za duzo!! pozdrawiam tych co sa zadowoleni z AFRODYTY:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvdffgfg
Ja polecam salon Oliwia na Wood Green. Ja co prawda zadowolona nie wyszlam, ale rzadko bywam zadowolona z fryzjera, wole sama sobie podciac koncowki, ale podoba mi sie jak strzyga mezczyzn. Calkiem mila obsluga poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofresh
maciora? ale zes pojechala! bylam kiedys w tej afrodycie ale na solarium i widzialam ta opisana przez ciebie kobite i na mnie zrobila sympatyczne bardzo wrazenie, usmiechnieta, zartowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzby czyzby
Aż się wierzyć nie chce że te agresywne wpisy są od dorosłych ludzi. Matka was nie nauczyła kultury? Ja mam super fryzjerke ( tak się składa ze Polke) ale nie podam adresu bo nie chcę żeby polska wieś się zleciala. Z pewnością dużo ludzi robi to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blimberry
ta paniusia co mieszka na przeciwko tego salonu afrodyta czy jakos tam to chyba pomylona zdrowo...skad wiesz co sie dzieje w salonie? ogladasz z okna? zalozylas podsluch hahaha coz to za argument, mieszkam na przeciwko salonu i wiem co tam sie dzieje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka fiolka
ale jazda ludzie komedia, straszne jak konkurencja sie na wzajem oczernia,dajcie luz!!! klienci nie sa glupi,komu pasuje idzie gdzie mu sie podoba,a jak jest nie zadowolony to zmienia fryzjera i tyle,szkoda waszej glupiej gadki,nie wypisujcie nazw zakladow,bo ta anty reklama ,malo kogo zniecheca,jeszcze sie taki nie urodzil co wszystkim dogodzil!!! Dajcie sobie luz kobietki z leyton z Afrodyty i tego z naprzeciwka miami sun, troche oglady!! Wstydzcie sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbczyk15
Malibu jest caly czas otwarte,wczoraj bylam tam u fryzjera i powiedzieli,ze maja otwarte 7 dni w tygodniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhhcghh
Ja byłam raz w malibu i nie pójdę tam więcej bo fryzjerki każda klientke obgaduja. Szok. Przy innych klientach. Panie które wyszły przedemna byly obgadane nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbczyk15
Niech sobie gadaja ! Wazne,ze wlosy as dobrze zrobione! Ja jeszcze nie bylam swiadkiem takich rozmow,a nawet jesli to przeciez fryzjer jest tez po to aby duzo gradual :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbczyk15
Duzo gadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndjdhsbs
Fryzjer jest od tego żeby zajął się włosami. A tam są same dziunie które nawet obciąć nie potrafią a za każdy pierdol jest doliczana kasa. Taka moja opinia. Raz tylko dobrze miałam ścięte wlosy ( pewnie się panie wzburza) w Glamour. Wiem ze opinie o tym salonie nie najlepsze ale pani właścicielka ( taka blondynka solara) dobrala mi fryzurę na która sama bym się nie zdecydowala. Obcinam się tak do teraz chociaż już tam nie chodzę :) za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenteczka!!!!!!!!!!!
Ladnie pokazujecie kulture osobista,ale co sie spodziewac po zwyklych prostakach po zawodowce!! szok. wracajcie do polski bo wstyd robicie ludziom. CHAMOTA I SLOMA Z BUTOW WAM WYSTAJE .takie z was wszystkich dobre fryzjerki. :D zegnam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudaniewidynapatyku
ludziska wiecie co hamstwo wielkie nic wiecej!!!! Dajcie se luz!!!Nudzicie sie pancie wielkie,zajmijcie sie robota a nie wypisywaniem glupot i obgadywaniem innych,piszecie na fryzjerow a sami obgadujecie i obrabiacie tu tylki komu wlezie!!!Polaczki zawistni,zajmijcie sie swoimi tylkami,i pomyslcie o sobie bo wiekszosc z Was to przekrety ktore uciekly z Pl bo musialy,a smrod za Wami sie ciagnie!!! Szlachta wielka ze sloma w butach!!!!!!!!!!!!!!!! Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenteczka!!!!!!!!!!!
wyjedz i Ty,moze dasz przyklad jak to wyglada Polka na obczyznie( bez slomy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciachze hejjjjj
do studenteczki:: Madralinska sie znalazla,wszystkich chce pouczac,a ciekawe co Ty tu robisz? Sprzatasz czy dajesz dupy ??? Lafiryndo jedna, zgrywajaca wielka uczona dame!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka wiocha. :D jesteście dorośli ? Z jakiej dżungli się wyrwaliscie ze taka kultura z was bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiamisia1977
czesc wszystkim prosze poleccie mi jakas dobra tipserke,chodzilam do Alicji z wonderlandu , ale jestem ostatnio z niej nie zadowolona,zaczela jej woda sodowa odbijac do glowy i nie stara sie tak jak kiedys,odmawia wizyty,przeklada a jak juz sie uda to robi na akord,ostatnio odwolala wizyte i poszlam do Wiolinki, laska ma talent cos z niej bedzie ,ale ona tez ma powoli dosc Alicji z krainy czarow,ktorej sie w glowce poprzewracalo i mysli ze moze traktowac klientki jak sie jej podoba,bo to ona rzadzi,tak wiec mam dosc i szukam dobrej tipserki z okolic leytonston ,leyton,itp, Dzieki za pomoc pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z Londynu ;)
Od ponad pol roku robie pazurki u pani Basi z Walthamstow i jestem bardzo zadowolona. Swietne ceny, ogromny wybor ozdob, pazurki zawsze ladne i trwale...Magnolia Nails - wpisz w Google i znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiamisia1977
a Ty co konkurencja moze jestes,ze takie bzdury piszesz? Zal Tobie,ze Ali interes sie kreci.Naucz sie fachowej pracy i tez bedziesz miala klientow moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osesek86
Dziewczyny tu sie powinno szukac kogos kogo macie do polecenia ,a nie takie oszczerstwa wypisywac. Ja wlasnie tez szukam dziewczyny co robi pazurki najlepiej co dojedzie do mnie,tez mam dosc bywania na """salonach"" tez chodzilam do Alicji ,nie jestem z konkurencji, i szukam kogos dobrego i osiagalnego dla zwyklych ludzi, a nie majacego wieczne wymowki dla klientek jak Ala (dzis jade tu, nie moge,moze jutro itp) moze sie zdazyc jak kazdemu ,rozumiem ,ale nie za kazdym razem droga Alu :) wiem ze tu bywasz bo kiedys wspominalas ze czasem czytasz posty-pozdrawiam:)))) ps,fryzjerke tez sobie zmien bo co jedna to lepsza!!! Dziewczyny podajcie namiary na kogos godnego zaufania, THX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osesek86
Na fryzjerke to Ala niema wplywu poniewaz ta pracuje na wlasna reke.A co do zlapania Ali to faktycznie cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osesek86
Masz racje Alicji przewrocilo sie w glowce.Niedosc,ze ceny wywindowane to jeszcze trudno sie umowic bo...cos tam...To sa uslugi dla ludnosci,a nie My klientki dla Alicji. Po drugie tylko pomieszczenie z tipsami jest Alicji.Alicjo nie zapominaj o tym.A moze to czary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetolog, tipserka
Najlepsza fryzjerka - Bezsprzecznie- Gosia z Brockley, salon Finezja na Lee High Rd, Lewisham jak mozna pisac, ze w Londynie nie ma dobrych fryzjerow czy kosmetyczek??? jak sie szuka DOBREJ FRYZJERKI za 20 funtow to wlasnie tak wychodzi.... Dobra fryzjerka dobrze sobie liczy bo obojetnie ile nie policzy ZAWSZE bedzie miala klientow!!! i uwierzcie mi ze dobra fryzjerka nie jezdzi do domu do klienta bo ma tylu klientow ze ciezko jej wyjsc z domu!!!! a rzesy za 20 funtow z syntetykow to chyba jasne ze niszcza rzesy... i nie pozwalajcie sobie zrobic mikrodermabrazji bez uprzedniej konsultacji z kosmetyczka/kosmetologiem oraz bez wypelnienia formy to problemow po zabiegach rowniez unikniecie. tyle z moich porad pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenteczka!!!!!!!!!!!
I widzisz odezwalas sie madra fryzjerka,i odrazu pokazala swoj poziom. Nigdzie sie nie wywyzszam ,tylko czytam co wy tu wypisujecie i to jest zalosne tak samo jak wasze osoby. Jedna drugije oczy by wydrapala,i pomine fakt przyjecia slow krytyki :D Pracuje w sklepie w centrum, dupy nie daje bo mam kasy wystarczajaco :P. Stac mnie tez na dobrego fryzjera !! A co uczenia,gdybyscie sie uczyly,moze dzis bylybyscie kims,nie prostaczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do studenteczka
Ty tez nie za daleko zaszlas.Skoro tylko w funciaku towar wykladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenteczka!!!!!!!!!!!
Zapraszam Cie serdecznie do mojego funciaka na New Bond St. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×