Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2200 g wagi -

2200g waży dzidziuś w 32 tygodniu ciąży, czy to nie za dużo?

Polecane posty

Gość 2200 g wagi -

mój maluch waży 2200g jestem w 32 tyg ciąży, czy to normalna waga? czy może za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kosz
moj w 34 ważył 1920.Nie za dużo.Nie martw się.Za to w 37 ważył 3145.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj w 30tc wazyl 1200g, wiec nie mam pojecia czy to waga twojego dzidziusia nie jest za duza. a nie pytalas lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kosz
zresztą od wyniku usg można śmiało dodać lub odjąć 10%.Nigdy nie mówi na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn w 32 tyg. ciazy wazyl 2400 i urodzil sie z waga 4200, na dodatek urodzilam 7 dni przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój bąbelek waży 1170 w 30tc, poniżej pisze + - 200g .....myślę ze waga w 32tc jest prawidłowa, i dzidziuś będzie dosyć cieżki do końca ciąży :) ale nie jestem lekarzem :P - przecież nie raz się zdarzało że lek. mówią że waga spodziewana 3500 a rodzi się dziecko 2800, przy czym też jest zdrowe, i nic mu nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn właśnie (nicy ) ważył przed porodem 3500 w 28tc a urodził się 2950.Więc niemam co martwić się na zapas.Jeżeli pod koniec ciąży dziecko będzie za duże to napewno lekarz poinformuje cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze jak połamana.Może dlatego ,że spałam.Urodziłam syna w 38tc i ważył 2950 a z USG miał ważyć 3500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka w 32 tc według usg miała 3 kg, syn podobnie. Oboje w dniu urodzenia wazyli ok 4200g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w normie-spokojnie:D moj syn w 30 tyg. wazył 2230,urodzil sie w 37 tygodniu z waga 3590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój w 31 tygodniu ważył 2650 g wiec sie nie przejmuj . Każdy dzidziuś po swojemu przybiera ja tez sie martwiłam bo na dodatek na sieci sa zupełnie inne normy niby....a mój dzidziuś zupełnie wszystko inaczej, ale teraz juz wiem ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój podobno waży ok. 1400.. Ale w ciąży z córką lekarz się martwił, że jest mała - wyszło z USG, że ma ok. 2800 w 37 tyg. A urodziła się wagą 3.450.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×