Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siedmiometrowe buty

zmniejszenie stopy

Polecane posty

Gość siedmiometrowe buty

Czytałam kiedyś artykuł o tym, ze gwiazdy hollywoodu robią sobie takie operacje i polegają one na skróceniu palców. To dla mnie ratunek. Słyszał ktoś o takich operacjach? A może ktoś się takiej poddał? Mam spory rozmiar - 40, ale głowny problem to to, ze drugi i trzeci palec sa dłuższe od dużego :( I przez to dużo butów na mnie nie pasuje [wściekły] No i koszt... Ciekawe jaki. Poszukałam trochę na stronach klinik, napisaląm nawet kilka maili ale mnie olali delikatnie mówiac. Moze myśleli, ze się wygłupiam :p help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josr
tez mam 40 i nie uwazam ze to spory rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmiometrowe buty
no pięknie, nikt nic nie wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może popytaj chirurga, co można z tym zrobić? Powinien mieć jakieś wyobrażenie o takich przypadkach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmiometrowe buty
dzięki ;) Napisalam do 2 klinik maile, żeby się zorientowac czy w ogole robią takie rzeczy i czy mam po co iść. Zero odzewu, no ale minęło kilka dni, może musze poczekac. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmiometrowe buty
podnosze, może dzisiaj zjawi się ktoś kto mnie oswieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pradaa
wiesz.....specjalnie zwracam uwage na stopy modelek i aktorek....wcale nie maja pieknych malych stopek, 40 to jeszcze nie tagedia!! zanim znajdziesz chirurga zajmi sie stopami pod wzg wygladu: opalone, profesjonalnie zadbane , z dobranym lakierel ( nawet tipsami!!! jesli potrzeba) wydadza ci sie moze do zaakceptowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmiometrowe buty
no way :( zadbane tak - mam, żadnych zrogowaciałych pięt, zadnej suchej skóry, lakiery nie bo po co - nie chcę dodatkowo zwracać uwagi na swoje ohydne paluchy, na nie zabiegi pielęgnacyjne niestety nie pomogą. Płakac mi się chce jak pztrzę latem na dziewczyny w delikatnych klapeczkach, japonkach a ja musze sie mordować w zakrytych klapkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokcie
u rak mam slicznie paznkcie zawsze sie wszyscy zachwycaja....a u stup mam bardzo malutka plytke i sluchajcie rosna wgore w pewnym momencie...nie moge ich pomalowac bo nie ma co prakyczie...czy cos da sie z tym zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO PROSTU MAGDA
Cześć kochana, wiem cos o tym, też mam 40, ale wiesz co, Paris Hilton ma 41. Też jeszcze do niedawna nie nosiłam butów z odkrytymi palcami ale mam już 30 lat i do cholery dość tego, nie musze sie już nikomu podobać, tylko sobie. Wcale mi sie ta czterdziecha nie podoba i drugi palec też tak jak Ty mam większy od pierwszego, ale to jest podobno dowód na seksapil kobiety( Wenus z Milo tak ma, sprawdziłam osobiscie w Paryskim Luwrze). Spróbuj zrobić sobie jaknajpiekniejszy francuski pedicuir, naprawdę nogi wygladają z tym inaczej. I olej ten kompleks. Ja mam jeszcze do tego szramę na nodze, przez co nie zakładam nigdy spódnic, ani krótszych spodni, no i mam brzuszek super po dwóch ciążach że myślę żeby tego sie pozbyć, a stopy to juz pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 42 rozmiar i uważam, że moje stopy są bardzo ładne- mój chłopak zresztą też je uwielbia:) A co Paris Hilton, to nie ma 41, tylko...............45 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...................
a ja mam 37/38. to duzo czy malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evqó
40 to nie jest duży rozmiar !! ja mam 42 , okropne stopy i też się wsstydzę chodzić w odkrytych klapkach... a Paris Hilton ma chyba 43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinaa.
Wiesz.. ja bym chciała mieć tak z dwa rozmiary mniejsze. mam 40 rozmiar, a ja chciałabym mieć 37/38 takie wielkie to są takie nie kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butki
Ja mam 41/42 (zależy jak wypadają) i szlag mnie trafia zwłaszcza jak szukam letnich butów. Chyba sobie utnę kawałek pięty :-/ Jestem wysoka, ale obcasów się nie boję, na szczęście przy moim chłopaku mogę załozyć każde obcasy, ale problem w tym, że strasznie trudno jest znaleźć ladne buty w tym rozmiarze. Jak pytam o 41 (często i tak za mały), to ekspedientki albo mówią "nieee, takich rozmiarów nie mamy", jakbym była cholera jakimś dinozaurem, albo pokazuję mi osobną półkę "specjalnej troski", na której są takie łodzie podwodne, że nie wiem kto chciałby w tym chodzić:-/ I jak tu nie mieć kompleksów?!! Czy przy moim wzroście nie mam prawa chodzic w ładnych butach?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel__24
Hej, ja tez mam taki sam problem - moj rozmiar wkladki to 27/28 cm a rozmiar 42/43 ZAŁAMANA JESTEM!!!!!!!!!!!!!!!! w sklepach nie ma takich duzych rozmiarów a jak juz sa to takie jak kolezanka wyzej opisala :( Zamawiam na allegro bo tam znajde duze rozmiary. Dosyc, że mam dużą stopę to moje palce są długie a najgorsze jest to, że mam haluksy na obu stopach. W lecie sie poce w całych butach, poniewaz wstydze sie zalozyc japonki a juz nie wpsomne o moich wymazonych butach: sandałi z jednym cienki paseczkiem przy palcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel__24
Wiem, że jestem wysoka bo mam 175 ale to nie usprawiedliwia moich stóp. Znam duzo kobiet ktore sa mojego wzrostu albo wieksze i maja zgrabne stópki, a moje..... - marzenie: 39 rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thera
a co powiecie tym co nie dosyc że maja haluksy to jeszcze rozmiar 41?Nie patrz na to patrz na serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematow,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodzac na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertg
Ja mam rozmiar buta 40/41 i niestety drugi palec jest dłuższy od pierwszego :( W ogóle mam jakieś długie te palce Nie lubię swoich stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana15
Ja mam rozmiar 41/42 i wielki kompleks. Drugi palec jest dłuższy od pierwszego prawie o centymetr! W sklepach nie ma aż tak dużych butów, a powinny być. Gdy chce sobie kupić jakiś ładny but, tez zawsze słyszę "nie mamy takich rozmiarów" . To w czym ja mam chodzić?! Może w końcu ktoś mądry wyprodukuje większe buty.. Jestem wysoka, bo mam 180 cm, ale to nie moja wina, że mam taką stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onieeee
nadchodzi jesien za nia zima i czas zastanowic sie nad butami na zime, jakz awsze jest to dla mnie problem bo mam numer 42-43 zalezy. nigdzie nie ma takich butow! to normalnego sklepu nie mam sie nawet po co wybierac, no chyba ze po to zeby sie zdolowac, bo butow tam dla siebie nie znajde. kupilam w tamtym roku takie streczowe kozaki i to juz byla ostatecznosc, bo nie mialam juz co na stope zalozyc. kupialm je w sklepie www.bialebuty.com nie sa najwyzszych lotow,z reszta ten sklep tez na allergo handluje z tego co zauwazylam. ale buty po jendej zimnie praktycznie sie rozlecialy. poza tym bylo mi strasznie zimno w stopy w nich, przemakaly na sniegu. Ludzie pomocy! Przeciez takich osob z wieksza stopa jest wiecej, nie tylko ja!!! dlaczego w sklepach nie mozna dostac butow wiekszych niz 41!!! jak sie w sklepie zapytalam o 42 to mnei praktycznie wysmiano i powiedziano ze rozmiar butow damskich konczy sie na 41. przeciez to jakis absurd!!! ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.B.C.
dzika morela to szokujące co napisałaś. Wydaje mi się, że operacyjne usuwanie halluksów to nie jest kaprys, a konieczność. Bo jest to raczej uciążliwa choroba, a nie jedynie wada estetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichman
od jakiegoś czasu pojawiają się tam duże rozmiary damskich butów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onieeee
owszem w deichamanie są buty na większą stopę, ale przeważnie są to nie ładne buty... Ja kupiłam sobie tam baleriny wiosną, no nie były takie jak bym chciała,no ale dawały rade. Natomiatk była teraz i szukałam już ziomowych, to po pierwsze malutko było tych większych rozmiarów a jak już to takie okropne że szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybrydaa
jesli to gdzies w Polsce robia to raczej mniej niż 20tys zł nie będzie, wiec zastanów sie czy jest sens:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reninna
Odradzalabym wszelkie inwazyjne zabiegi na stopy-moze to byc bardzo niebezpieczne i powodowac komplikacje z chodzeniem, staniem, lacznie nawet z utrata niektorych funkcji czy czesci stopy. Rozmiar 40 to NAPRAWDE nie jest rozmiar duzy. Rozumiem, ze autorce chodzi o palce i ogolny wyglad-sprobuj ladnego pedicure, tak jak radza przedmowczynie, opal stope, nie skreslaj z gory tych pomyslow. Noga bedzie wygladac duzo ladniej, mozesz kupic sobie buty z roznymi wycieciami, a maskujacymi niedoskonalosci. Zdecydowana wiekszosc dziewczyn musi cos ukrywac, tuszowac defekty, nie jest w tym nic niezwyklego. Jedna ma duzy nos, nadwage , krzywe nogi itd, a druga ma wlasnie "inna" stope. A do dziewczyn o bardzo duzych numerach, typu 43, 42-na allegro jest naprawde bardzo duzy wybor ladnego obuwia o tym rozmiarze. Poszukajcie, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salkdsk
rozmiar 40 to zupełnie średni normalny częsty kobiecy rozmiar - wszystko oczywiście też zależy od kształtu i zadbania stóp , ale jest full butów w tym rozmiarze i mnóstwo aktorek taki ma - m.in. Angelina Jolie, Monic Belluci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopcia
Dla mnie rozmiar 40 byłby zbawianiem... Mam 43 lub 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×