Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siedmiometrowe buty

zmniejszenie stopy

Polecane posty

Witam wszystkie kobiety!! Mam problem podobny. hmmm... fakt, że produkują coraz częściej buty rozmiarów większych niż 41, jednakże... Skoro mam rozmiar buta 41, a palec drugi większy od pierwszego to muszę kupować buty powyżej rozmiaru 42!! I to ze względu na ten jeden palec a co z resztą (pływają w tym bucie). Staram się wytrzymać w butach mniejszych, jednakże powychodziły mi odciski na wierzchu palców, w dodatku zgrupiła mi się krew która jak wiecie, robi się czarna, czyli na palcu jest rzucająca się w oczy czarna kropka. Nie sprawiało by to problemu gdybym nie była osobą aktywną, wkurza mnie gdy będąc na basenie ludzie patrzą się na moje stopy! Podobnie na saunie... Chętnie bym poddała się takiej operacji która by pomogła mi przy zakupie obuwia, chodzi tu również o dobre samopoczucie i satysfakcję że jestem osobą podobną do innych. A Paris Hilton może ma i stopę rozmiaru 43 ale ją stać na zakup eleganckich butów, z resztą większość jest wykonywana na zamówienie, i nie za małe pieniądze. Mieszkamy w Polsce i niestety większość z nas nie stać na zakup butów na zamówienie) Co do kobiet z dużymi rozmiarami- obkupuje się w DEICHMANIE i naprawdę polecam każdej kobiecie ten sklep. Znajdziecie tam buty rozmiarów nawet 45!!!!!!!! Pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big stopa
Ja mam 41 a mam 16 lat:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnyPrzypadek
dziewczyny wy sie rozmiarem zamartwiacie a co ja mam powiedziec? mam 38, ale jestem bardzo niska i mam szkapowate nogi... jeśli chodzi o stopy to nazwałabym je szponami już nie wiem czy płakać czy po cichu przeklinać los:/ drugi palec mam o cm wiekszy od duzego, trzeci o cm mniejszy od drugiego, dwa pozostale malutkie. wszystkie mają tylko jedną wspólną cechę, są okropnie chude i zaden do siebie nie przylega;( Od dzieciństwa nie wyszlam w sandałach, a latem nad wodą jak najwięcej chodze w butach, tylko do wody wskakuje bez tak zeby nikt nie widział;( w życiu nie widziałam czegoś podobnego;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotos
sorki wam bardzo ja mam 16 lat i mam 48/49 rozmiar :/ to sie nazywa katastrofa ;/ chce pomiejszyc sobie tak do 46 jak sie da a słyszałem ze takie operacje kosztuja 50 tys. zł i nie mozna poruszac sie przez 3 tyg ?? ale nie jestem pewien :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grucha Wielka Stopa
Ja to bym chciała mieć nr 40 a mam 43 to po prostu masakra buty moge kupic tylko w deichmanie i to nie zawsze:(ostatnio chcialam sobie kupic balerinki bo sa mi potrzebne i same ochydne byly w deichmanie ja juz psychicznie nie wytrzymuje!!!!tez bym chciala zmniejszyc stope!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grucha Wielka Stopa
A w dodatku mam 16 lat i teraz bede miala bal gimnazjalny.Pójde w butach na obcasach ale bede musiala potem przebrac na buty na plaskiej podeszwie bo jak tanczyc bede to mi nogi odpadna i wlasnie nie moge na tej plaskiej nigdzie dostac!!HELP!RÓBCIE WIĘKSZE BUTY DLA DZIEWCZYN!HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedmiomiłowa stopa
Wy tu placzecie ze macie 40 a pomyslcie sobie co maja czuc te co mja 42-44 ?? to jest dopiero straszne . Nie dosc ze mam 185 cm wzrostu to jeszcze taki kajak ... cały czas chodzę w adidasach bo jakos krepuje sie wyjsc z moim rozmiarem w klapeczkach , zle sie czuje jak nie mam zakrytej nogi chociaz do polowy. a tak mi sie marzy ubrac króciutkie szorty japonki i fruuu a tu taka lipa ze stopa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
To już 1 rok minął naszego Forum Feelbeauty.eu Zapraszamy wszystkich do opisywania a tak że do komentowania zabiegów z medycyny estetycznej , chirurgii plastycznej , stomatologii estetycznej, dermatologii oraz ortopedii. Na naszym portalu znajdziecie katalog spa, specjalistów, klinik oraz gabinetów. Zapraszamy serdecznie !!! www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resoluteGirl
jak można chcieć z 40 zrobić 38 ? jeśli jesteś wysoka, jak np. ja (175cm wzrostu i rozmiar buta 40), to jak chcesz sie utrzymać na takich małych stópkach ? za Chiny nie utrzymałabyś równowagi. no, chyba że masz nie więcej niż 165cm wzrostu i wtedy stopy są za duże - przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliett..
ja mam 12 lat i 168 cm. wzrostu a mam rozmiar 42 .. tragedia wszyscy się ze mnie nabijają że mam wielkie stopy ... nie wiem co zrobić i do tego mam jeszcze brzydkie , długie , grube palce ... ehh .. szkoda gadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekBooss
Ja pierdole ja mam 47 i co mam powiedzieć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluuch
ja mam 14 lat, 171 wzrostu i stope 43 masakra butów u nas w szczecinie nie znalazlam, no chyba ze meskie ale nie sadzeze bede takie nosic. mozna znalezc na ebay.com oryginalne z nike lub conversa. czasami tez z pumy lub adidasa ale rzadko. nie nawidze moich stóp :o. mozna zrobic operacje ? chcialabym miec 38/39.jest to mozliwe? i ile kosztuje? prosze o odp. na emaila :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluuch
moj email : olciaaak69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluuch
zalozmy firme albo strone dla dziewczyn z duzymi stopami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zawsze problem ze znalezieniem butów i jedyny sklep w którym kupuję to deichmann:) ale dla zainteresowanych stronka http://www.andypola.pl/ bardzo duży wybór, myślałam o kupieniu tam, ale najtańsze też nie są... producenci powinni zauważyć, że teraz wszystko się rozwija, tak samo ludzie są coraz wyżsi i mają większe stopy niż było to np. 100 czy 200 lat temu. Ja osobiście mam nr 43/44, ale mam 177cm wzrostu, także za wiele bym nie mogła tej stopy zmniejszyć aby się utrzymać, jest proporcjonalna do reszty ciała. Jakichś dużych kompleksów nie mam, ale czasami mnie wkurza jak koledzy (mam 16 lat) śmieją się ze mnie, że mam stopę większą od nich... poza tym wkurzające jest jak kumpel mówi na mnie 'wielka stopa':/ ale tak już chyba musi zostać;) muszę w najbliższym czasie wybrać się do deichmanna za balerinkami, bo mam ale za duże trochę. Orientujecie się czy jest coś ciekawego? Z rozmiarów XXL? Bo na stronie deichmanna to cały czas to samo;/ A ostatnio myślałam, że jednak się cieszę z takiego nr. Jakbym miała np. 39 to bym chciała każde buty ze sklepu;D bo wszystkie by były dobre i bym się nie mogła zdecydować, a tak to przelecę po sklepie, z daleka jeśli mi się nie rzuci nic w rozmiarze XXL, to wychodzę, a jak jest coś ciekawego, przymierzam, dobre? biorę;) zero problemu z tym które wybrać:D we wszystkim szukajcie plusów kobietki! ;] trochę się rozpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde,
ja mam 44 numer buta a dwanaście lat! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjjfjfjkfjfjjf
Chińczycy potrafią zmniejszać stopy, nie widzieliscie nigdy w TV ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mambulina
Hi Kochane:-) Czytalam wasze wypowiedzi na ten temat:-) Tez mialam ten problem z butami:-) Tez szukalam na stronach internetowych az w koncu znalazlam i jestem po operacji zmniejszeniu palcow:-) Jest to bardzo trudna operacja. Tyle bolu jeszcze w zyciu nie mialam , nie wiem jak jest z rodzeniem bo jeszcze dziecka nie mam:-) Za operacje zaplacilam 9tys.zl Nie wiem jakie sa efekty bo nadal mam gipsy na nogach i druty w palcach. Paluch jest krotszy o 8mm, dwa nast. o 7cm a czwary palec o 6cm:-) czy jestem zadowolona nie moge stwierdzic. Jedno jest pewne 6-7tyg w domu :-/ W srode bedzie drugi tydzien po operacji i jade do doktora zmienic opatrunki, mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku. Pozdrawiam dziewczyny i jestem za tym zeby poprawiac nature:-) Takie nasze zycie babki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkapppp
a gdzie robiłas operacje? Duży ból tzn??? widziałaś już stopy? napisz coś więcej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×