Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezncik

co dac w prezencie slubnym??

Polecane posty

może dyskretnie zapytaj pare młodą - może oni ci cosik pradza ;) ale podam kilka pomysłów : -odkurzacz (może piorący ;) ) -czajnik bezprzewodowy (phiplips może) -ekspress do kawy + plus do cappucina w jednym (ciśnieniowy) -żelazko (tefal np) -komplet pościeli teraz modna flanela ;) -oo i mój numer 1 : http://www.allegro.pl/item187231132_stylowy_globus_barek_wspanialy_okazaly_promocja_.html ( prosze nie sugerować się markami - pisałam moje ulubione ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiżanki
Dwie filiżanki na poranną kawę. I tu w zalezności od stanu finansów :-) mogą być takie tańsze, np. prześliczne można dostać w sklepach z kawami lub herbatami. A jeśli ma być droższy, to jakieś firmowe, np. Rosenthal. Milo jest wypić poranną kawkę we dwoje, w przeznaczonych wylącznie dla siebie filiżankach :-) Ja wlaśnie taki prezent kupilam koleżance, była zachwycona 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 filiżanki ? eeeeeee kapa - mój przyszły mąz kawy nie pija - więc głupi prezent by był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniążki
i jeszcze raz pieniążki!!!! Trzy żelazka sobie wtedy sami kupią jak będą chcieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie chciałabym dostać coś mniej pozytecznego ale bardziej luksusowego, czego nie kupiłabym ot tak sobie. Moga to byc filizanki, komplet zapachowych świec, jakiś bibelot, bon do empiku, gdzie mogłabym bez wyrzutów sumienia kupić od dawna chciane ksiązki itp. Jak dostaje sie od razu pieniądze to z reguły przeznacza sie je na zrealizowanie jakiegos wiekszego celu (mieszkanie itd.) albo kupuje sie to co potrzebne. Zawsze jak dostałam z jakiejś okazji pieniadze to jakoś nigdy nie zakupiłąm czegoś dla własnej przyjemności tylko zawsze zostały one wydane na bieżące cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś oryginalnego, my dawaliśmy wyjazd na Mazury. Na Super Prezenty to nie kosztowało dużo, a wiadomo, że ludziom żal samodzielnie coś takiego kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, uważam, że to naprawdę fajny i oryginalny pomysł. Zainspirowałaś mnie i chyba sama się na taki prezent jak pokaz fajerwerków skusze. Już znalazłam w biegu nawet firmę co działa w moim mieście – Gorzowie :) http://www.fajerwerkigorzow.pl/. Oj, coś czuję, że będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat, bo chciałabym się zapytać, a właściwie to prosić o poradę. Jestem świadkową. W prezencie planuję dać mojej kochanej Siostrze pokaz fajerwerków po oczepinach: http://www.pol-expance.pl/ no i oczywiście wcześniej parę groszy w kopercie. Myślicie, że to będzie fajny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że to zależy od Twojej siostry - od tego czy jest osobą praktyczną czy romantyczną. Ja jestem osoba praktyczną i nie chciałabym pokazu fajerwerków, karafek, kuferków ani innych pierdół itd. Dostałam nauczkę. Kupiłam mojemu bratu piękne finezyjne filiżanki i już 10 lat leżą w witrynce bo brat z bratową piją tylko z kubka. Moja kuzynka z kolei podarowała bratu kuferek drewniany i wszyscy się zachwycali ale brat kuferek oddał chrześnicy na zabawki bo po co mu ten kufer w domu żeby się kurzył? Kasa kasa i jeszcze raz kasa. To jest to o czym marzą tygryski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakies dodatki do domu? to zawsze się przydaje ;) ale jakies takie w stylu ozdobnym a nie praktycznym ;) np. jakieś kompozycje z róz stabilizowanych rosebelle ;) piekny prezent ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×