Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

ida chyba te same ścieżki wydeptujemy:)) ja wybieram się do Moa we wtorek albo środę, jak już będę po wypłacie oczywiście hehe. jakiś wiosenny ciuch z pewnością poprawi humorek! kinga, mam nadzieje, że masz rację i z tym powrotem nie będzie tak źle; mój facet nie chce wracać, a póki co nie widzę siebie nigdzie indziej niż przy jego boku, więc muszę trzymać się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga nawet nic mi nie mów o opaleniźnie bo ja tak się spikłam a wcale długo nie siedziałam na słońcu ,teraz wszystko mnie piecze. Muszę jutro się zaopatrzyć w dobry krem bo ten co dziś używałam to z tamtego sezonu i już pewnie pozbył się swoich właściwości i teraz mnie piecze.Tak poza tym to te słońce mnie tak wykończyło,że chyba też zaraz pójdę się kopać i do łózka. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga nawet nic mi nie mów o opaleniźnie bo ja tak się spikłam a wcale długo nie siedziałam na słońcu ,teraz wszystko mnie piecze. Muszę jutro się zaopatrzyć w dobry krem bo ten co dziś używałam to z tamtego sezonu i już pewnie pozbył się swoich właściwości i teraz mnie piecze.Tak poza tym to te słońce mnie tak wykończyło,że chyba też zaraz pójdę się kopać i do łózka. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy rzeczywiscie tylko my z Ida mamy dzieci? Zwykla dobrze ze moje dziecko tego nie przeczytalo pewnie mimi ze Cie nie zna to i tak by sie obrazil na Ciebie ma 15 lat hahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobi nie wiem niby dlaczego twój syn miałby się obrazić,wydaje mi się ,że dziećmi jesteśmy całe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociaa
Kinia kiedy stare smieci i nowych znajomych odwiedzisz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobietki :) Przeczytałam całe forum ( z wyjatkiem wypowiedzi jednej osoby której styl pisania i podejscie do zycia jest dla mnie niezrozumiale) miedzy innymi dlatego ze mam w planie wyjechac do Norwegii Zakochalam sie z tym kraju juz wiele lat temu jako nastolatka i zawsze chcialam tam wyprowadzic Wczesniej bylam w Anglii w pracy, wrocilam 4 lata temu do Polski ale caly czas gdzies ta Norwegia mi sie tłucze po glowie Chyba sie zdecyduje w koncu na wyjazd :) Mam nadzieje ze stałe, miłe i konkretne dziewczyny (kobiety ;)) beda dalej tu pisac bo ciekawie sie Was czyta i mozna sie wielu rzeczy dowiedziec :) Ja w sobote bede wiedziala cos konkretniej na temat wyjazdu Jesli bedzie po mojej mysli to moze bede juz niedlugo do Was dołaczyc :) Jesli nie to poczekam jeszcze troszke ale bede sledzila Wasz topic bo to bliski mojemu sercu temat :) Pozdrawiam serdecznie z upalnego slaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
a co tu dla ciebie belcia nie zrozumiałe? Dużo osób czyta to forum i dlatego się nie odzywają bo lizania dupy nikt nie lubi więc jak się zbierzecie w jednym miejscu to będzie dla całego światalepiej iprościej będzie was odizolować. Nie mówie o wszystkich( chociaż dziwie się dlaczego jeszcze się wypowiadają bo widać że życie mają poukładane no i należą do mądrych ludzi), ale większość topoprostu dziewczyny które wyjechały nie zmiłości do kraju(chyba nieuważnie czytałaś) a za kasą rezygnując ze znajomych rodzin i ambicji, albo poprostu zapomniały co to jest bo przecież można wyjechać i się rozwijać no ale niektórzy poprostu staneli w miejscu! Więc dziwne jest to że utożsamiasz się z dziewczynami, które nie mają lepszych tematów i opcji na życie jak tylko pustka i wytykanie ludziom tego co pozytywne. Zastanawiam się czy to poprostu nie próba sprowadzenia doswojegopoziomu drugiej osoby i próba wmuszenia mu tego że jeśli im się nie udało to innym też nie może.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aj duzo jadu w Tobie czytam ze zrozumieniem jesli przeczytalas/es cale forum mysle ze podobne odczucia by Cie naszly, niewazne zreszta Ja sie z nikim nie utozsamiam i nie mam powodu do tego wedlug Ciebie maja sie tu wypowiadac osoby które co osiagnely w zyciu?? skoro te z poukladanym zyciem maja sie nie wypowiadac?? - cyt \"Nie mówie o wszystkich( chociaż dziwie się dlaczego jeszcze się wypowiadają bo widać że życie mają poukładane no i należą do mądrych ludzi),\" - ja wlasnie licze na konwersacje na poziome z tymi osobami ktore maja poukladane zycie i jakies plany no ale moze sie przelicze nic to, zobaczymy czy ktos jeszcze na dzien dobry mnie bedzie chcial zgnoic Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
belcia mam nadzieje że właśnie na tych ludzi ok trafisz no ale one bardzożadko się odywają i szkoda bo mogły by zarazić inteligencją te którym jej brauje! Jeśli nie przyjechałaś za kasą i masz broń boże rodzine czy masz wyksztaółcenie bądź masz wizje związane z tym czy też posiadasz męża i znajomych lub chcesz uczyć się języka to już jesteś na minusie! Sama sobie wyciągnij wnioski i po rozmowie z niektórymi oceń bo 2w sumie to indywidualna sprawa, ale jedno co zauważył a fakt nie czytałam wszystkiego tylko od kilku tygodni to to że poprostu tu się nie lubi osób lepszych od siebie. teraz beda miłe i uprzejme a nie daj boże się wychylisz to cie pożrą. w każdym razie powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aj zobaczymy Ja sie tak łatwo nie dam pozrec ;) A Ty jestes w Norwegii czy sledzisz temat z Polski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
ja zaraz uciekam bo nowychpracowników przyjmuje wpadłam tylko na obiad do domu i aż mi się nie chce z tymi ludźmi rozmawiać bo jestem przemęczona. Ja jestem w polsce i tu w sumiemam prace i w miare zarobiki ale połowa rodziny się sprowadziła do norwegi i ja też mam zamiar, tym bardziej że tam inna praca. Ok uciekam ale może wieczorem jak dam rade i jak wróce o normalnej porze to zobacze jak mnie pożerają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
belcia zauważyłam twoją stopke- długo ci zajeło chudnięcie? bo mikilka kilogramów przybyło imyśle o jakiejś rozsądnej diecie. strasznie mi włosy zaczeły wypadać po ostatnich tabletkach odchudzających i jakoś musze z tym się zmierzyć. uciekam ale jeśliodpiszesz to postaram się wieczorem przeczytać . buźkadla ipowodzenia! co nie zabije do wzmocni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
przepraszam za błedy ale się śpiesze jeszcze raz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wieczorem raczej nie bedzie ale moze zajrze Zobacze jak mi sie ulozy wieczor :D Miłego dnia i odpoczynku zycze - ja tez kiedys mialam podobne problemy jak Ty teraz bo ludzi do pracy szukalam do siebie i było to niemile przezycie Na szczescie trafilam na swietna dziewczyne do pracy która wiele mi pomogla przy mojej firmie Teraz nie mam juz takich problemow (na szczescie ;) ) Dietka na której jestem to dieta plaz poludniowych Jesli bedziesz zainteresowana to zapraszam na http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3179964&start=0 Jakbys sie zdecydowala i potrzebowala jakis informacji to słuze pomoca A błedami sie nie przejmuj - ja nie mam w nawyku poprawiac ludzi w pisowni bo samej czesto pisze szybko i nie lubie jak ktos mnie poprawia :) Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aj słuchaj skoro ci towarzystwo nie odpowiada a dziewczyny jak to piszesz mądrzejsze od nas tutaj nie zaglądają to może porostu nie zaglądaj tutaj.Po co masz czytać nasze prostackie wypowiedzi nie masz nic lepszego do roboty??? A i jeżeli piszesz o lizaniu dupy to ja właśnie zauważyłam,że ty liżesz dupę dzidce i czarnej(bo chyba je masz na myśli) aha twój styl pisania jest bardzo charakterystyczny i każdy wie kim jesteś,więc po co ta zmiana nicku.?? Witaj belcia ,mama nadzieję,że marzenia się spełnią i wkrótce przebędziesz do Norwegii? O jakim mieście myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zwykła :) Tak naprawde to nie wiem Nie myslałam o zadnym konkretnym miescie Wiem tylko ze moge miec kontakt na poczatek gdzies na którejs wyspie ( nie smiejscie sie ale nie wiem dokladnie ) wiec jak sie uda to zaczne tam W sobote bede wiedziala cos wiecej Napewno nie chce duzego miasta z wielu wzgledów wiec Oslo chyba odpada W sobote Wam napisze cos wiecej jak bedziecie zainteresowane A co do aj oj to ja nie mysle ze to jest T.... ale sie nie wypowiadam bo za krótko tu dzialam A moze sie myle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki ja mam taka niesmiala prosbe Moze nie mam prawa ale co tam :D Schowajcie jad i niesnaski i zacznijcie (zacznijmy ;P ) rozmowe od poczatku i nie dajmy sie prowokowac Co Wy na to?? Porozmawiajmy sobie na poziomie o waznych dla Nas rzeczach bo dobrze miec wsparcie w forum To co?? da rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zid2012
Belcia81 ja mieszkam 13 min t-bana od Oslo a jak w lesie sie czuję... Pod drzwi domku przyłażą mi sarny z małymi,borsuki....a niby w mieście mieszkam... Jest u mnie spokojnie,cicho jak na wsi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jak pojade to moze zmienie zdanie :P Nic nie jest wykluczone Ja tez bym na wsi chciala :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belcia witamy napisz jeszcze cos o sobie wiek rodzina co porabiasz w kraju /porabialas skoro teraz sie wybierasz do norwegii/ zwykła nic mi do tego ale boje sie ze trafilas jak kula w płot tyna sie usmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec: ... Nie zaczyna sie zdanie od no wiec :D ale ... Mam 27 lat, swojej rodziny jako takiej nie mam, zyje z facetem ale nasze drogi coraz bardziej sie rozchodza i chyba niedlugo sie calkowicie rozejda :( Mieszkam na granicy wojewodztw slaskiego i opolskiego na wsi wlasnie bo zawsze chcialam a marzenia sa po to zeby je spelniac :) W Norwegii zakochalam sie wiele lat temu jak poznalam pewnych norwegów u mojej znajomej i gdzies tam sie ta N przewijala caly czas Coraz bardziej realnych kształtów nabiera moj wyjazd bo tutaj oprocz mieszkania i kredytu za nie niewiele mnie trzyma Tak mi sie jakos zycie ulozylo ze chyba mnie wygna do N bo wczesniej bylam w Anglii ale wrocilam bo mi sie wydawalo ze mam do kogo ale zycie zweryfikowalo to moje podejscie... Potem staralam sie ulozyc sobie jakos zycie tutaj ale niewiele z tego wyszlo i teraz majac 27 lat spelnie byc moze kolejne swoje marzenie i wyjade do Norwegii ale bede zaczynac wszystko od nowa (znow!!!!) No jak cos wiecej chcecie wiedziec to prosze pytac Ps. nie chce zebyscie odbieraly te moje wypociny jak zalenie sie na moj ciezki los bo to nieprawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i nie dopisalam tego ze pracuje caly czas w Polsce, mialam swoja firme jakis czas ale prowadzilam taki rodzaj dzialalnosci ze praca 7 dni w tygodniu wiec to byl czas calowicie wyjety z zyciorysu, zrezygnowalam bo pracowalam od rana do wieczora a teraz tez pracuje i nie narzekam ale wyjechac chcialam zawsze wiec moze teraz sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuku ja tylko na chwileczkę:D Witam nowe osoby,pozdrowionka dla wszystkich:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociaa
zakladamy zele w Orsta Volda ;) to tak na rozladowanie atmosferki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOKLADNIE vvvv
sory nie jestem z norwegi co zakladacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
witam! ja tylko na chwilunie bo stosik wspaniałych papierków mnie jeszcze czeka- trzeba zdążyć przed wekendem! zwykła odpowiem ci poprostu- bez komentarza! belcia twoja dieta jest z bogata w produkty lecz ja kurcze chyba nie potrafie się wyrzec tylu dobroci i z tej mojej głupoty najpierw się głodze dwa dni a potem opycham grillem. jak ci sięuda dotrzeć do trzeciego etapu i potem dasz rade jeszcze troche to i ja się dam namówić- umowa stoi? dla ciebie mobilizacja adla mnie poza mobilizacją to pomoc. docia czy tobie chodzi o tipsy żelowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×