Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

oj aj witam Ja jestem aktualnie drugi tydzien na II fazie i nie narzekam a Twoj sposob odchudzania to na dobre Ci niestety nie wyjdzie Sbd to naprawde rozsadna sprawa pod kontem zdrowego zywienia :) Mi jak pojdzie dalej dobrze to za jakies 2 miesiace III faza wiec sie szykuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
belcia wiem wiem i dlatego szukam czegoś dobrego,przeraziło mnie zdanie w tej diecie; coś o tym że jeśli skusisz się na słodycze czy chleb to musisz zacząć od nowa.oprucz tego ja uwielbiam kefiry zsiadłe mleka i wogóle mleko i trudno mi się obejść bez nich. że źle wybieram to wiem też gdyż widać to po ilości włosów wypadających- szokujące ile witamimmi brakuje. obiecuje,że jeśli ty wytrwasz to przynajmniej raz spróbuje wytrwać dokońca. nie chce mi się pisać o pracy ale znasz sama ten ból, czekałam na ludzi do wywiadu i z 6 przyszło troje, a z nich żadno nie miało pojęcia wogóle o czym mówie więć nie wiem co będzie. Ty miałaś gorzej bo masz swoją firme i dla siebie pracowałaś no a ja robie dla kogoś. zaraz umre z wrażeń patrząc na kolejne grupki literek i cyferek... dla rozluźnienia proponuje fikołka? kto się pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aj pogadamy kiedys na spokojnie o diecie bo nas tutaj wygonia w koncu to nie topic na ten temat :) Ja to sie winka wytrawnego bym napila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
no to zdrówka! ja uwielbiam dżonego z colą i lodem iplasterkiem cytrynki! mniam mniam i szczerze too przepraszam, że nie poczekałam ale nie mogłam się oprzeć! belcia trzeba bilety rezerwować na loty do norwegi bo dziewczyny mimo pracy mają czas na leżenie na słonku hmmmm jak mi tego brakuje! no ja to już ciut ciut i bukuje bo zapraszają mnie do siebie na tydzień tyle żeproblem z urlopem bo dużochętnych na okres letni z urlopami. ciekawe dlaczego??? ok ja kończe swojego fikołka iżycze miłego wieczorku ja musze się wtopić w tło i dorobić bezpłatne nadgodziny żeby mieć wekedn na słoneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
co dowinka bym normalnie zapomniała, że podziwiam ludzi którzy potrafią pić wino bo naprawde trzeba umieć. Ja niestety nie należe do nich, ale ale może kiedyś,jeszcze do niedawno piwa nie lubiłam aż pojawiło się desperados, co mogę smakować hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuj nie lubie łizki :P bleee mnie tam do norwegii jeszcze nikt nie zapraszal :P a strzaskalam sie w niedziele na grillu jak bylam i do tej pory czuje ze mam nogi :) Winko to ja lubilam zawsze sie napic ale slodkie ewentualnie pol slodkie ale z racji sdb musialam sie na wytrawne przerzucic i sie przyzwyczailam bo jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :D pozdrowka cieple i uciekaj w te papiery bo niestety nikt tego za Ciebie nie zrobi - to tez znam z autopsji :) Pogadamy jutro Kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako nowa czekam az mnie ktos tutaj zmiesza z błotem :P narazie sie trzymam i nie puszczam :D a moze moj apel odniesie jakis skutek i wogule sie zrobi fajnie :) byłoby milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaza i sloneczko ja tez chce!!!! u mnie wczoraj wieczorem taka burza byla ze hoho :) i od rana pochmurno i przelotnie pada :( no i zimniej sie zrobilo Zaczynam uczyc sie norweskiego tylko mam problem bo narazie ucze sie na sucho tzn bez wymowy i slyszenia Narazie przyswajam słowka i zasady gramatyki Nie wiem jeszcze jak sie wymawia dane slowa W przyszlym tygodniu juz bede miala kurs wiec bede wiecej slyszala Domyslam sie ze inaczej sie mowi niz pisze dane slowa ale moze niedlugo bedzie mi łatwiej :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
kinga i tak trzymaj.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
a " one " to chyba za duzo powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hhhhh
zwykła anonimowość ci nie pomoże i takwszyscywiedzą kimjesteś lizodupo!! czytyjuż sama nie umiesz myśleći funkcjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
a niezwykła ? to moze tak ja potraktuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hhhhh
to co innego! to niech trzyma tak dalej tylko co ma trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
niech zmyka do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hhhhh
a to co innego! jak ma to niech zmyka... to pardon za najazd!!! i pomyłke z kim innym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole wali komuś i to dobrze.Chyba słoneczka za bardzo przygrzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole wali komuś i to dobrze.Chyba słoneczka za bardzo przygrzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwykła
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Po dlugiej nieobecnosci witam wszystkich:) Ja jestem to ma byc fajnie:D Ale sie tutaj podzialo, w sumie i tak niewiele zrozumialam, bo chyba troche wypowiedzi jest pokasowanych, ale nic to. A klotnie sa be, to sie nie klocic prosze:) No ja niestety w Polsce dalej, troche pojezdzilam i u siebie jestem spowrotem, Krakow sobie zwiedzilam, turystow tam masa, ale na Norwego nie trafilam, Szwedzi tylko byli, heh smieszni oni sa jak zawsze. Takie mlode farbowane chlopaki:) A rozbraja mnie jak blond Norweg farbuje sie na czarno:) Dziwne bo Norwezek nie widzialam, a Norwegow nagminnie, ale to z racji mojej muzyki pewnie bardziej zwracam uwage na dlugowlosowych Norwegow. Ktoras sie kiedys przygladala? Widzialam tez faceta w naszym gronie, ale cos chyba juz uciekl. Belcia z czego sie uczysz norweskiego? Jak chcesz sie osluchac moge Ci podrzucic linka do norweskiej telewizji, mam jeszcze mp3 do ksiazki På vei, to tam daj znac jak jestes zainteresowana. A u mnie bez zmian w sumie, dalej sie zastanawiam jak by tu sie do Norge dostac, wlasciwie jedyne co mi potrzebne to zakwaterowanie. No to trzeba szukac czegos z zakwaterowaniem:) Niektore z was wiem, ze chca do Polski wracac. Zastanawialyscie sie kiedys jak to bedzie? No ja w sumie wyjezdzalam na stale, zreszta dalej chce wyjechac na stale i z moich osobistych doznan to pobyt w Polsce jak sie bylo tam to koszmar. No, ale ja jestem nieprzystosowana do spoleczenstwa polskiego na moje nieszczescie, moze inni takich odczuc nie maja. Ja bym mogla siedziec w Norwegii non stop i nie potrzebuje przyjazdow do Polski, znaczy za krajem nie tesknilam nigdy, moze to i dla niektorych dziwne. A znajomych zawsze mozna sobie przywiezc tam:) Dobra, bo sie rozpisalam, buziaki kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna oczywiscie ze jestem zainteresowana wszystkim co moze mi pomoc sie z osluchaniem z norweskim jeszcze tutaj w Polsce Narazie bede uczyc sie z kursu norweskiego dla poczatkujacych na cd ale za wszelaka pomoc bede bardzo wdzieczna Poprosze pisac na e-maila jak ktos nie ma ochoty pisac na forum Za wszelaka pomoc z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj masz norweska telewizje, to mozesz sobie poogladac i posluchac co tam chcesz:) Jakies namiary na norweskie radia tez tam powinny byc: http://www1.nrk.no/nett-tv/ A z tymi mp3-kami, to nie wiem jak chcesz, bo to w sumie sa do ksiazki, ale jak chcesz to moge Ci podeslac na maila oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jestes WIELKA 🌼 Dziekuje Ci slicznie za pomoc Jak tak jezdzisz po Polsce to moze do mnie na slask tez zawitasz?? Bede miala prywatnego korepetytora z norweskiego :) A wszystko co masz i moze mi pomoc z osluchaniem prosze Cie o wyslanie na e-maila Dzieki raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czarna nareszcie się pokazałaś,tylko teraz znowu nie zniknij!!! mówisz,że sobie pozwiedzałaś trochę Polskę. A ty nie pracujesz? widzisz tak to już jest na tym świecie u mnie to znowu odwrotnie,ja juz bardzo chcę do polski na stałe. czasami mam takie dni,ze mam ochotę rzucić tutaj wszystko ,spakować się i wrócić.Ale to tylko takie myślenie i tak wiem, że tak nie zrobię. Ja cały czas się zastanawiam jak to będzie a musi byc dobrze i tak będzie jak ja już coś sobie zaplanuję to nie ma mocnych aby sie nie udało. Dom już mamy,pracę znajdziemy .ja jestem z zawodu informatykiem,poza tym mam nieskończone studia ,które od razu po powrocie zacznę.Mamy oszczedności bo mój kochany planuje rozkręcic własny biznes.Dom już remontujemy,żeby wprowadzić się na gotowe.więc uważam,ze start będziemy mieli bardzo dobry.przed przyjazdem tutaj wynajmowaliśmy mieszkanie,obydwoje pracowaliśmy,stać nas było na wakacje,opłacenie moich studiów więc teraz też będzie dobrze.Najważniejsze,że mamy dom,dobre nastawienie i głowy pełne pomysłów. głowy pełne pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
WITAJCIE KOBIETKI JUZ TROSZKE CZASU MNIE TU NIE BYLO,ALE PO ZAJRZENIU TU NA TEN TOPIK WIDZE,ZE JAKOS ROZMOWY I TEMATY SIE KRECA WIEC NIE JEST ZLE..A POZA TYM JESZCZE MIESIAC I LECE DO POLSKI Z CZEGO BARDZO SIE CIESZE BO JUZ PRAWIE POL ROKU MNIE TAM NIE WIDZIELI,ALE CO BADZ TYLKO BADZ AZ NA 3 TYGONIE I PONOWNY POWROT TUTEJ....DZIS MIALAM WOLNE WIEC OPALALAM SIE I WYGLADAM JAK RACZEK,ALE COZ JAK JEST POGODA TO 3BA Z NIEJ SKORZYSTAC BO NIE WIADOMO JAK DLUGO SIE UTRZYMA..:) A CO U WAS SLYCHAC?????? POZDRAWIAM STALYCH TU BYWALCOW JAK I TYCH SWIEZYCH ..... 3MAJCIE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
Wwitam Prosze prosze i ktoz nam sie tu pojawil jeszcze Berenki ze starych brakuje i Ida chyba znowu poszla w gory Czytam was/nas od czasu do czasu i chyba wcale sie nie dziwie ze nie najlepiej sie tu dzieje jeżeli co rusz ktoras cos w podtekscie pisze Tak naprawde to chyba ignorancja jest najlepszym rozwiazaniem /sprawdzilam to na sobie / Napisac mozna tu wszystko a niczego sie nie udowodni tylko mozna komus spieprzyc opinie wiec dajcie moze sobie spokoj i popiszcie tym razem o czyms pozytecznym Ktoregos razu ktoras z Was polecila do zwiedzania drugiej jakias miejscowosc moze chwilowo skupmy sie na tym. Jestescie z tak roznych krancow Norwegii ze moze warto temu tematowi poswiecic chwile niech kazda ktora moze opisze cos ciekawego kolo niej. A przy okazji przysłuzycie sie " tym obcym " co to norwegii nie znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
zwykla powiedz jeszcze gdzie to mniej wiecej jest i co tam jest godnego zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobi ja za bardzo nie mam orientacji w terenie,mogę gdzieś być z 10 razy a i tak pózniej tam nie trafię a z wytłumaczeniem komus drogi to juz całkiem alw spróbuję. verdens ende - punkt widokowy najbardziej wysunięty na południe w Tjøme (w gminie Vestfold) a tak swoimi słowami to są śliczne skały wystające z wody po których mozna sobie chodzić. sliczne miejsce http://www.forumnorwegia.net /album_showpage.php?pic_id=638&sid=88887a4afe8be7709f64c66cde04b864

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×