Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dareusz

dobry, bardzo dobry krem do cery bardzo suchej, jaki ??????????????????????

Polecane posty

Gość dareusz

prosze dziewczyny doradzcie cos, miałem juz nivea, nivea soft, garnier taki czerwony...nic nie pomaga:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez zadne z tych kremow nie pomagaly, choc garniera nie uzywalam, tylko od ciala i dloni jedynie. kupilam sobie z dermiki krem lipidea. ja mam okrutnie sycha i do tego luszczaca sie skore. i mi juz sie nie luszczy uzywam go od ok miesiaca bardzo dobry ale tez bardzo drogi, ok 50 zl kosztuje, ja mialam fuksa i kupilam razem ze smietanka do twarzy gratis. uzywam tez dermiki maseczki na noc do cery suchej i pelling z tej samej firmy, moja skora normalnie nigdy taka nie byla, ale na efekt trzeba chocby 2 tygodnienpoczekac. mi juz sie nie luszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Avene Cold Cream, do kupienia jedynie w aptece, tłusty, ale wspaniale natłuszcza i nawilża.Bardzo wydajny.Kosztuje około 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
albo SVR z mocznikiem do skóry suchej i łuszczącej się- ma dużo kremów o różnych stopniu dz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareusz
o dziekuje za pomoc. A znalazloby sie cos w cenie do 20pln moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
z tańszych to CALMA HLC Ziaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
a na noc to moze Nanobase? albo Physiogel- nawet i na dzień, ale nadmiar zebrac chusteczką, no chyba ze masz tak przesuszoną buźkę, ze się wszystko wchłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
a no i masc z vit.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareusz
oo przeczytalem troche o Nanobase, moze na to sie skusze. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrencja
moze cos z serii dla dzieci? kremy sa dobre i nie podraznaija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka29
Przez kilka dobrych lat meczylam sie z sucha skora.Z b.sucha!Metoda wyprobowana i z bardzo dobrym efektem-masc z witamina A.kosztuje w aptece ok.3zl.Na noc nakladalam duza warstwe masci(JEST CHOLERNIE TLUSTA)Rano zmywalam.Tyczy sie to rownierz calego ciala.Teraz uzywam tej masci b.zadko poniewarz niemam problemow z sucha skora.NAPRAWDE DZIALA!Po tygodniowej kuracji juz sa b.widoczne efekty.probowalam tysiace balsamow,maseczek i nic nie przynosilo poprawy.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze sprobowalbys czego z linii Dove? nie wiem w jakim stopniu twoja skora jest sucha (wiem ze bardzo:) ) ale kremy i balsamy z Dove sa naprawde dobre , i wcale nie drogie;) warto tez wyprobowac niewyszukanych kremow tzn zwyklych, ktorych uzywaja nasze babcie:) np Rajd albo cos w tym rodzaju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka29 -> popieram:) ja mam problem z bardzo sucha skora ale przy paznokciach ... nie wiem moze ktos rozumie, czesto mi peka i wyglada to niezbyt estetycznie;) smaruja czesto rece zwyklym kremem Dove a na noc i kiedy jestem w domu smaruje sobie \"skorki\" wlasnie mascia z witamina A ... naprawde pomaga ale jezeli chodzi o rece, bo na reszte ciala jedna tubka raczej nie wystarczy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rąk świetne są kremy z serii KR 1, 2, 3 FABERLIC (katalog majowy str. 81 www.faberlic.pl) a do suchej cery też się coś znajdzie polecam!!! i zapraszam możecie zamawiać u mnie (gg 2653390)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbujcie ziołami
to może masło karite? ja jestem bardzo zadowolona... smaruję na noc i skóra przestała się łuszczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkajcie
Ja też polecam masło shea, wspaniale nawilża i natłuszcza. I nie zatyka porów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik-decubal
Może spróbuj dermokosmetyku Decubal Face Vital bogatego w witaminy i pozbawionego w swoim skłądzie chemicnzych barwników Pozdrawiam, Iwona Drobicz eRzecznik Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebrels
Bardzo fajnie działa krem do cery suchej z melisą HB - mocną poprawę przy nim miałam, w zasadzie można powiedzieć, że wygląd cery odmienił mi się diametralnie, ale również zanim udało się uzyskać zadowalający efekt, musiało minąć sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta1971
używałam przez bardzo długi czas kremy nivea,ale nie było widocznej poprawy mojej skóry,zmieniłam na inny,kupiony w drogerii z firmy Noble Health,po pewnym czasie zauważyłam,że moja skora stała się bardziej elastyczna,jędrna,poszłam dalej za ciosem i dokupiłam preparat tej samej firmy ,żeby skórę nawilżyć iodżywić od środka,szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupiłam krem z noble health na noc i muszę przyznać, że bajer! cena super, piękny zapach i rewelacyjna konsystencja. używam tydzień i widze róznice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam krem Ci nie pomoze. Najlepiej jest zrobić zabieg intensywnie nawilżający, a potem stosować odpowiedni krem dobrany przez kosmetologa. Piszę to z własnego doświadczenia, bo też już byłam na etapie, że żadne kremy nie pomagały. Polecam wizytę w Beauty Premium w Poznaniu u kosmetolog Izabeli www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz po Hildegard Braukmann, mają kosmetyki naturalne, górna półka jakościowa. Nie powiem ci jak one z nazwy wyglądały, ale na stronie na pewno znajdziesz. Moja cera zrobiła się przy tym totalnie inna, ładniejsza, zdrowsza, miła w dotyku. Sama się nie spodziewałam aż takiej reakcji - jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HYDRO&DRY-CONTROL krem do cery suchej z serii pharmacare face expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KREM ROZMARYNOWY od HIldegard Braukmann, głównie pod cerę normalną. Efekt w porządku - cera wygląda zdrowo, jest miła w dotyku, ładna, ale przecież oczywistym jest, że takie efekty uzyskuje się dopiero dzieki systematyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdza się Nivea od wielu wielu lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×