Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Czerwiec 2008

Polecane posty

Gość oik oik
my planujemy ślub na 14-ego czerwca 2008 :) jeszcze niczego nie załatwiamy. zaczniemy za miesiąc lub dwa... chwilowo mam na głowie sesję i pisanie pracy licencjackiej...ehh... pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po licencjacie i mam zamiar isc na mgr ale niestety brak mi czasu przez prace :( powodzenia w pisaniu, najgorzej jest chyba zaczac a pozniej juz jakos leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
ciężko idzie...ale już niewiele zostało...najgorsze że tak okrutnie mi się nie chce!!! wolałabym zająć się planowaniem ślubu itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja znowu przez prace nie mam czasu, zeby poszukac jakiegos zespolu fotografa, chociaz tak wstepnie, na razie tylko na znajomych \"bazuje\" kogo ewentualnie moga polecic ;) wiesz najgorzej jest napisac prace bo zdac ja to pikuś ;) to tylko formalnosc ze tak powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
zazdroszczę wam, że już coś załatwiacie w związku ze ślubem. moja rodzina twierdzi, że jest jeszcze duuuużo czasu i nie ma się co spieszyć. rok temu mój brat brał ślub, więc z niektórymi rzeczami nie będzie problemu (sala, kamerzysta, katering). na pocieszenie zostało mi tylko oglądanie sukien ślubnych w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
a praca w końcu "się napisze" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj moja kolezanka z bloku ma wesele i tak sie rozmarzylam hehe ;) suknia co prawda nie w moim guscie, ale wazne ze jej sie podobała, dzisiaj w ogole jest u mnie wesel a wesel szlam do sklepu to co chwile auta trabiły :D mam nadzieje ze sie dzisiaj pokazecie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolku ja czesto bywam w inowroclawiu, nawet tam kiedys pomieskiwalam teraz bede we wrzesniu :) chyba jestem tu najmlodsza z was ;) ile macie latek dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
hej dziewoje :) jak długo jesteście ze swoimi przyszłymi? po jakim czasie padli na kolana i poprosili? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no ja juz 4,5 lat ze sobą jestesmy a padł na kolana całkiem niedawno bo 23 kwietnia :D tak wieć jestem świeża narzeczoną :D co tam u was czemu sie nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZU_23
Witam wszystkie (jeszcze) panny! I ja slubuje w czerwcu 2008r. , dokladnie 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
my jesteśmy razem prawie 2 lata a padł 26-ego grudnia :) fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZU_23
Z moim groszkiem jestesmy ponad 2 lata, a na kolana padl po dwoch. cafka, jak sie czujesz w nowej roli? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zleci tak szybko ze zanim sie obejrzymy juz bedzie czerwiec ;) to chyba jak na razie jestem sama, która ślubuje 7-go, mam nadzieje ze sie pojawią tu jakies dziewczyny kotre rowniez slubuja tego dnia i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZU_23
ale gafa- jestesmy razem ponad 3 lata! Dobrze, ze tego nie widzial heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie CUDOWNIE :) :D ZU_23 to tylko mala pomyłka o rok :) prawie nie zauwazalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
ZU_23 załatwialiście już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZU_23
no zaczynamy juz zalatwiac... troche nam trudno z tym wszystkim bo mieszkamy w szkocji, na nasze szczescie rodzina mam pomaga jak tylko moze :) mamy juz zaklepana orkiestre, kucharzy i cala obsluge, dekoratorow... teraz mama i siostry "walcza" o sale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZU_23
moje wesele napewno na jednym dniu sie nie skonczy :) bierzemy caly miesiac urlopu wiec rodzinka nam nie odpusci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 2-dniowe wesele :) spa_cja ciesze sie ze tez 7-go :) a jak u Ciebie wyglada sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZU_23
cafka, czuj sie wyjatkowo!! bo poki co 7 czerwiec jest Wsz i tylko Wasz :) A swoja droga tez rozmyslacie czy ten jedyny dzien bedzie taki jak sobbie wymarzylyscie? Wiem, ze to jeszcze ponad rok, a ja juz mam taki metlik w glowie :/ heh... Nasluchalam sie tez od swiezych malzonkow o powiklaniach przed slubem i w trakcie.... i glowa mi kipi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZU_23
... nie zdazylam :) to juz jestescie dwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze sie czuje :) ja sie juz doczekac nie moge, marzy mi sie piekna suknia i w gogole sobie mysle co i jak, mam na oku fajna wiazanke, jak znajde w necie fotke to dam wam linka ;) restauracje mamy fajna, nie drogo jedzenia mnostwo, wiec powoli sie jakos kreci :D a jak to jest u Was dziecwzyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam dodac ze boje sie, ze sie porycze w kosciele albo bede sie smiac co jest bardziej prawdopodobne u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×