Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Czerwiec 2008

Polecane posty

Gość oik oik
ja się boję że kiedy będę miała włożyć mężowi obrączkę na palec to ta mi wypadnie z ręki i będzie trzeba jej szukać pod ławkami :) albo że się pomylę podczas przysięgi. najgorsze co może się zdażycz to "że cię nie dopuszczę aż do śmierci"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oik oik ostatnio czytalam ze jak obraczka wypadnie to ze jest na nieszczescie ale zeby tego uniknac ma ja podniesc ksiadz albo ministrant, tak wiem zabobony, ale w glowie i tak cos siedzi z tego ;) to tylkotak z ciekawostek napislaam ;) nie ja sie boje ze bede sie smiac, kiedys sobie mowilismy to pekalismy ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
to mi się też może przydarzyć. na ślubie mojego brata prawie się popłakałam ze śmiechu.nie potrafiłam utrzymać powagi.a podczas przysięgi było najgorzej.rechotałam się jak szalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze teraz tak jest smiesznie, bo jak przyjdzie co do czego to chyba juz nie bedzie smiesznie :) pewnie bedzie ogromny stres, ale damy rade :D jak macie jakies fajne linki to pochwalcie sie kobitki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
mogę się pochwalić obrączkami...chyba będą takie http://www.wec.com.pl/product.php/1,21/359/LAZUR-L-21-dwa-kolory-zlota.html lub jakieś do nich podobne. na pewno z dwóch kolorów złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne są, ja powiem szczerze ze sie jesczze nie rozgladalismy, wiemy ze nie chcemy standardowych gładkich i z bilaego złota, preferujemy żółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
my wolimy z białego złota (z resztą pierścionek zaręczynowy też mam z białego) ale, że mój przyszły :) dostał od swojej chresztnej obrączkę z żółtego złota to postanowiliśmy ją wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
wiesz juz jaką chciałabyś mieć sukienkę (krój, kolor)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam z żołtego złota, znaczy jest maly dodatek biłaego mianowicie brylancik jest w białej otoczce no i w ogole w zółtym sie lepiej czuje, ale wiesz na temat gustów ponoć sie nie dyskutuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o suknie to mam gdzies w głowie jak ma wygladac ale szczerze nie trafiłam jesczze na super ekstrą, zawsze jest tak ze jak gora mi sie podoba to doł jest do bani i na odwrót, jak bede miała trochce wiecej czasu to powysylam linki, bo teraz ciagle praca i praca. ale marzy mi sie taka delikatna prosta (ale nie za prosta) z malymi dodatkami, nie zebym sie swieciła jak na sylwka ;) jesli chodzi o kolor to chyba biel, ale trudno mi powiedziec bo moze sie okazac ze lepsza bedzie ecri wiec zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
hehehe...tez tak mam... jak mi się podoba góra to nie dół i na odwrót...jedyne co wiem o mojej przyszłej sukni to jaka NIE ma być :) też skłaniam się ku bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
ta modelka z ich strony występowała chyba w jakimś reality show nie lubię jej gęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego linka tak trafiło na ta sukienke i powiem Ci ze gora mi sie podoba ale znowu dół bym troche zmieniła, wiec ze mna to chyba bedzie ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez wlasnie skads ja znam ale ja tam na nia nie patrze tylko na kiecki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
w ogóle to ta sukienka jest bardzo ładna...tak mniej więcej do kolan...poniżej jest już gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
i podobne problemy:) uważam że mi także będzie trudno znaleźć sobie sukienkę jakiś czas temu przegładałam czaspismo na okładce którego było napisane "ponad 250 wzorów skuien ślubnych" i co? NIC mi się nie spodobało ZERO!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno sie cos znajdzie, tylko ja mam czasami wrazenie ze niekotre sa robione na jedno kopyto :/ nie widzialam jesczze takiej zeby mnie urzekła, no ale w sumie jest jeszcze czas bo suknie i tak w 2008 bede dobierac ;) a gdzie reszta dziewczyn?? podzielcie sie z nami spostrzezeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac oik oik jestesmy tu na razie same, ale pewnie dolaczą sie do ans przyszle panny młode :) ja bede sie powoli zbierac, bo jutro do pracy na 7 ehh :/ trzymaj sie do sklikania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oik oik
hehe...żegnaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z narzeczonym od lat 4 :) od roku mieszkamy razem, a jesteśmy zaręczeni już 2 lata :) ślub bierzemy w piatą rocznicę naszego związku :) Mamy zarezerwowany termin w kościele i salę :) to ode mnie na razie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam nowo przybyle :) to znaczy oki oki, cafka i spa_cja. spa_cja ja calkiem podobnie wybralam date slubu. dzien przed slubem bedzie 7 lat jak jestesmy razem :). zareczeni jestesmy od tego roku a dokladnie od poczatku tgo roku.mam nadzieje ze ta 7 przyniesie mi szczescie.widze ze coraz wiecej czerwcowek sie dolancza oby tak dalej. pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczynki :) nie było mnie bo byłam na weselu hmm nawet było znośnie bo orkiestra była do bani spiewali 3 piosenki i robili 30 minut przerwy masakra wszyscy byli wscuekli o to :/ a co do tego ile jestesmy razem to 2 lata a oswiadczyny były po 1,5 roku :) ok spadam na praktyke :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem najmlodsza z was tak mi sie wydaje ;) My jestesmy razem 2 lata a bierzemy slub w 3 rocznice zwiazku (juz pisalam ale powtorze) ciesze sie dziewczyny ze juz tak nas duzo !! tylko czekam kto wpisze moja date :) 28 28 28 28 28 28 Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my jestesmy ze soba ponad troszke 2 lata zareczyny byly przed druga rocznica a slub bedzie po 3 rocznicy bycia razem i juz nie mozemy go sie doczekac ja tez bylam na weselu w sobote i tez specjalnie sie nie na bawilam bo orkiestra byla taka sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny jutro 1 maja glowa do gory czas czybko plynie niedawno pamietam ze byl sylwester a tu juz maj.a co do weekendu.jutro jade z moim ukochanym nad jeziorko moze pogoda dopisze a jak nie to grila zrobimy.choc upaloow sie nie ma co spodziewac to pewnie ten gril zostanie moze zalapie sie na troche sloneczka jeszcze. udanego weekendu majowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja niedawno wrocilam z pracy i padam... to fajnie ze jest nas az tyle , bedzie weselej :) wpadne pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) coraz wiecej nas, fajnie ;) a jak u Ciebie wyglądaja przygotowania? masz juz cos załątwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×