Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Czerwiec 2008

Polecane posty

hej dziewczyny, ja jestem w trakcie zmieniania pracy ;) moze w koncu bedzie to normalna praca jednozmianowa a nie 3 jak do tej pory :/ przynajmniej bedzie wiecej czasu na przygotowania ślubne ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, powrocilam po dlugotrwajacych problemach ktore pojawily sie na moje zyczenie no ale trudno, nie istotne. Juz nie moge sie doczekac wrzesnia :) kiedy pojedziemy do polski i bedziemy wszytko zalatwiac. a mamy tyle spraw do zalatwienia tam ze nie wiem jak to wszytko ogarniemy, naprawde. musimy kupic samochod, kiecke musze juz zalatwic, sala, orkiestra itp, odwiedzic rodzine w roznych miastach - musze, zalatwiac sprawy meldunkowe, wyrobic paszport... ehhh wszystko. czuje ze ciezko bedzie... Nadal w kropce jestem poniewaz nie wiem jak zrobic z ta sukienka. chce wypozyczyc ale wypozyczac rok przed slubem? nie wiem jak ona bedzie wygladac w czerwcu ... moze sciuchrana itp... ehh musimy dac radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nektarynka a jaka sukienka Cię interesuje i jaki rozmiar? Ja biorę ślub we wrześniu 2007, mam zamówioną suknię z Herm\'sa rozmiar 38. Chętnie odsprzedam :) Oto ona: http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=1&item_id=1489&cmd=show_item&gallery_id=&shift=2 W miejscach gdzie są koronki, jest ona dodatkowo zdobiona błyszczącymi perełkami, czy kryształkami (już nie pamietam :) ), ale na zdjęciu niestety tego nie widać. Po ślubie chętnie przeslę więcej fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja :) A jesli nie chcesz odkupywać, a koniecznie wypożyczyć, to mogę Ci polecić wypozyczenie sukni w Demetriosie. Nie wychodzi to najtaniej, bo za wypożyczenie biorą 1/2 ceny sukni, ale w momencie jak wybierasz suknię, już wiesz że nikt przed tobą jej nie założy. Jak zarezerwujesz sobie we wrzesniu, to będzie u nich wisiała do czerwca i nikomu wcześniej jej nie wypożyczą. A sukienki mają śliczniutkie www.demetrios.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie natręt :) Ale właśnie zauważyłam w Twojej stopce, że jesteś ode mnie sporo wyższa, więc jednak moja sukienka by nie pasowała :) Ja mam jakieś 158 cm wzrostu, a ważę 52 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ale zes sie rozpisala groszku ;) no niestety jestem wielka cale 172 a do kolan bym nie chciala sukienki hihi :P chociaz masz bardzo ladna ta kiecuszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nektarnka87
Czesc dziewczynki - odswierzam temat po dlugiej przerwie i informuje ze postanowilismy zmienic date ale teraz nie wiem czy 7, 14, czy tez 21 bo 28 odpada z racji tego ze ta data to przeklenstwo dla mojej rodziny wszytcy tego dnia umieraja no nieciekawie. tyylko zze my w ten dzien tez zaczelsmy byc razem. hehe ale wole nie ryzzykowac. chcialabym na poczatku czerwca bo zawsze ladna pogoda jest z tego co obserwuje ;) ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiś1983
Hej! Ja też w czerwcu 2008 r. wchodzę w nowe życie :) A dokładnie 7 czerwca 2008 r. Sale mam a aktualnie szukam zespolu a z reszta to jeszcze sporo czasu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My równiez 7 czerwca :) zapraszam na topic \"jest juz ktos na 2008\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonówka29
Cześć wszystkim!ja 14 czerwca.Nektarynka gdzie przebywasz?ja tez daleko od ojczyzny i wszystko załatwiane drogą meilowa i telefoniczna w ciemno troche jakby ale mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i na luzie podchodze do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×