Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do re mi fasola

Jaką wyprawkę kupić dla lipcowego dziecka?

Polecane posty

Gość Wózkowa mama
Happy dla chłopcóc się nie nadają??????Chyba masz info z księżyca.Mój syn odkąd skończył pół roku jechał tylko na happy i nic jego siusiakowi się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a co z pościelą do wózka? Czy jest tylko jeden rozmiar? Bo ja jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
38 i 39 takie same sa tylko kolorki rozne- ja bym wybrala inny wzor :) no i kolderke bede miec 90x120 wiec i posciel mniejsza. No i zalezy mi na dlugim ochraniaczu na cale lozeczko- wiec jeden komplet z ochraniczem kupuje. A reszta bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie te same, ale chciałąm jakiś fajny różowy, a żaden inny mi sie nie spodobał A łóżeczko mam turystyczne, więc nie kupuje z ochraniaczem, chyba ze sie ono nie sprawdzi No i nie wiem jakie przescieradło? Czy z gumka to tylko do łóżeczka drewnianego z materacykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Wózkowa mama --> napisalam podobno... wiec wystarczylo napisac, ze masz inne doswiadczenia... przykre, ze tak po prostu nie mozemy sie wymienic informacjami... :( wiadomosci mam z pierwszej reki, od mojej bratowej i bratanka, ktory ma 5 miesiecy i caly brzuch obsikany, jak tylko zaloza pieluszki happy. A jego stasza siostra tylko happy uzywa i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wózkowa mama
No to chyba nie z pierwszej ręki bo z drugiej...czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Wózkowa mama --> nie bede sie z Toba sprzeczac, a widocznie masz taka potrzebe teraz, wiec znajdz sobie inna osobe zeby sobie ulzyc... ja nie mam ochoty na sprzeczki :) moon --> a moze te owieczki na lososiowym tle?? ja takie kupuje :D o z rozowych to bym chyba wybrala tylko te misie ogrodniki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko się zdecydować.... na pewno biorę 10, 39 i co trzecie nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
moon a jesli chodzi o przesceiradla to nie mam problemu bo kupuje frotowe na gumkach. Tyle ze nawet nie wiem jak jest z materacami w turystycznych lozeczkach, wiec Ci nic nie doradze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że przescieradło z gumką może sie zwijac z turystycznego łóżka... wybrałam w koncu misie ogrodniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górra111234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laalooo
Zatroskana - dzięki :) no ja też mam polarowy kocyk, ale na razie taki malutki, jak coś to większy dokupimy własnie później, i teraz jakiś bawełniany jeszcze bym kupiła. Wózek podoba nam się Baby Smile Twister, ale zobaczymy jeszcze jak z kasą będziemy stali, bo remontujemy, więc z czegoś będzie trzeba zrezygnować :( najwyżej na razie kupimy jakiś z gondolką z tych kolumbryn, bo o połowe tańsze, a potem jakąś fajniejszą spacerówke. Chociaż z drugiej strony, niektóre dziewczyny mówią że jak na lipcowe dziecko to wystarczyłaby jakaś spacerówka rozkładana na płasko.....więc w sumie decyzja jeszcze nie podjęta, za duży wybór :) a ty masz jakiegoś faworyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też własnie szukam jakiegoś ochraniacza na całe łóżeczko ale takiego nie znalazłam (moze dlatego że nie mam cierpliwości przetrzepywać allegro ;) ), jakbyś miała jakiegoś linka do takiego ochraniacza to wrzuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hira
Laaalooo ja bym kupiła jednak głęboki ze spacerówką, bo niestety ale w pewnym momencie przyjdzie zima a w głębokim to Ci na dziecko nie będzie wiało, ja mam wózek polskiej produkcji, muszę sprawdzić co to:) ale jest na pasach, ma pompowane koła, był za ok. 600zł i już drugie dziecko wozi. Mam go od bratowej która dosyć zarabia więc stać ją było na każdy wózek ale wybrala ten bo się go leciutko prowadzi- pamiętaj że dziecko w pewnym momencie będzie ważyło z 10 kilo, jak trzeba to pohuśtasz:)-zawieszenie na pasach, albo na wybojach dziecko samo uśnie, no i przynajmniej ja nie mam żadnych problemów w prowadzeniu go po jednym z najbardziej zatłoczonych miast w Polsce mimo że nie ma jednego kółka z przodu, przejedzie bo każdej dziurze i krawężniku. Tak że nie zawsze cena idzie w parze z wygodą i dla mamy i dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinoko.flow
zastanawiam sie czy kupowac juz butelki, skoro będe karmic piersią? Może przydadza sie do przelania odciągniętego pokarmu- chyba że do tego celu sa jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
czesc :) nie bylo mnie chwilke na forum :) ale juz jestem. Jezeli chodzi o wozek to na poczatku chcialam taki prosty w mysl zasady, ze zawsze mozna sobie fajna spacerowke kupic: http://www.allegro.pl/item191370080_super_pegaz_dla_chlopczyka_i_dziewczynki.html Pytalam tych, ktorzy go juz uzywali i wszyscy sa zadowoleni. Ale teraz zastanawiam sie nad roan kortina: http://www.allegro.pl/item190313095__urwis_wozek_roan_kortina_kolory_wys_0zl_w_24h.html i chyba na ten sie zdecydujemy. Jezeli chodzi o dlugie ochraniacze to juz szukam. Znalazlam caly komplet poscieli 7-czesci (bez baldachimu! hurra!) za 117 zl: http://www.allegro.pl/item192363473_pieeekna_pastelowa_7_cz_posciel_wysylka_8zl_.html ale sa tez 3-czesciowe u tej Pani. I jak dobrze pamietam to i dlugie ochraniacze same byly kiedys na aukcji. orinoko.flow --> jesli chodzi o karmienie piersia to tez mam zamiar karmic, ale butelki juz kupuje, bo nigdy nei wiadomo jak to bedzie. Poza tym one sie nie zepsuja tylko najwyzej pozniej je wykorzystasz. Ja kupuje z Aventu. Spokojnie mozesz te wykorzystywac do karmienia odciagnietym pokarmem. No a w ramach poscieli do wozka kupuje taki becik: http://www.allegro.pl/item189842921_o_cudne_rozki_na_suwaczki_nowosc_gratis.html na jesien i zime w sam raz :) forma takiego spiworka. Ale sie opisalam ;) teraz sie potocze do kuchni jakis obiadek zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 1 sierpnia i dla malucha kupuję spacerówkę żeby nie dźwigać głębokiego. Do spacerówki, która musi oczywiście się rozkładać na płasko dokupiłam wkładkę dla noworodka, więc jest sztywno. Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie. Ja zawsze używałam pampersów. Raz mąż mi przywiózł ze Szwecji Moltexy, ale te które można było dostać u nas uczulały, a tamte nie. Kosmetyki- chyba te najzwyklejsze które można dostać w aptece, one na pewno nie uczulą. Poza tym zamiast pudru lepsza jest mączka ziemniaczana. Co do ubrań- body i tylko body. Nic wiązanego, bo niewygodne jest ani dla mamy ani dla dziecka. Szkoda zdrowia. Czapeczki, coś cienkiego, ale nigdy nie używałam czapeczki w domu, nie ma sensu przegrzewać dziecka. Lepiej jest kupić mniej i dokupić, niż później żałować że się to kupiło. Poza tym rożek, to fajna rzecz, ale nie wiem jak się sprawdza latem- w okresie jesienno-zimowym to idealna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hira - znaczy trójkołowy ten wózek? podrzuć nazwę lub linka :) teraz jest taki wybór tych wózków, że nie wiadomo który kupić :( ja widziłam bardzo ładny za 600zl w sklepie ale jak tylko go ruszyłam to.....ło matko jaki on był ciężki!!!!!! i to bez dziecka :O także waga najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Laaalooo --> nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie już wybrany fotelik? Jeśli tak, to jaki możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi cosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy fotelik jest potrzebny
juz dla noworodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
ech - na fotelikach to sie nie znam wiec sie nie wypowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak toooo
bez fotelika będziecie przewozić dziecko ze szpitala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hira
Laaalooo ja mam czterokołowca z Jędrocha, na pasach, pompowane koła tyle że nie wiem jaki to model, napewno z trzyletni bo tyle już służy w naszej rodzinie:) pcha się go rewelacyjnie, nie ma żadnych kłopotów z manewrowaniem nawet po centrum Katowic, kto mieszka ten wie ze tam ludu koło Rynku jak w chińskim mieście:) wybór należy do Ciebie ale ja zawsze polecam, jak widzisz jakąś znajomą z dzieckiem, poprosic zeby dała kawałek pojechać. Sprzedawcy wcisną wszystko a nie warto czasami przepłacać. moon - ja też nie mam samochodu więc się na fotelikach nie znam a dziecko ze szpitala przewoziliśmy po prostu w pożyczonym. Aha jakby kto musiał taksówką, to taksówkarz nie musi mieć fotelika i zabieracie dziecko w czym macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
i jak tam wasze wyprawki?? skompletowane juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×