Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do re mi fasola

Jaką wyprawkę kupić dla lipcowego dziecka?

Polecane posty

Gość zatroskana
Wózek wybrany :) Roan Kortina :) lozeczko tez :) Radek II z szuflada z Klupsia :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki jest standardowy
rozmiar łóżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana no to widze ze decyzje zakupowe podjete :) jaki kolorek wybralas tego roana?? do oosby pytajacej o lozeczko - standardowy to 60x120 ale zdarzaja sie i wieksze, podobnie jak z posciela Moon jesli idziie o koszulki do karmienia (bo pizam na poloznictwie w praktycznie wsyztskich szpitalach nie mozna) z tego co slysze od znajomych mam i od kolezanki poloznej to te z rozcieciami niestety najmniej sie sprawdzaja bo biust wyskakuje w najmniej spodziewanym momencie. ja kupowalam takie co to sie z przodu rozbinaja bardzo gleboko bo wlasnie takie polecila mi znajoma polozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
No wlasnie z tymi koszulami z rozcieciami tego sie obawiam, ze moj dosc sporawy w ciazy biust bedzie mi wystawal przez te naciecia i tez zdecydowalam ze kupie rozpinana koszule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowka...
Hej dziwczyny :classic_cool: Wlasnie przeczytalam Wasz ciekawy :D topik Cenne informacje w nim sa :D Tez juz niektore rzeczy pokupilam jak narazie nie wiem co z kosmetykow :O Co do pizam,hmmm moze znalazlycie jakies inne to dajcie znac,bo ta z tymi dziurkami taka se :O POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana - ja to bym proponowala zebys najpierw kupila tylko podstawowa wyprawke, nie wiesz przeciez czy obdarowana nie zostaniesz cieplejszym kocykiem, u nas wsrod znajomych wlasnie kocyk akrylowy byl popularny jako prezent dla dzieciaczka :) lipcoweczka ja kupilam sobie bardzo podobne koszule jak te z twojego linku. tyle ze na ryneczku ;) cena jednaj 12 drugiej 15zl, no i co dla mnie wazne te moje nie maja zadnych aplikacji bo ja akurat tego nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowka...
Aneczka a dawno kupowalas ? Tak pytam,bo moze faktycznie lepiej na ryneczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prawdzie ja kupowalam w maju ale moja kolezanka kupila w weekend i ceny takie same. koszulki 100% bawelna i kolory pastelowe. mysle ze najpierw sprawdz na targu a pozniej jak nic nie znajdziesz to dopiero allegro. tym bardziej ze koszule minimum 2 potrzebne (ja mam 3 plus 2 pizamy tyle ze mnie dlugi pobyt w szpitalu czeka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowka...
dziekuje za rade :D A co mylisz o tych majtaskach :P jednorazowych :O Kupujesz tez czy myslisz,ze niepotrzebny zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam na poczatku opakowanie majtek jednorazowych ale znajoma polozna powiezdiala ze te z siateczki sa lepsze wiec nabylam jeszcze 2 pary tych z siateczki hartmann; poradzila mi zeby brac te jak najwieksze bo sa wygodniejsze takze zakup juz dokonany i w torbe spakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowka...
w aptece kupowalas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana - ja się skuszę chyba na x landera :D bardzo mi się podoba :D na razie nic nie kupowałam, tylko plan mam w głowie co kupić, bo kasa w tym mies. na remoncik pokoju poszła :) ale za 2 tyg. to już kupujemy :) Aneczka - leżałam na położnictwie i nikt ze mnie zdarł spodni od pizamy, z koleżanek obok również :) więc chyba nie wszędzie nie można, może chodzi ci, że po porodzie tylko w koszulach? U nas jest tak, że dziewczyny po porodach to śmigają w takich koszulach jak w tym linku wcześniej, bez bielizny najlepiej, tylko z tymi podpachami czy jak sie to tam nazywa, a do obchodu wystawiają ciałka, żeby lek. ocenił czy się ładnie goi (tam gdzie leżałam, panie miały sobie \"leżec ogólnie na podkładach, i wietrzyć ranę\") ; dopuszczalne majteczki z siateczki, ale tak jak mówię niekoniecznie (przez to jest trochę problem z chodzeniem, panie mówiły, że muszą wolniutko drobić, żeby im się to nie wysunęło bądź nie wypadło. plecy już dają o sobie znać, idę poleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowka - u mnie w aptece byly tylko te jednorazowe, w zadnej w ktorej bylam nie slyszeli o tych z siateczki hartmann wiec kupilam na allegro. jesli robi sie wieksze zakupy to mozna nawet zaoszczedzic... jesli idzie o zakupy dla mamy to polecam sprzedawce GALIANO, wsyzstko zgodnie z opisem bylo i szybko a i kolezanki ktore u niego kupily tez zadowolone Laaaalooo ja 5lat temu na poloznictwie spedzilam 2tygodnie bo mala miala zoltaczke i dlzuej musialysmy zostac. Poloznictwo wiadomo po porodzie a przed to nie lezy sie przeciez na poloznictwie tylko ginekologii :P Owszem na ginekologii moga byc pizamy ale na patologii ciazy i na poloznictwie w moim szpitalu a takze w innym w ktorym pryszlo mi lezec TYLKO koszule nocne. w warszawskich szpitalach ktore biore pod uwage jesli idzie o porod tez musi byc koszula a jedyna dozwolona bielizna sa to wlasnie poporodowe gaciorki albo te jednorazowe albo siateczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowka...
Aneczka dziekuje za wazna wiadomosc :D tak akurat sie sklada,ze szukam jakiegos wiarygodnego sprzedawce :D Zalezy mi na dobrym sprzedawcu bo mam troche tych rzeczy do kupienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężaróweczkaa
wydaje mi sie że te na guziczki mniej praktyczne, bo trzeba wyjmować całego "pieroga"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geoxx
Kupujecie moze podklady pod przescieradła? Czy do wózka tez tzreba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
no wlasnie dziewczyny - moze bysmy tak napisaly o sprawdzonych sprzedwcach na Allegro?? Ja kupilam lozeczko od "kajasklep". Body i dresik od "eve-ev" I jestem zadowolona. A jeszcze Aneczka przemyslalam sprawe kocykow i pomyslam sobie, ze jak mi sie trafi jakas okazja na allegro (bo czasem nikt nie licyuj ea sa wystawione od powiedzmy 20 zl) to kupie a jak nie to poczekam na prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana to jak wyprawka cala juz kupiona czy jeszcze na cos polujesz?? odpowiadajac na pytanie o allegro: kupowalam posciel u mamo-tato i jestem baaaaaardzo zadowolona, no i teraz ubranek troche wzielam u MONIURKA75, rzeczy w super stanie, wystawia od 1PLN i za ile wylicytujesz za tyle masz :) a no i jak najbardziej polecam exxekids - nowe markowe ubranka na rozny wiek, sliczniutkie i przystepne cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
faktycznie sporo juz kupilam w tym miesiacu, ale musze sobie wziac na wstrzymanie i poczekac na nowy zastrzyk gotowki :) zostaly jeszcze do okupienia przescieradelka, pieluchy i jakies drobiazgi :) mysle ze juz neiwiele :D kocyk zostawialam dla chetnych na pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Aneczka a jak Ty sie czujesz?? Wszystko juz macie pozalatwiane w Warszawie?? Bo to jzu przeciez niedlugo. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
No ju zpoczytalam u lipcoweczek :) Aneczka trzymam kciuki mocno za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaion
powiedzcie, a co kupić dzidziusiowi do założenia pod pajacyka? założyć body? i mieć podwójne zapięcie w kroku? jestem właśnie na etapie robienia listy i nie chce kupować niepotrzebnych rzeczy. Dzidziuś urodzi się w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poscielowo.pl
Z doświadczenia wiem, iż najlepsza opcja to bawełna gdyż jest najbardziej higienicznym materiałem. Odsyłam zarazem do mojego sklepu http://poscielowo.pl i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrarka
W temacie lipcowych dzidziusiów - to kupujecie jakieś kocyki do wózka? No w lipcu teoretycznie powinien być upał:D Ale jak będą chłodniejsze dni to czym przykrywacie dzieci w gondolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×