Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga-jago-jaga

jak single rada sobie z brakiem seksu?

Polecane posty

Gość it85
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeza
24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość it85
najważniejesze pytanie - gdzie Cie można zlokalizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeza
a Ty jestes M czy K? Masz 22 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość it85
M, parę lat więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mao00a
Ja jestem singlem pół roku. Masturbuje się, bo nie mam innego wyjścia. Na seks z prostututkami mnie nie stać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_1982
Jak sobie radzić z brakiem seksu? W sumie wykorzystałam dostępne mi opcje. Pierwsza z nich to seks bez zobowiązań. Było fenomenalnie, do czasu kiedy się nie zakochałam. W tej opcji zawsze istnieje ryzyko. Raz we mnie facet się zakochał, a ja chciałam tylko seksu. Raz ja się zakochałam, a on traktował mnie jak bardzo dobrą przyjaciółkę, której potrzeby seksualne z lubą radością zaspakajał. Przeżyłam wtedy najbardziej odlotowy orgazm, że też jego sąsiedzi nie mieli pretensji, kiedy w szczycie rozkoszy krzyczałam z błogiego zadowolenia. To była relacja na 9 miesięcy. Raz zdecydowałam się na seks z przygodnym kochankiem. Było fajnie. Miałam swoją satysfakcję, ale jednorazowy numerek w moim przypadku odpada. Spróbowałam i doszłam do następujących wniosków: podle się czuję tuż po fakcie, grozi to chorobami wenerycznymi, nawet jeśli używa się prazerwatywy. Ostatnio zdecydowałam się na kupno wibratora. Z początku się rozczarowałam, ponieważ jego dźwięk nie pozwalał mi się odpowiednio skupić. Wywaliłam baterie i jest ok. Dla mnie to optymalne rozwiązanie z kilku powodów. Nie narażam swojej reputacji na szwank. Wiadomo w tym kraju istnieje inna moralność dla kobiet, a inna dla mężczyzn. Nie narażam swojego zdrowia. Zawsze mam satysfakcję większą lub mniejszą. Wiadomo tęsknię za dotykiem męskich, twardych dłoni delikatnie snujących się po moim ciele, tęskinię za ciepłym oddechem rozlewającym się wodospadem dreszczy po moich plecach, za czułością, za objęciami itp. Tego nie zastąpi Ci urządzenie. Intymność i zmysłowość może dać tylko drugi człowiek. Dlatego wolę poczekać, wolę trochę zapomnieć jak to jest, aby w odpowiednim momencie na nowo to wszystko odkrywać z nowym mężczyzną w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba pomyliłam życia
No chyba że za pomocą masturbacji, masturbacja dobra na każdą pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-jago-jaga
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat..........
:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateoseven
masturbacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz.......
ja jako singielka mialam czesciej sex, niz teraz bedac w zwiazku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa smerf mastrubejszyn
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie,po czasie jest wszys
-tko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurion*
mam sztuczną pochwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucanie piłką do kosza, bieganie etc.- ogólnie zmęczenie fizyczne - to dobry sposób. Przynajmniej ja tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
koszmar :-/ co sie teraz dzieje z ludzmi, jak zwierzeta bez sexu ani rusz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziobrokacz
idą w politykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydroko9
Joanna_1982 co ty moiwsz o jakim kolwiek uczuciu, przeciez dawalas dupy bez zobowiazan jak dziwka :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzennifer pejcz
SanSanSan, hydroko9 >> glupi, nedzni prowokatorzy... jej interes co robi ze swoja dupa, miala potrzebe to sie pierdolnela z jednym czy drugim typem, stwierdzila, ze to nie dla niej to sobie odpuscila. a wam wara od tego. swietojebliwosc gorsza od dewocji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydroko9
dzennifer pejcz nie udaje swietobliwej, ale jak mozna usprawiedliwiac dawanie dupy niczym dziwka tylko ze za darmo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak jestem singlem...
...to nie mam praktycznie żadnych potrzeb seksualnych. Coś mi się "wyłącza". Seks mógłby dla mnie nie istnieć, nawet seksualne widoki na mnie nie działają. Za to kiedy trafiam na właściwego faceta, to wtedy z powrotem się "włącza", i to jeszcze jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak jestem singlem...
Zresztą jak się źle w związku dzieje, to opcja 'seks' mi się zawiesza jak przeładowany komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzennifer pejcz
hydroko9>> skoro uprawianie seksu to dla ciebie dawanie dupy to pytam sie, w jakim srodowisku ty sie wychowujesz, bo dla mnie to zajezdza ciemnota. ty masz takie zasady ktos ma inne, nie wolno ci kogos oceniac a tym bardziej porownywac do dziwki. to jest bardzo ZA DUZO powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydroko9
tak uprawianie seksu bez zobowiązań to dla mnie na pewno nie kochanie się z drugą osobą , a właśnie dawanie dupy :) idę stanąć na ulicy i będę uprawiać seks z przygodnym przejezdnym, będzie ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprawiają z wałem z kołdry
facet robi w rulon , baba wkłada między nogi. sprawdzone und potwierdzone. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie jest za późno
Tak Joanna _1982 , pięknie napisałaś. Uwielbiam uprawiać sex czy nazywając inaczej kochać się. Od dawna nie mam stałego towarzysza a bardzo bym chciała jak wszystkie marzę o wielkiej miłości. Bez seksu można żyć, ponieważ życie daje nam wiele przyjemności.Dla mnie wyjście z psem na długi letni spacer czy też jazda samochodem i słuchanie muzyki to także duża przyjemność. Najważniejsze nie dręczyć się myślami, że umyka nam ta rozkosz z seksu, szkoda zdrowia na smutek. Oczywiście tez mam lateksowego wibrusia, orgazmy we własnym wykonaniu są niezłe i są zawsze. Wolni koledzy najlepiej młodsi( bo jestem wiekowa już) też dać mogą rozkosz pod warunkiem,że się nie zakochasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×