Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga-jago-jaga

jak single rada sobie z brakiem seksu?

Polecane posty

Gość Joanna_1982
Odpowiedź do... Widzę, że jesteś wtórnym analfabetą. Jeśli Twoja inteligencja nie ogarnia semantycznie tego pojęcia odsyłam do SJP. W swojej wypowiedzi nie napisałam niczego o uczuciach. Zaznaczyłam tylko ten fakt, że z czasem mogą się one pojawić. Pisałam również o zaściankowości w myśleniu ludzi. Mężczyznę się gloryfikuje, a kobietę piętnuje. Czego wybitnym dowodem jest Twoja ocena. Nazywanie mnie dz...., która daje du... jest dalece idącym uproszczeniem. Kiedyś też surowo oceniałam i klasyfikowałam ludzi. Z czasem się przekonałam, że nie święci garnki lepią. Pozdrawiam wszystkich, którzy zrozumieli moją intencję i są dorośli w komunikacji internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydroko9
co nie zmienia faktu że jesteś zwykłym worem na sperme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydroko9
i na pewno nie gloryfikuje mężczyzn którzy bzykają bez zobowiązań :O tak samo durni jak te baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z ogolona pałą
gasi moj wszelki zapał:( toz to strasznie kobieco wyglądejszyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle się ogolił
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wyobrażnię to i bez stałej partnerki można mieć niezłe odloty.Oczywiście piękniej jest we dwoje,nawet tylko masturbując się wzajemnie,lub zaspakajać swą partnerkę np.wibratorem.Wszystko można w porozumieniu i szczerości.Nic na siłę i prostacko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

jasne, ze mozna sobie radzic. co wiecej, moze byc naprawde fajnie. kiedys, jak bylem singlem, to w ciagu roku mialem ponad 1000 orgazmów! w zwiazku nigdy nie zblizylem sie do tego rekordu...

wiadomo, ze singlowi brakuje kobiety, przytulania itp. ale masturbacja moze tez dostarczac rozkoszy, duźo rozkoszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Masturbacja jest ratunkiem  nie tylko dla singli. Pozwala im przeżywać tę samą boską rozkosz, którą daje seks. 

Koleżanki w pracy czasem pytają, jak to jest, że jestem zawsze taki pogodny i uśmiechnięty. Żeby one wiedziały gdzie poprzedniego wieczoru była moja ręka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Od roku nie mam dziewczyny. Masturbacja jest fajna, ale brakuje mi kobiety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Qurwy i walenie kapucyna, nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×