Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkddffdf

CZY BUDYŃ ODCHUDZA?KOLEZANKA MI POWIEDZIALA BYM JADLA NA NOC BUDYN TO SCHUDNE!

Polecane posty

Gość Darusia86
Po pierwsze mleko jest bardzo zdrowe! Wypijam minimun 2 szklanki dziennie! Choruje raz na 10 lat, mam zdrowe, bieluśkie zęby i mocne kości! Tyle, że mleko kupuję prosto od gospodarza- jest ono tłuste, ale pełnowartościowe! A budyń gotuję co 3 wieczór i nie mam żadnej nadwagi!!! Ale wszystko zależy od organizmu każdego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata39
Wszystko zależy od mleka jeżeli pijesz mleko 3,2 % to jest ono bardziej tuczące od mleka odtłuszczonego, logiczne. Jak jestem na diecie wybieram 0 % przeważnie, co nie ma porównania w smaku z zwykłym mlekiem ale jest bardziej dietetyczne. Myśle jednak że jak będziesz sobie pić i szklanke tego 3,2 % to sie nie roztyjesz, nie wariujmy. PS. mleko to nabiał a nabiał tuczy, nie oszukujmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Cóż - nie mam dla Ciebie specjalnie dobrej wiadomości. Koleżanka chyba Cię nie lubi, skoro Ci takie głupoty wciska. Budyń ma bardzo dużo cukrów sztucznych, a co za tym idzie, nie może pomagać w odchudzaniu. Na kolację zjadaj jabłko, a nie budyń, to może coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój znajomy schudł na diecie, ale kisielkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem 357
W reklamach jest mleko prosto od krowy, ale żeby prosto od gospodarza..., no, no ....., to ci gratka! Mleko to świnstwo, zaflegmia organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad wy spadlyscie
??? no jasne ze mleko tuczy, NIE TUCZY tylko woda i sol !!! IDIOTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojajoaj
A jak sie kupi budyn bez cukru, poslodzi sie go slodzikiem i zrobi z mlekiem 0,5% to chyba juz nie bedzie taki straszny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjujhuj
Tak to prawda.. najlepiej gdybys kupila czekoladowy on ma własciowsci odchudzajace.. ale tylko połączony z pączkiem.. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie_jesteście
Mówicie, że budyń to sama chemia, a przecież bez problemu można go zrobić z mleka, mąki ziemniaczanej i pszennej (ewentualnie orkiszowej, która jest bardzo zdrowa)... do tego cukier (ewentualnie można dolać zapachu, taki jak do ciast) i macie oto deser o wiele zdrowszy niż to gówno z torebki... A jeśli chodzi o kisiel, to jedzenie takiego deseru na noc to istna pomyłka:/ przecież to same węglowodany:/ Budyń zresztą też niezbyt wskazany... ale nie przesadzajmy, od czasu do czasu na wszystko można sobie pozwolić:// A i radzę mniej krytycznie spoglądać w lustra:/ Bo sobie tylko problemów narobicie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie_jesteście
A do "skad wy spadlyscie"... skąd ty spadłaś, że piszesz takie rzeczy o soli?? Sól zatrzymuje wodę w organizmie.. więc lepiej się doucz ciemnoto... wpierd*** więcej soli a zobaczysz jak skończysz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany co za ludzie
budyń odchudza....tia same węglowodany bo przecież w mleku jest minimalna ilość białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany co za ludzie
chcesz schudnąć to zamiast na kolację jeść budyń zjedz twarożek light, to jedyny ochudzający posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danes13ść
Co za pytanie,nie dziwię się ,że odpowiedzi były głupie.Na głupie pytanie daje się głupią odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×