Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Startujemy w poniedziałek 30.04- cel to jakies od 4 do 10 kg !!!

Polecane posty

Gość monia02
Kasiula a jaka masz zamiar osiagnac wage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
hmm....zobaczymy jak to bedzie ale musze schudnoac bo nie rozbiore sie w lecie !:D to kiedy dziewczynki rozpoczynamy ??:) moze wy macie jakies ciekawe niskokaloryczne posilki lub jakies propozycje zagluszenia glodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
hmm....zobaczymy jak to bedzie ale musze schudnoac bo nie rozbiore sie w lecie !:D to kiedy dziewczynki rozpoczynamy ??:) moze wy macie jakies ciekawe niskokaloryczne posilki lub jakies propozycje zagluszenia glodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia02
ja tez sie nie rozbiore bleee.... autorka forum chce od poniedzialku wiec czemu nie:) mamy jeszcze caly weekend zeby dobrze podjesc hihi:D a powiem Ci w sumie ze ja na mojej 500 kcal jadlam bardzo podobne rzeczy jak Ty na swojej Kasiula najgorszy i tak pierwszy dzien dobrze ze mamy chociaz komu pomarudzic na forum heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia02
a co do propozycji do zagluszania glodu to ja zawsze zjadam sobie ogorka kiszonego ma malo kcal chyba cos kolo 14 i juz mi sie po nim jesc nie chcialo albo jak juz mialam dzienny limit kalorii wyczerpany to mylam zabki i tez na troche pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia02
Nektarynka a slodzik? ma 0,5 kcal jedna kosteczka co o tym myslisz? smakuje jak cukier czasem bralam sobie do kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
mania wiesz , herbatka w wielkim kubku 0,5 litra z duzoa iloscia cytrynki no i oczywiscie bez cukru :) - swietnie oczyszcza! wiesz Kochana ja te produkty jadlam ale nie wszystkie przez jeden dzien tylko wybieralam sobie :)i robilam wszystko by nie przekroczyc mojej dawki kalori :) z tymi zabkami masz racje :) ja rozniez bardzo czesto myje zabki i ogorki tez dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
mania wiesz , herbatka w wielkim kubku 0,5 litra z duzoa iloscia cytrynki no i oczywiscie bez cukru :) - swietnie oczyszcza! wiesz Kochana ja te produkty jadlam ale nie wszystkie przez jeden dzien tylko wybieralam sobie :)i robilam wszystko by nie przekroczyc mojej dawki kalori :) z tymi zabkami masz racje :) ja rozniez bardzo czesto myje zabki i ogorki tez dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia02
heh no ja tez nie jadlam wszystkiego na raz tylko do 500 niestety zdarzaly mi sie odstepstwa dlatego chce znow zaczac bo nie jestem tak do konca zadowolona z rezultatow...:( mam nadzieje ze tym razem bede:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula i wszystkie kobitki. Tu chodzi o to zeby w te 2 pierwsze dni nic innegoo procz wody czystej (no z sokiem ze swiezej cytryny ewentualnie), nie wprowadzac, to tylko 2 dni ;) pozniej pijemy herbatki itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
jesli bedziemy sie trzymaly wszystkie razem to na bank sie uda ! ja musz zrzucic minimum 5 kg chocaiz gdyby sie udalo wiecej ...mmm.....byloby extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
Nektarynka kochana :) ja raczej bede stosowala swoja metode poniewaz wiem ze skutkuje ! chce sie z wami odchudzac ale nie trzymam sie sztywno jakis tam zasad jedynie swoich :) a herbatki tylko zwykla z cytrynka pijam ! probowalam czerwona ale mi zbrzydla naprawde ! mam jej juz dosc - aaa fuj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
ej! dziewczynki ! wiecie co ?! jestem tutaj po raz pierwsz i takl sie zastanawiam jak wyjde z tego forum to jak pozniej mam do niego wrocic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
a czy przy takim oczyszczaniu dwudniowym mozna zjesc przynajmniej maly jogurt z musli? czy absolutnie nic tylko sama woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
dzien dobry dziewczynki! jak wasze samopoczucie ?:) ja sie troszke tlusciutka czuje - bleee! aa zaraz sobie kawusie wypije !:) macie moze jakies fajne ciekawe szybkie i proste przepisy ?!(oczywiscie niskokaloryczne ):) a moze jest ktos z podkarpacia ?:) Milego dnia ! buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
witam Cie chce schudnoac:) tak , 2 dniu musisz naprawde sie oczyscicc !najlep[iej nic , absolutnie nic nie jesc ! przeciez to tylko 2 dni :) dasz rade ! najweyzej ze jestes drobniutka i wcale nie musisz sie tak odchudzac ...bo jesli masz co nieco tluszczyku to taka glodowka jest super! trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
mysle ze wytrzymam bez problemu tylko ze chcialam zaczac od dzisiaj a zjadlam po 7ej maly jogurt ale za to juz dzis nic wiecej nie jem i jutro tez...chce schudnac minimum 5 kg-marez o tym a starsznie ciezko mi idzie ale teraz sie zawzielam i MUSI MI SIE UDAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dni nie jeść nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dni nie jeść nic
Ale Wy jesteście durne ło matko! Organiza się oczyszcza przez odpowiednie jedzenie a nie przez niejedzenie. A to dlaczego od 30.04? Sobota niedziela chcecie się jeszcze nawieprzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
zupelnie nie rozumiem Twojej zlosliwosci-kazdy odchudza sie w taki sposob jaki jest dla niego najbardziej odpowiedni ,czemu sie czepiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
ja rowniez nie rozumiem Twojej wypowiedzi! kazdy robi co uwaza za sluszne ! tutaj nikt nikogo do niczego nie zmusza! pamietaj o tym - ze wybor mwtody by schudnoac nalezy do Ciebie jak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia02
hey dziewczynki co tam u Was ja na razie motywuje sie do pracy;) a poza tym wcale tak duzo nie wpieprzam przed poniedzialkiem a co do metod odchudzania to fakt tez mnie wkurzaja takie zlosliwosci kazdy gubi kilogramy jak mu wygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
czesc Moniczko :) ! a ja odwrotnie: wpoierdzielam troszke :) :) i mysle zarazem co by tu robic by nie myslec o glodzie i jak wspomoc to swoje odchudzanie :) :) ! hmm....nie wiem , chyba sie w skakanke zaopatrze i...hmm....musze zaczac cwiczyc a do tego przdaloby sie pobiegac moze troszke ?! ale samesj glupio tak biegac ...wolalabym z kims :)! pozdrowionka kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia02
Kasiula tez myslalam kiedys o bieganiu ale jestes za leniwa a zreszta tu mnie nie ma za bardzo gdzie pobiegac chyba ze miedzy blokami:D myslalam sobie o jakis wspomagajacych herbatkach pozniej ale czytalam rozne opinie jedni ze pomagaja bo oczyszczaja a inni ze szkodza bo wyplukuja jelita i je rozleniwiaja sama nie wiem hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czzesc Słoneczka, własnie co otworzylam ten temat i widze juz jednego zlosliwca ktory uwaza ze jedzeniem sie oczyszcza hehe ;) w tym nic nie jedzeniu chodzi o to zeby po pierwsze skurczyc troszke rzoladek (aby poznij nie pochlaniac nie wiadomo jakich ilosci) po drugie jesli w rzoladku nic nie ma do trawienia organizm zaczyna spaladc tluszcze :) Po trzecie zaden jogurt nie wchodzi w gre przez te 2 dni, pozniej owszem jak najbardziej powoli wprowadzamy pokarmy ;) dieta nie trwa tylk0 dwa dni Dziewczynki tylko od 2tyg do miesiaca ;) Podam terazco posiada wysoki indeks glikemiczny i czego nie powinno sie spozywac ;) coca-cola ziemniaki puree maltoza znajdujaca sie w piwie pieczywo francuskie płatki kukurydziane !! Teraz produkty bogate w weglowodany zlozone to produkty zbozowe: pieczywo ciemne-razowe platki owsiane!! produkty z pelnego ziarna najogolniej mowiac produkty o niskim stopniu przetworzenia . a zaczynam diete od poniedzialku bo musze sie do niej nastawic psychiczne. a nie zeby sie nawpieprzac bo to glupota :) buziolki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czzesc Słoneczka, własnie co otworzylam ten temat i widze juz jednego zlosliwca ktory uwaza ze jedzeniem sie oczyszcza hehe ;) w tym nic nie jedzeniu chodzi o to zeby po pierwsze skurczyc troszke rzoladek (aby poznij nie pochlaniac nie wiadomo jakich ilosci) po drugie jesli w rzoladku nic nie ma do trawienia organizm zaczyna spaladc tluszcze :) Po trzecie zaden jogurt nie wchodzi w gre przez te 2 dni, pozniej owszem jak najbardziej powoli wprowadzamy pokarmy ;) dieta nie trwa tylk0 dwa dni Dziewczynki tylko od 2tyg do miesiaca ;) Podam terazco posiada wysoki indeks glikemiczny i czego nie powinno sie spozywac ;) coca-cola ziemniaki puree maltoza znajdujaca sie w piwie pieczywo francuskie płatki kukurydziane !! Teraz produkty bogate w weglowodany zlozone to produkty zbozowe: pieczywo ciemne-razowe platki owsiane!! produkty z pelnego ziarna najogolniej mowiac produkty o niskim stopniu przetworzenia . a zaczynam diete od poniedzialku bo musze sie do niej nastawic psychiczne. a nie zeby sie nawpieprzac bo to glupota :) buziolki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_20
wlasnie chodzi o to ze ja tez jestem za leniwa :D ! rozniwez czytalam o herbatkach i innych cudach ale wiem ze jesli tylko zmniejsze ilosc kcl i zaczne kontrolowac to co jem to skutek bedzie na bank:) ! dlaczego nie moglam sie urodzic idealna :D:D ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×