Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Startujemy w poniedziałek 30.04- cel to jakies od 4 do 10 kg !!!

Polecane posty

Monia pamietaj duzooooo wody ze 3 litry trzeba wypic jak nic :) i nie chodzi tylko tu o odwodnienie ale i o ciagle siusianie aby wydalic to wszytko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) a mi calkiem cakiem idzie - do przodu :):) ale sluchajcie : jakis miesiac temu wygralam 30 batonow twix i bylam pewna ze juz nie przyjda a tu ...dzis ...30 BATONIKOW ODEBRALAM :( :D:D ale jaja ! o matko! no coz ! widocznie tak mialo byc ..! trwam nadal :) juz sie czuje lepiej psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo wody dzis wypilam, pilam szklaneczke za kazdym razem jak mialam ochote cos przegryzc wiec to naprawde sporo na razie ciesze sie ze udalo mi sie jeden dzien jutro pewnie bedzie gorzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh biedna Kasiula nie zazdroszcze Ci:D lepiej w ogole podelka nie otwieraj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Wam dziewczyny :) mam nadzieje, ze wytrwacie :) ja tez sie chyba wezme za siebie :) od jutra dolaczam do Was :) Tyle, ze nie wiem czy przyjmiecie mnie bo jestem facetem :) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
ja tez od jutra sie przylaczam do was jesli mozna;) bylam na dietce po ktorej schudlam 4 kg. W sobote bylam na castingu i po nim pozwolilam sobie na ogroman poracje lodow. Zreszta wczoraj i dzis bylo podobnie;) ale od jutra rygor wraca;) mam 19 lat, 177 cm wzrostu oraz 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Wam dziewuszki :) Jeżeli nie macie nic przeciwko to wstawię do oceny moj jadłospis dzisiejszy :) Śniadanie: serek wiejski + łyżeszka miodu, 2 Wasy z serem topionym light Przekąska: troche maślanki + otręby, jabłko Obiad: Duszony indyk i kalafior I w ciągu dnia popijałam sok warzywny... i jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana :) --> cALKIEM PRZYJEMNY LEKKI ZESTAW MYSLE ZE TROCHE RUCHU przy tym i widoczny efekt murowany ;) pozniej co nieco spisze od ciebie :) Adam 3 miasto jasne ze zapraszamy jak mozesz podaj wymiary wzrost waga i twoj cel :) pozniej porownamy wyniki :) Pozdrawiam serdecznie aaa moj dzien minal szybciutko jutro do pracy ide tez bede na samej wodzie :) nie moge uwierzyc ze wytrwalam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka wszystkim:* wlasnie sobie wstalam i juz mam pol godzinki krecenia kolkiem na bioderkach za soba:) a i czuje sie bardzo dobrze, jakby moj brzusio wygladal codziennie jak dzis to bym sie nie odchudzala;) Do sweetevil i Adama pewnie ze was zapraszamy nie ma jak duuuzie grono :D czekam na opinie i wasze cele buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Moi Drodzy :)! dzis juz wtorek :) jeden dzien mamy za soba :) TRA LA LA LA LA ! nie cwicze jeszcze ...ale zaczne !jak narazie jestem w domku i mam inne zajecia :) kurcze wiecie co ?! poszlam wczoraj na solarium i ....dzis wygladam jak indyk !! starsznie sie skrzywdzilam :( piecze , boli i w ogole barzdo mi zimno ...:( uuuuu.....! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaale jestem glodna na dodatek z kuchni leca smakowite zapachy i ten sernik sie caly czas do mnie usmiecha xD tortura straszna ale mam smakowita wode i dam z nia rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia u Ciebie sernik a u mnie batoniki i cala reszta ! jak jestem na studiach to jesli sobie nie kupie to nie zjem i tyle a wiesz , ...w domu zawsze cos jest i to jest dopiero koszmar! ale damy rade ;)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejka jejka ale bym juz chiala jutro:( a jeszcze ten czas mi sie jakos tak dluzy bleee... nie wiem jak ludzie wytrzymuja na glodowce tydzien albo i wiecej masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasilaaa_20
A mnie berdzo podoba sie ta glodowka :) swietnie sie czuje ! :) ale mam takie pytanko , bo tak znowu czytam o tych dietach wszystkich ...a ja nie jestem osoba ktroa sztywno sie trzyma ich wymogow i je tak jak tam oni sobie napisali ...i bardzo mnie interaesuje co takiego nalezy jesc na sniadanie by miec sile na czesc dnia ! co jest zdrowe , niskokaloryczne i przy okzaji zasyci mnie na kilka kolejnych godzin ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia z tego co czytalam to sniadanie powinno byc najbardziej obfitym posilkiem w ciagu dnia a co sie na nie powinno jest to szczerze mowiac nie mam pojecia;) nie znam sie na tym ale ja juz rzucilam biale pieczywo jakies dwa miesiace temu a zamiast tego jadlam wase albo wafle ryzowe plus do tego jakis jogurt z platkami albo jajko. Wedlin za duzo nie jadlam najczesciej serek topiony nie wiem czy to dobre i zdrowe ale przynajmiej schudlam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walsnie ! hmm....co jesc na sniadanko ??? bo wiem ze to bardzo wazne ! chcialabym miec sile i energie na caly dzien po takim jedzonku ! ale Wasa bym sie nie najadla ! i wlasnie nie wiem ....hmm.... chcialabym zaczynac odpowiednio swoj dzien :) moze ktos inny cos doradzi :) wiesz Monisia ja rozniez odrzucilam pieczywo jak sie odchudzam a zreszta nie jadam duzo pieczywa chociaz te drozdzowki :D ! wedliny tez nie jadlam i wiem ze to skutkuje - to prawda! :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Wam wszystkim , dzielnie się trzymacie :) Nektarynko ==> dziękuje za komentarz 🌼 Kasiula ==> ja na śniadanie zawsze jem dużo, żeby mieć siłę a przez cały dzień zdązy się to spalić. Przykładowo jem 2 kromki Wasy z szynką lub serem, do tego jakiś owoc, nawet 2. Lub coś z nabiału (kefir , maślanka), jakaś kromeczka, ser pleśniowy. Dobra jest też jajecznica na chudej szynce byle nie na maśle. Czasem jem też płatki z otrąb pszennych z chudym mlekiem. :) U mnie w miare spoko, jakoś się trzymam. Choć zgrzeszyłam dziś = 4 kostki gorzkiej czekolady.. wybaczycie mi? :D śniadanie: 2 Wasy z serem topionym light, troche sera pleśniowego light, jabłko przekąska: 2 jajka na twardo, 2 plastry szynki Obiad: warzywa z patelni pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratanko :) jeeej! widze ze masz zaparcie ! co to jest 4 kosteczki czekoladki :):) ciesze sie ze trwasz w swoim postanowieniu ! a jaka Wase jesz ?? sa jej rozne odmainy :) i o jakich porach jadasz ?? jesz regularnie ?? a czy zamiast otrab nie lepiej zjesc np. 4 lyzki platkow zwyklych lub ze 2, 3 musli z mlekiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula => dziękuje 🌼 :) Wase jem różnią, w zależności od tego, na co mam ochote, ale zazwyczaj tą light w fioletowym opakowaniu, ma 20 kcal w jednej kromeczce. Ale często też jem taką w 100% pełnoziarnistą, ona ma chyba 35 kcal w jednej kromce :) Jadam zazwyczaj 8-9 - śniadanie, 12-13 - przekąska 15-16 obiad 18-19 kolacja. Ale czasami ten \"grafik\" mi sie przesuwa, zależy o której godzinie wstane :) A Musli jak najbardziej można zjeść, często jadam ale ja do tego i tak dosypuję odrobinę otrąb. Zależy od tego kto co lubi, możesz np wyprubować otręby z syszonymi jabłkami - pychota! :D Zwykłych płatków (kukurydzianych) już nie jem, chociaż kiedyś jadłam codziennie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aacha :) juz rozumiem Ratanko :) yyhy...swietnie ! sprobuje jesc taka Wase , moze sie przekonam :) dobrze ze takie plateczki moge jesc :):) suuuper! najgorsze est dla mnie to ze nie dam rady jesc tak sestymatycznie tzn.pilnowac godzin ! te zajecia na uczelni duzo robia i czasami jest ciezko w ogole cos zjesc a jak przycodze na mieszkanie to jest juz za pozno na kolacje ..... musze nad swoim jadlaspisem pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewuszki:)jest juz drugi dzien jestem naprawde zaskoczona ze udalo mi sie na glodowce a ssie mnie mnie strasznie i na dodaatek tyle zarcia w domu ale najwazniejsze ze wytrzymujemy:) martwie sie tylko jutrem zebym sie przypadkiem nie rzucila na jedzenie heh:D ----> do Ratany:) a czemu nie jesz platkow kukurydzianych? wlasnie czytalam gdzies kiedys ze sie nie powinno przy diecie jesc ale dlaczego nie bylo napisane z tego co wiem za duzo kcal to one nie maja jak sie je z umiarem wiec moze Ty cos wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulko => ja zawsze biore jedzenie ze sobą , np jabłko albo jakąś kromke z Wasą i szynką żeby w przerwie zjeść. Też nie udaje mi się idealnie celować w godzine, czasem przekąske jem już mp o 10 - 11 :) Więc może będziesz brała jakieś poręczne jedzenie ze sobą? Monia => gratuluje serdecznie, to super , że wytrwałaś :) co do płatków kukurydzianych to mają dużo węglowodanów i są dość bogate w cukry, za to płatki z otrąb pszennych (ja jem BRAN FLAKES firmy Sante) mają mniej węglowodanów, znikome ilości cukrów, i tłuszczów też mają mniej :) A w smaku są bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratanko dzieki wielkie za odpowiedz:* tez sie w nie zaopatrze:) bo bez plateczkow to sobie nie wyobrarzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. odrana zbieralo mi sie na wymioty, nie wiemdlaczego,kwasnosc w ustach caly dzien, izle samopoczucie. wytrzymalam caly dzien na glodowce a dzis zjadlam dwa sucharki i pomidorA, JUZ WIECEJ NIC NIE BEDE JADLA. z jednej strony wstyd mi ale czulam sie bardzo zle. zjadajac terzeczy wcale niebylam glodna , nie ssalo mnie a zrobilam totylko dlatego ze balam sie ze bede wymiotowac w pracy :( zlinczujcie mnie, bo to ja mialam was dopingowac :( takczy siakciagne diete dalej i juzjutrowprowadzam te rzeczy ktore mialam. a wiecie ze jak zjadlam dzis tego pomidora tto czulam sie tak syta ze juz mi sie wiecej nie chcialo ? zadzialalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia => nie ma za co :) ja przed dietą dzień w dzień jadłam rano płatki corn flakes z mlekiem. Codziennie! I myślałam, że to takie zdrowe i wogole :P Nektarynko nie katuj się wyrzutami sumienia!! Jeden pomidor, phi to tyle co nic, a organizm i tak Ci się oczyścił ;) Ja na kolacyjke zjadłam sobie maślanke z musli i pół grejpfruta - mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hej ! Ratanko :) to juz teraz wiem wszystko na temat tych platko :) Naktarynko - ja sie poczulas sie lepiej zjedzac pomidorki to dobrze! nic za wszelka cene ! wiecie , ja np. patrz sie bardzo na kalorie w 100g oczywiscie ! i tak sobie obliczam :) a platki kukurydzine maja ich nie wiele ...chociaz otreby maja ich moze troszke mnie ..:) ja tez uwielbiam platki , jagurty , maslanki , kefiry:):) mniam :) staram sie wybierac najmniej kaloryczne :) np.moja masalnka ma 39 kcl w 100g , a jogurt w 46kcl. w 100g:) a jest i kefir ktory ma zdecydowanie najmniej kalori z Piatnicy , serki z tej firmy sa tez malo kaloryczne ! bardzo uwazalam na kalorie i pilnowalam sie ! i pomoglo :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci Nekatrynka ze tez mialam taki dziwny ucisk dzisiaj w brzuchu i jakby mi nie dobrze bylo nie wiem czemu tak myslalam zeby zjesc chociaz jablko ale jak juz wytrzymalam to zjem sobie jutro. A jeden maly pomidorek przeciez nic nie robi i tak Ci sie udalo buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×