Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Startujemy w poniedziałek 30.04- cel to jakies od 4 do 10 kg !!!

Polecane posty

aaacha tzn . ze juz prawie miesiac wytrwalas :) brawo ! ja zaczelam w lutym , pociagnelam swoja dietke 6 tygodni -schudlam .....ale zabraklo silnej woli i znowu rozpoczynam :) fajnie ze piszesz swoj jadospis :) a co robisz jak masz takie napady glodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaacha tzn . ze juz prawie miesiac wytrwalas :) brawo ! ja zaczelam w lutym , pociagnelam swoja dietke 6 tygodni -schudlam .....ale zabraklo silnej woli i znowu rozpoczynam :) fajnie ze piszesz swoj jadospis :) a co robisz jak masz takie napady glodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, już nie mam napadów głodu :) Ale jak coś to sięgam po jabłko albo jogurt z musli. Większy problem mam z tym, że non stop mam ochote na coś słodkiego choć nie jestem głodna :( Pozdrawiam Cię 🌼 wieczorem wkleje jadłospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atoniki owsiane - bez tłuszczu Składniki Przepis 2 i 1/4 szklanki płatków owsianych błyskawicznych 2/3 szklanki cukru brązowego (może być biały) 3/4 szklanki rodzynków / innych suszonych owoców 1 jabłko 1/3 szklanki orzechów / nasion (mieszanka różnych) 1 łyżeczka cynamonu 1/2 łyżeczki soli 3 i 1/3 szklanki mleka 2 jajka aromat waniliowy Łączymy: płatki + cukier + rodzynki + posiekane orzechy + cynamon + sól. W innej misce łączymy: jajka + mleko + aromat. Łączymy wszystko razem i dokładnie mieszamy. Wylać to na blaszkę i wyrównać (musi być cienkie). Pokryć plasterkami jabłka. Piec 55-60 minut w 170C. (aż środek będzie także upieczony). Pokroić na kawałki. Nie są chrupiące jak tego typu batoniki ze sklepu, są bardziej miękkie. Pyszne po wstawieniu do mikrofalówki na kilkanaście sekund + zimny jogurt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia02
hey dziewczynki:) wczoraj zrobilam sobie male uczte to znaczy ostatni raz przed dieta zjadlam chipsiki mniam byly pyszne:P teraz przygotowuje sie psychicznie do jutra i mam wielka nadzieje ze dam rade bo jak tym razem mi sie nie uda schudnac tyle ile chce to sie chyba zalamie ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) ja juz po obiadku, a wczesniej pedalowalismy na rowerkach z mezusiem spory kawal drogi:):):)... milej niedzieli ps. jestem juz czarna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znow ja ;) jestem juz pogodzona z tym ze jutro o samej wodzie bede :) nawet sie ciesze z tego :) chce osiagnac swoj cel :) mam nadzieje ze pamietacie dziewczynki ze jutro startujemy ?? jutro bede tutaj sie wypowiadac i czekac na wasze wypowiedzi - wspierajmy sie :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski to ja się spowiadam z dzisiaj: Śniadanie: Jajecznica na szynce i cebulce, 1 kromka pełnoziarnistego Przekąska: Jabłko, kiwi Obiad: Troche gulaszu, kalafior i 2 kostki gorzkiej czekolady Przekąska: 2 Wasy z serkiem topionym Kolacja: Maślanka + musli, jabłko Wiem, dużo..................... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze pamietam ze jutro poczatek naskrobie cos rano a potem dopiero po poludniu bede w domku ale bede spozywac sama wode;) slowo:)! dam rade tylko pomozcie czasem dziewczynki bo niestety na nikogo innego nie moge liczyc bo moj facet twierdzi ze nie musze sie odchudzac (chociaz pewnie mysli inaczej:/) a matka ze na samej wodzie wpadne w jakas chorobe ale ona tez jest glupia hihi buziaki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia szczerze to chyba nie przemyślałaś sobie tej \"diety\" a raczej głodówki? Zastanów się czy na samej wodzie dasz radę normalnie funkcjonować. Nie lepiej od razu przejść na zdrową diete 1000 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Ratano przymyslalam a raczej przemyslalysmy jesli czytalas topik od poczatku to wiesz ze takie bylo nasze zalozenie mysle ze dam rade w koncu to tylko dwa dni bedzie dobrze:)na diecie 1000 kcal chociaz wiem ze jest zdrowam to jestem za bardzo niecierpliwa zeby czekac 1 tydzien na spadek jednego kilo zobaczymy jak to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a wiec rozpoczynamy:) wlasnie wypilam szkalneczke wody i nawet zrobilam 30 brzuszkow:D coz za zapal hehe byle sie ja szybko nie skonczyl;) bede czekac na wasze wypowiedzi i na szybkie spadanie tluszczyku xD pozdrawiam trzymajcie sie laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak szybko schudniesz
tak i znowu szybko przybierzesz co nagle to po diable dziolcha mloda chyba siksa jestes skoro na takie"pomysly" wpadasz a za pare lat placz i zgrzytanie zebow bo nie ma okresu bo nie moge w ciaze zajsc po gospodarka hormonalna siada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAdzIXXX
chetnie bym dzis z wami rozpoczela glodowke ale planuje dzis wyskoczyc na piwoo... a to chyba odpada przy glodowce..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MadziXXX nom raczej odpada bo piwko ma dosc sporo kcal poza tym jesc sie po nim chce ale mozesz od jutra dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia widze zze moge na Ciebie liczyc ;) Ja juz tez wstałam. szklanka wody wypita i trzymam sie dzisiejszego postanowienia ;) nikomu okres nie zanika po 2 dniach na wodzie :) tym bardziej ze pozniej bedziemy jadly. owszem gdyby robic glodowke po 2 i 3 tyg jak tu czytam na kafeteri to ja rozumiem ze takim dziewczynka siada gorspodarka hormonalna ;) one maja w zalozeniu do 20 kg i wiecej a my od 4 do 10 ;) nie wiele tym bardziej ze jestesmy troszke powyzej normy a nie jak inne z kosci na osci :D ide sie zwazyc codziennie rano i wieczorem piszemy ile wazymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga na ten moment to 73.7 :) ale to rano pewnie dlatego tak :) Waże: 74 kg (73.7) Wzrost 172 /173 Cel : 6 z przodu :) Co do jadlospisu to jutro wieczorkiem ustalimy na nastepne dni :) albo po poludniu zeby mozna bylo kupic :) ktos jeszcze dzis wystartowal oprocz mnie i Moni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry cziewczynki :) ! oczywiscie ze wystartowal ! :) jestem i ja oczywiscie ! mam od wczoraj nienajlepszy humore....to pewnie przed moimi dniami ..i nie mialam ochoty nic pisac ...:( ale jestem zwarta i gotowa do dzialania ! wstalam walsnie , zaraz pojde po herbatke z cytrynka oczywiscie bez cukru ..hmmwypije 0,5 kubka a pozniej sie ubieram i ruszam na przechadzke bo nie bede siedziala w domu :) chce sobie skakanke kupic :) trzymajcie sie kochaniutkie , buziole :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja.
No dobra, tto ja jestem z wami, chociaz nie na waszej diecie ;) Potraktuje sie lemoniada oczyszczajaca, bo ona jest chyba najlepsszym sposobem dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia --> oki, widocznie nie doczytałam, mój błąd :) Skoro to tylko w celu oczyszczenia na początek to spoko :] Ja za to na śniadanie zjadłam sobie serek wiejski i 2 Wasy z serkiem topionym light. Na przekąske planuje jabłko a na obiad jakieś chude mięso z warzywami. Powodzenia Wam!!! i jestem z Wami narazie :) Może dalszy ciąg Waszej diety będzie bardziej w \"moim\" stylu odchudzana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam z miasteczka , ale samochodzikiem jechal;am wiec za wiele nie spalilam ....a teraz chyba tez sie wezme za sprzatanie:) kurcze! najgorsze ze nie kupilam skaknki :( - byla sza droga ale za to bardzo dobra ...zastanowie sie jeszcze :) ide sie napic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem dziewczynki w domku i na razie sie nigdzie nie wybieram powiem Wam nawet ze nie jestem taka glodna ale to pewnie przez moje dni zawsze tak mam a ze mi tak akurat trafilo to dobrze:) bede czekac na wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D oo matko! Monia Ty tez ma \"te dni\" ?! :D:D ale numer! hmm....musze sie czyms zajac ..:) pewnie jak wroce jutro na mieszkanie to zaczne sie uczyc i pochlonie mi to troche czasu ...bleee! i jeszcze jest tak zimno ..brrr! moglabym sie troszke poopalac a tu nic z tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom tak sie akurat zlozylo:D dobrze ze nie mam tak jak moja kumpela bo wtedy wpierdziela wszystko co ma pod reka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze moja matka piecze sernik chyba ja zabije:D mniam mniam ale nie skusze sie nie ma mowy bede twarda:D napije sie szklaneczke cieplej wody i bedzie good:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajakosmam sieczym dzis zajac :) Jestem zadowoloona bo jest godzina 17 i ja nie czuje glodu :D super ;)jeszcze jutro ;) cwierc sukcesu za nami, jutro od rana zacznie nam sie kurczyc zoladek na skutekbraku pokarmu :D kocham was wytrwale dziewczynki :* buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 18.30 i w koncu zaczyna mnie ssac aaaaaaaaa jesc jesc ale teraz to juz gorki poza tym z reguły i tak nie jem po 18 wiem dzis dam juz rade napewno:) a rano nie bede taka glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×