Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość garnierek

Ile czasu zajmuje Wam poranny makijaż ?

Polecane posty

Gość garnierek

Jest ktoś kto pobije mój rekord :)? Układanie włosów,malowanie oczu,nakładanie kremu,fluidu itd,łącznie ok 45-60 minut :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge sobie napisac
ze 30 sekund. I tak mi ktos uwierzy jak ja Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omlet
koło 35 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysznic
prysznic, balsamowanie, makijaż suszenie włosów pół godziny, tobie 60 minut sam makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycie zębów, mycie twarzy, makijaż, ubiór, czesanie włosów, smarowanie ciała balsamem, dezodorant- wszystko to zajmuje mi około godzinę. 15 minut zajmuje mi malowanie rzęs (dwustronny tusz+zwykła maskara), trochę długo, ale dopiero wtedy jestem zadowolona z efektu. Jak się spieszę, to potrafię się \"zrobić\" w 15 minut, ale maluję oczy, jednocześnie myjąc zęby.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierek
Te 45-60 minut to jest dokładnie: mycie twarzy malownie rzęs ( 15 -20 minut :) może dlatego że mam niespotykanie długie rzęsy i jak je maluję to nie ma mozliwości nie ubrudzenia tuszem powieki i muszę je wycierać :)) nakładanie kremu i fluidu ( trzeba dokładnie rozsmarować :) układanie włosów ( niesforne loki ! ) zakładanie szkieł kontaktowych Razem 45-60 minut wszystko Latem gdy jestem opalona trwa to krócej,bo odpada fluid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
mycie twarzy żelem, tonik - 5 minut mycie zębów - 3 minuty puder w kamieniu - 2 minuty cień do powiek - 4 minuty tusz do rzęs - 3 minuty odżywka na brwi - 2 minuty błyszczyk - 1 minuta RAZEM - około 20 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa*
sam makijaż 20 min... innych rzeczy o których nie było mowy w temacie nie wliczyłam (mycie, włosy, ubieranie,..)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaa
malowanie i czesanie z suszeniem wolosow i prostowaniem jakies 50 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa*
za to włosy nie sprawiają mi kłopotu - jakieś 30 sekund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-50 min, zależy jak się włosy układają i w jakim stanie jest moja cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananan
ja mam 35 minut na prysznic,siusiu;), makijaz, ubranie sie i szybkie sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicktosia
15 min sam makijaż, całość szykowania się, czyli: -prysznic -mycie włosów -mycie twarzy i zębów -suszenie włosów -ubieranie się, czasem prasowanie ;) -makijaż jakieś 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWTYA FRYZ
JA DŁUGO SZUKAM CIUCHÓW W SZAFIE ,MYCIE TWARZY ZEBY ŚNIADANIE I MAKIJAZ ŁACZNIE 50-60 MIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizeany
5 minut makijaż (podkład albo krem BB, puder, odrobina cienia, eyeliner, tusz, róż), 40 minut maks od wstania do wyjścia z domu (ze śniadaniem włącznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie maluje kreski eyelinerem to tak około 15 minut. a jak maluję to trochę więcej, bo zwykle musze poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 minut, ale też chwile czekam aż się wchłonie hydrolat i krem, więc to też trzeba mieć na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo nie lubię się malować. Czuję się wówczas mocno ograniczona, boję się, że się pobrudzę, itp. Na co dzień jedynie wyczesuję brwi na mydełko. Mam lekko wyblaknięty makijaż permanentny brwi. Ktoś mi kiedyś zarzucił, że łatwo mi jest psioczyć na makijaż bo mam ciemną oprawę oczu, nie mam kapryśnej cery, mam dość ładny kolor ust. Ale prawda jest taka, że po prostu czuję się dobrze bez makijażu, jest mi wygodnie, spędzam dużo czasu przed lustrem, ale głównie na pielęgnacji. Zauważyłam, że gdy byłam młodsza i miałam jakieś nastoletnie kompleksy to chętniej sięgałam po różne kolorowe kosmetyki. Dobrze jest na pewno poszukać promocji na komseytki w sieci https://shopngo.pl/ Na stronie jest lista kodów rabatowych do sklepów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×