Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gilgamesz

Moja kobieta jest 14 lat starsza

Polecane posty

moj mezczyzna jest starszy ode mnie o 15 lat i wcale mi to nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna pomarańzca
Tak sobie czytam te topiki,gdzie kobieta jest starsza od faceta i nie wiem,czy jest to aż taki problem dla tych ludzi,którzy się podobno kochają,czy bardziej dla otoczenia,rodzin?Czy kobieta,która przekroczyła 30-stkę to już stary rupieć,który nie może urodzić dziecka mlodszemu mężowi?Przeraża mnie to.Czytam to sobie,bo temat jest mi znajomy,bardzo znajomy.Kiedyś na forum był taki jeden facet,Jupiter,kótry deklarował miłość do starszej o 8 lat kobiety.ciekawa jestem,co z tego pozostało.Odezwij się Jupiter,jak jeszcze tutaj jesteś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka1975
Ja równiez czytam ten temat z ogromnym zainteresowaniem bo sama jestem w podobnej sytuacji. Myślę, że przede wszystkim jest to problem dla otoczenia i rodzin, bo gdyby nie presja środowiska, strach przed potępieniem i reakcją znajomych, rodziny itd. to problem w ogóle by nie istniał i ludzie mogliby się cieszyć sobą i swoja miłoscią, zyc bez ciągłego spoglądania w metryke. Gilgamesz bardzo fajnie napisał, że na codzień nie zauważa nawet tej róznicy wieku. Szkoda że dla innych, chyba z zazdrości i zawiści, jest ona sola w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiolka
Oj zazdroszcze tej twojej kobitce takiego młodego chłopaka. Na mnie juz tylko 40 letni panowie z brzuszkiem zerkaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIETTAaaaa
mam chlopaka 5 lat mlodszego,ale juz teraz wiem ,ze to kompletan pomylka.Jest mily slodki i bardzo mnie kocha ,ale niestety nasz rozwoj emocjonalny jest zupelnie rozny,jestesmy zupelnymi skrajnosciami.On ma dni kiedy zachowuje sie dojrzale jak na swoj wiek,ale sa tez ddni gdy zachowuje sie jak niedojrzaly dzieciak,czasem jego zachowanie wprost przeraza mnie jest tak nieodpowiedzialne.A ja juz teraz wiem,ze on zupelnie nie jest partnerem dla mnie ,a samo rozstanie jest juz tylko kwestia czasu,problem jest tylko taki jak sie rozstac robiac mu jak najmniej bolu?jedno wiem...rownolatek lub starszy -dla mnie mlodszy partner nie jest zadnym partnerem,jest tylko malym chlopcem,a tekiej osoby mi nie potrzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna róża
przekonałam sie na własnej skórze, wiek nie ma znaczenia - liczą sie i nne wartości.Mój mężczyzna też jest odemnie młodszy ponad 10 lat, przeżyliśmy w harmonii ponad 30 lat - w szczęściu, miłości i zgodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 latkowi imponuje starsza ale poczekaj jeszcze 10 lat jak ty będziesz jeszcze młody a ona w kwiecie wieku i sie zaczniesz oglądac za młodymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Poszukuję do programu telewizyjnego osób , które są w związku z młodszym mężczyzną lub młodszą kobietą (około 10 lat lub więcej) i chciałyby sprawdzić czy mogą ufać swojemu partnerowi / partnerce. Jeśli ma Pan/Pani taką sytuację lub zna kogoś, kto mógłby być zainteresowany - proszę o przesłanie numeru telefonu, a oddzwonię i opowiem o szczegółach. Rozmowa jest niezobowiązująca i nie oznacza udziału w programie. Zgłoszenia na adres wer.stanuch@gmail.com Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamt odkopany po szesciu latach dla spamu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×