Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1980.

szkukam profesjonalnego DJ-a ze slaska

Polecane posty

Gość 1980.

jesli ktos ma namiary na jakiegos fajnego,mlodego DJ-a, ktory potrafi profesjonalnie poprowadzic wesele i zabawic gosci to prosze podajcie.dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja282
Witam! Polecam radiowego DJ-a Pablo. Rozkręci i poprowadzi Twoją zabawę. tel.602401778 www.djpablo.com.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
DJ JA-RO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanka
DJ PABLO poleca sam siebie...zenujace;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe otóż to
To jest żenujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja282 - to jak zwykle Dj Pablo - nie polecam !!!!!!!!!! reklamuje sie pod 3725873651982 nickami na kafe :o żenaada :o Mam 3 których moge polecić - napisz na maila ewaa19@o2.pl pozdrawiam p.s nie reklamuje kogoś na kafe - może sobie nie zyczy beznadziejnej reklamy - może pomyślicie że sam na siebie zarabia pod 20 nickami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980.
dzieki malusia,juz pisze do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980.
nikt nie zna?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam do 2 panienek- poleciłam kilku Dj-ów - zaznaczam że nie lubią jak mówi się do nich Dj-e - Dj-e są na dyskotekach a tych których znam a znam kilju to nalegają mówić na siebie \"wodzirej lub prowadzący\" . Pozdrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980.
malusia,wyslalam do ciebie maila ale nie dostalam zadnej odpowiedzi,czy moglabys dac jakies namiary na nich bo bardzo mi zalezy.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980.
a jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj
DJ – WESELA – IMPREZY „Przetańczyć z tobą chcę całą noc ....” ... a ja Wam w tym pomogę ! Zawodowy dj - prezenter z wieloletnim doświadczeniem, aktywną praktyką radiową i klubową poprowadzi dla Państwa każdą imprezę w tym wesele. Gram muzykę nie tylko dla pokolenia młodej pary, ale od szalonych lat 60-tych przez utwory z lat ‘70, ‘80 i 90-tych oraz muzykę weselną, do najnowszych hitów lansowanych przez stacje radiowe. Dzięki domenie: MAXIMUM PROFESJONALIZMU ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ! zdobyłem zaufanie i uznanie wielu par i ich gości. Szczegóły dotyczące przyjęcia (powitanie, repertuar, konkursy, oczepiny...) omawiane są z narzeczonymi na spotkaniu. Kontakt 0 697 02 18 77 Przetańczyć z tobą chcę całą noc...” a ja Wam w tym pomogę ! Zawodowy dj - prezenter z wieloletnim doświadczeniem, aktywną praktyką radiową i klubową poprowadzi dla Państwa wesele nowoczesne bądź tradycyjne. Gram muzykę nie tylko dla pokolenia młodej pary, ale od szalonych lat 60-tych przez utwory z lat ‘70, ‘80 i 90-tych oraz muzykę weselną, do najnowszych hitów lansowanych przez stacje radiowe. Dzięki domenie: MAXIMUM PROFESJONALIZMU ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ! - zdobyłem zaufanie i uznanie wielu par i ich gości. Szczegóły dotyczące przyjęcia (powitanie, repertuar, konkursy, oczepiny...) omawiane są z narzeczonymi na spotkaniu. Ponadto oferuję Państwu profesjonalną oprawę muzyczną bankietów, balów sylwestrowych i karnawałowych, studniówek oraz imprez okolicznościowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę znowu ty
Nie powtarzaj się, koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na slasku masz szkole wodzirej
tzn wg mniz najlzpsio wodzirej sa wlasnie z tej szkoly: poszykaj w neci to tacy we frakach anz djeciach i ze smiesznymi kapeluszami. Sa profesjonalsitami i wiedza jak poprowadzic wesele, dj radiowi moim zdaniem sprawdzaja sie gorzej na weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka
ja mialam na swoim weseleu tez fajnego dj ktory z wielka latwoscia i gracja rozkrecil impreze a to wielka sztuka bo moja rodzinka raczej za wspolną zabawa nie przepada . o ile dobrze pamietam numer to 510318435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×