Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki...

Polecane posty

to ze zostalysmy porzuceone nie znaczy wcale ze nie mamy nic do powiedzenia...bedziemy w koncu czescia tego zwiazku... rowniez mozemy sie wycofac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana_
a jesli facet robi wszystko zeby dziewczyna z nim zerwala bo jest mu glupi bo to on poprzednio zerwal a potem prosil o szanse???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naprawde czasami warto wrocic pozniej niz np po miesiacu...bo miesiac to za malo naprzemyslenia i jakiekolwie zmiany w nas.. nie naciskajcie...moze w czasie tego rozstania zrozumiecie ze jednak umiecie bez nich zyc i wcale nie chcecie zeby wrocili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezdecydowana_ > to bardzo dziwne... no ale nie mowie ze niemozliwe...moze teraz chce zebys ty go prosila o powrot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejanc
jeju ja znow pierze jaja mi priiiiiiiiilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejanc
wiecie co? spadam na inne forum :P tam mnien pszypja ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana_
nigdy nie potrafilam zabiegac o faceta... jesli wiedzialam ze nei mam szans odpuszczalam go sobie... chyba bym nie mogla prosic o druga szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejanc
tam mi pokreci drucki lubecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejanc
wiecie czym pokreci??? surtkami! sutkami papapappap peirdu la;a;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkjk
spierdalaj patalachu stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejanc
papapa pzodrawia Was Grzesiu Drucki i moje sutkio :D papapap izabela hula dupa jeszcze z amnia zateesknicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o rany
jjkjk ................>jestes idiotka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala
jak dla mnie nie warto wchodzic 2 raz do tej samej rzeki. przeciez wiadomo z jakich powodow sie rozstaliscie, co bylo nie tak, co draznilo a ludzie sie nie zmieniaja wiec wiem z doswiadczenia ze to i tak nie ma szans na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitrynia86
hej! ja wlasnie nie wiem czy pogodzic sie z bylym czy nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitrynia86
a jak znow mi potem powie ze nie wie czy kocha i chce mnie? on jest taki niezdecydowany ze szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitrynia86
tak zrobie. niech sobie czeka na ma decyzje...ja dlugo na niego oczekiwalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitrynia86
no wiem :) dlatego ja go sobie sprawdze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitrynia86
Danke :D ja ejstem cierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyah :D jaka u Was pogoda? u mnie ladna i dzis znow mam grilla :) Mitrynia jasne ze czekaj! musisz zobaczyc czy sie zmienil...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez czasem cos zimnego powiewa :( ale mimo wszystko super jest ten dlugi weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo halo..........
hej! co wy macie do tej cvs?? przeciez dziewczyna ma racje! wy jak glupie na nia naskoczylyscie!!!! Jak tak mozna? zalamana kobitka, fajnie by wam bylo gdyby ktos wam takie rzeczy mowil?? ona chciala tylko dowiedziec sie dlaczego on tak pisze! dlaczego daje nadzieje a nic nie robi! Czy to bylo nienormalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
Witam! fajny temat :) ja sie tez do niego nadaje bo jestem w tej samej rzece drugi raz :) i nie zaluje bo wlasciwie to nie ta sama rzeczka ale zupelnie inna :D bede trzymac za Was kciuki a Tobie Natia gratuluje ze tez Ci sie udalo.. a kto to sa ulala i cvs? bo jakies dziwne troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdghsgt
to jest nienormalne bo ciagnie sie od 4 miesiecy i ona nie potrafi zrozumiec pewnych rzeczy.boze no ile mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nad tym zastanawialam bo moj Jasiek tez robil jak jej P. Ale ile mozna? i tak mi nikt na to nie odpowie...:( wole sie nad tym juz nie glowic, zyje sobie spokojnie i czekam co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Siora jak zabawa :P :D ? Ja wlasnie wyskoczylam z wanny i czekam na kumpele, pisac trace czas najwyzszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
ej no wiadomo ze kazda chcialaby wiedziec jak bedzie na pewno ale tego nie wiedza nawet oni sami...:( ja sie tak klocilam z Jarkiem zeby sie okresil ze zerwalismy kontakt na 4 lata..a jakbysmy nabrali do siebie dystans wczesniej to moze bysmy sie zeszli wczesniej? a t a ulala to chyba jakas potracona... no i jej facet tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×