Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki...

Polecane posty

cześć... o ile dobrze pamiętam, to topik jest o zrywaniu i dawaniu drugiej szansy? ;) więc ja też chciałam się wypisać i przy okazji zapytać... z moim chłopakiem zrywałam kilka razy, za każdym razem było dawanie szansy - ale niestety, on tego nigdy chyba nie brał poważnie, bo niestety poprawiało sie na jakiś miesiąc, i potem znowu problemy, kłótnie itp itd... teraz zerwałam definitywnie, nie odzywamy się od miesiąca do siebie, ale on zapowiedział, ze będzie walczył, błaga na kolanach o kolejna szansę... jestem tym wszystkim zmęczona, nie wiem już czy coś do niego jeszcze czuję, czy tylko to uczucie to jakaś litość i żal po stracie? Dałybyście szansę facetowi, który was nie traktował poważnie wcześniej, a teraz nagle uświadomił sobie swoje błędy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka w srode :) Jutro przyjezdza do mnie inna bo musimy prace napisac na wyjazd mamy temat zroznicowanie architektoniczne Krakowa ;) Napisac to napisac ale nauczyc sie tego, oj leniowi sie nie bedzie chcialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak to bylo ... do 2 chyba siedzialysmy i nie moglysmy sie zdecydowac czy zobaczyc czy nie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam ze mnie z wyra wyrwalas i pytalas czy jestem odwazna :D Ale tez mialam obawy, a potem sie okazalo ze to lipa :P Hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to byly czasy, siedzialysmy po nocy na Kafe a potem spanie do 12 :P Teraz juz sobie nie wyobrazam, zeby tak wstawac, budze sie przed 9 i jestem wyspana, a tak to wczesniej bo praca. A kiedys to sie zwlec nie moglam przed 11 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widocznie bylo nam to potrzebne :D Masz Siora zegar biologiczny ustawiony na 8:02 i drynda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Cię dogonić, ale wiesz to tylko wtedy jakby Cię z pół roku na kafe nie było :P :D Takze nie mam szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniaczki :D Ja kafe odkryłam przed maturą, niedobry moment :D Zamiast sie uczyć to czytałam :P A w ogole to ciekawe co sie stalo z Tomkiem, czyzby znalazla go jakas kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kojarze Iwosie ;) ale nie pamietam co było powodem ze byla taka nielubiana.W ogole topiki zmienilysmy Natka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczoRrynka
gg-kafe i// spacerki po lesie- tego jeszcze nie mamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
jejuniu dziewvzyny! Wampirek znow ze mna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, wyznam Wam ze zrobilo mi sie dzis smutno w zwiazku z Jankiem...ale tylko na chwile...bo nie pisze do mnie od 5 dni...a ja mialamm nadzieje ze moze zateskni za mna bo w sumie definitywny koniec nie byl u nas przesadzony..eh ale widocznie dobrze mu z wolnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mikunia kazdego dopadaja smutki :) Normalna sprawa :) Grunt to sobie z tym radzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
na pupence :P wiecie, powiedzial mi ze kocha mnie mimo tego pierdzenia i bylo to tylko chwilowe obrzydzenie :D i ze wzruszylo go moje tanczenie hula bo zrozumial jak ja go kcoham...ah nie wierze w to :) a na kizianie ide dopiero ok 21 bedzie noc...wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe...poza tym on mi powiedzial ze nie nadaje sie do zwiazkow (przez 20 lat nie mial nikogo, ja bylam pierwsza ) bo jest samotnikiem i nie lubi byc na niczyja wylacznosc. Myslal ze moze mu sie uda ale pomylil sie bo jak zauroczenie oslablo to zaczal sie czuc zle w zwiazku. i teraz wie ze nie jest dojrzaly by byc z kims. ale mowil ze nie wiadomo jak to jeszcze z nami bedzie. Jak dam mu wolnosc to sie okaze. Jesli kocha to wroci...tylko nie wiadomo po jakim czasie moze zatesknic (o ile w ogole tak bedzie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikunia ja go troche rozumiem jesli chodzi o tą \"samotniczość\" ja tez taka jestem, nie boje sie zobowiazan ale no hmm czasami mnie męczy takie bycie razem. Nie wiem z czego to wynika, chyba charakter wlasnie, ja nie umiem sie jakos zamknąć w zwiazku potrzebuje masy wolnosci - ale takiej zdrowej, nie to ze chodze i probuje z innymi ;) A dlugo byliscie ze soba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy razem 4 miesiace :) jemu tez nie chodzi o krecenie z innymi tylko ogolnie o wolne kontakty z ludzmi...nie wiadomo jak to jeszcze bedzie...on jest skomplikowany i ma trudna osobowosc,ciagle przezywa konflikty z samym soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
nie bede jesc jajek! w zyciu! ale hula mu dzis zatancze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikunia87 powiem Ci ze to naprawde niezwykle zeby chlopak mial wyrzuty sumienia jesli chodzi o jakies zblizenia, pieszczoty...niesamowite naprawde, przeciez to chodzące zboczuchy ;) To naprawde jakies wewnetrzne konflikty w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to niezwykly okaz :) on zawsze uwazal ze milosc powinna byc tylko duchowa i mial tego idealistyczny obraz. a tu poznal mnie i zobaczyl z e pociagam go tez fizycznie. najpierw mial opory nawet przed pocalunkami ale potem mu sie spodobalo. to on doprowadzil do tych pieszczot...a potem mial wyrzuty i stwierdzil ze skoro ma pociag fizyczny to to nie jest jego idealistyczna milosc i zaczal miec watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to bylo zblizyliscie sie do siebie i on nagle po tym sie wycofal ? to okaz moralnego chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O losie ! A Ty jestes w stanie byc w takim zwiazku jedynie hmm duchowym ? Myslisz ze na dluzsza mete to by Ci odpowiadalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×