Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość danav

Pomóżcie mi - jaką długość sukienki nosić żeby wyglądać zgrabniej?

Polecane posty

Gość danav

Mam czarną sukienkę na cienkich ramiączkach, prostą do kostek, "pozostałość" po studniówce. Chciałabym ja wykorzystać na wesele ale skrócić - i tu pytanie do jakiej długości, żeby wyglądać zgrabniej, niestety moje nogi nie są moim atutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danav
pzy okazji - co lepiej wyszczupli - korygjące rajstopy czy majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danav
Szoki - no nie wiem właśnie... krótszą bardziej wykorzystam a taką dlugą nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danav
a co myślicie o jakimś rozcięciu z boku bądź na udzie - wyszczupli cyz pogrubi? Dodam, że dekold jest prosty i ma przyszyte w rządzie ciemne kwiaty -róże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug zasady sukienka nie powinna konczyc sie w najgrubszym miejscu lydki gdyz to jeszcze bardziej ja pogrubia. Wg mnie najodpowiedniejsza bedzie dlugosc tuz za kolana i do tego wysokie szpilki. Jezeli chodzi o rozciecie to tylko z boku. A i jeszcze jedno:) Dobrym pomyslem jest uciecie sukienki na ukos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danav
Manulko - na ukos nie wchodzi w grę ponieważ z krótszej strony uwidacznia grubą nogę i nie wyglądam korzystnie, pozatym jestem niska. Wiec tuż za kolano i z rozcięciem z boku? Z butami mam problem, nie chodzę w wysokich obcasach ale wiem, że to wyglądało by efektownie... Jednak wesele jest na 11 rano więc od 1 rano byłabym na szpilach, pewnie wysiądę przed nocą :o P.S. Czarne czy cieliste rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danav
* od 10 rano byłabym na szpilkach.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilki do szpica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnaulka
Rajstopy hmm no nie wiem rzecz gustu;p A moze warto kupic kabaretki z malymi oczkami? daja fajny elegancki efekt i zdecydowanie wysmuklaja nogi. Ewentualnie mozna kupic jakies fajne rajstopy z ciekawym podluznym wzorkiem ktory optycznie wydluzy nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarkaa
rajstopy cieliste :) P.S. czy wypada do szpilek sandałek ubrać bezszwowe cienkie rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×