Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

mhmmmm i każda tonacja może wyrażać inny stan emocji... mnie Twoje się bardzo podoba... i zdeydowanie pozytywnie kojarzy... tylko pozytywne emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała... rozumiem, że tony papierów Cie ode mnie oddzielają... swoją drogą... barwa głosu - to dopiero intrygujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny...masz racje...:( nawet nie tony a Himalaje wyrastaja na moim biurku....:( a barwa glosu.....hmmm.przeciez to cudowne narzedzie do wywolywania emocji...pod warunkiem, ze ma sie swiadomosc melodii, barwy i...potrafi nia dzialac....i wiesz rozpustny...dojrzalosc i pewnosc siebie sprawia, ze szept jest zmyslowy, a krzyk....rozpala do bialosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-( wam moi mili :D ale mialam dzien.. do dupy normalnie :-( jestem padnieta na pysk :-o ale dla Ciebie M znajde czas i sile :D:D:D Morfi jesli chodzi o imie... Twoje brzmi wlasnie tak jak myslalam... idealnie... pasuje do ciebie 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi wlasnie tez :D odrazu jakby sil wiecej a jeszcze niedawno mauczalam z wyczerpania :P chwilowo znikam obowiazki ;) ale bede za godzinke buzka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry poqweur...ja rozpuszczlna neske...czarna...bez dodatkow...:) a tak w ogole to ales nik wymyslila...;) sie go ucze na pamiec....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×