Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

musialem zapytac...wiesz, tekst w ksiedze masz czasami drugie znaczenie... co do stopki.... nie sadze ze jestes grzeszna kurtyzana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie...wiedzialam, ze na to zwrocisz uwage....:) zawsze lubilam Twoje IQ..... od poczatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie podoba....Twoja stopka....:) chociaz sobie ewoluujemy, poznajemy... hmmmm rozpustny Axel..... czekam na nowa stopke.... ale pamietaj o tej teraz tez...bo ona jest ladna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida, Axel 🖐️ Wy tam sobie patrzycie po stopkach... oczywiście są ważne, ale inne czesci ciała też są nie mniej ważne:):P Oczywiście że się czepiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Morfi...ale milo, ze jestes.... hmmm....a czy nie uwazasz, ze piekne kobiece stopy w pieknych butach to calkiem, calkiem niezly afrodyzjak....;) Axel...jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak Taida mówi... kobiece stopy... w prześlicznych butkach... na obcasie... lub sandałkach....mhmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida... zdecydowanie masz rację... nie ma to jak kobiece wypielęgnowane stopy... gdzie pięta jest tak miękke i delikatna jak u niemowlaka... a całą stopę zdobi wysoka szpilka (nie pantofel na obcasie) tylko misterna, delikatna szpilka która nadaje i kobiecości i lekkości:) Axel... Sandałki też mogą być ale do tego muszą się ładnie komponować ze zwiewną i cienką sukienką pod którą widać uwolnione krągłości:) - to działa na zmysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chlopcy...tylko Wam temat poddac.... :D:D:D to nawet nie zauwazacie, ze mnie nie ma dlugo....;) Axel...dzis ja mam problem z netem...wiec nie korzystam z alternarywnej drogi....:( Morfi....nie tylko szpileczki, nie tylko sandalki...moga byc rowniez klapeczki, sliczne koturny itd.... w jednym sie zgadzam...stopy musza byc mieciutkie...wypielegnowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axel... dlaczego w tle odczytuje asekuracje...lek...zaniepokojenie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jednak asekuracja.... zeby nie bylo wiecej...prawda? tylko troche.....uchylenie drzwi...tylko lekkie uchylenie rabka zaslony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jednak asekuracja.... zeby nie bylo wiecej...prawda? tylko troche.....uchylenie drzwi...tylko lekkie uchylenie rabka zaslony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem....przeciez sama narzucilam te konwencje... ale...nie zaluje..... slowa emocje.... odbierasz je.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbieramy je razem....podobnie.... wracajać jeszcze do mojej chwilowej stopki... nie sądziłem, że potraktujesz ją tak dosłownie... (patrz twoja stopka...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechy kurtyzany..... hmmm traktujac doslownie...coz.... a patrzac przez pryzmat dlaczego sa marzeniem czesto niespelnionym..... Axel...jak to odbierasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroc do tej tymczasowej stopki Axel.... nie chce az tak ingerowac.... chce kojarzyc sie z lekkoscia slow, emocjami,marzeniem....a nie z ingerencja wykraczajaca poza ramy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiesz jak i z czym sie kojarzysz.... doskonale o tym wiesz... za każdym razem gdy możemy porozmawiać, czuję ekscytację... i ciekawość tego co nastąpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow jestesmy podobni w reakcjach.... ciekawosc.....podekscytowanie.... chec rozmowy..... chec bycia razem przez chwile.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogromną chęć... ale chwila to mało... do tej pory te nasze chwile były... hmmm chwilowe...mimo iż trwały przez dłuższy moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida, Axel - przyjdzie czas że te chwile będą dłuższe... zdecydowanie dłuższe... życzę Wam tego... tego zatracenia się w sobie... zanurzenia, smakowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwile.... ale dlatego ich malo....ze sa chwila...ulotnym momentem.... dlatego chce sie wiecej.... nadzieja, ze zawsze pozostaje caly czas cos do odkrycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszcze troche zostalo nam do odkrycia, nie sadzisz? a chwile potrafimy sobie wydluzyc... ja juz czekam na kolejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Axel.... zostalo jeszcze tak duzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfi....dziekuje...mile slowa.... choc nie wiem czy realne.... lubie niedopowiedzenia Axela.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×