Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juleńka

Cesarka na życzenie!

Polecane posty

Drogie Panie prosze o pomoc. Do kogo się zgłosić w sprawie cesarki na życzenie>? jak na razie jestem dopiero w 6tc ale nie wyobrażam sobie, żeby naturalnie rodzic, zapłace każdącene i nikt i nic nie jest w stanie mnie przekonać. prosze o odp pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Juleńka.. wiesz co zaraz z Tobą tu zrobią? Za to że chcesz cc na życzenie... Zostaniesz okrzyknięta najgorszą matką świata i tym podobne... A co do pytania.. Powinnaś wybrać szpital gdzie cc na życzenie w ogóle jest... I popytać się już na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślisz że cesarka nie boli? jak schodzi znieczulenie to można dostać ała tak boli, dadzą ci kroplówkę na obkurczanie macicy itd itd i zalezy jakie znieczulenie bo ja 24h nie mogłam sie ruszać i tylko leżałam plackiem a babsztyl cię podmywa a leci z ciebei równo acha no i cewniczek założony - taka to jest super cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci też że będąc na Twoim etapie też myślałam tylko o cc.. a im bliżej o dziwo to chcę zobaczyć jak to jest z naturalnym porodem... Zawsze lubiłam wyzwania :)... Dodam że jestem bardzo delikatna.. mdleję przy zastrzykach pobieraniach krwi itp... nie wiem jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można rodzić w prywatnej
klinice - skoro zapłacisz kazda cene - to w damianie porod plus chyba dwie doby kosztuje ok 7000zł ja tez uwazam ze jesli kobieta chce miec cesarke i płaci za narkoze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7000zł to chyba przesada? aż tak... to nie jestem, zawsze twierdzilam ze jak poród to tylko cc, znowu się pewno nasłucham blaaa blaa blaaa i tak i tak nie zmienie zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia 74 - nie no lepiej mieć pocięre krocze i cała pipke popękaną i luźną do końca zycia- nie no jak dla mnie to rewelacja:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe miasteczko koło Poznania, ponoc koszt cesarki u mnie w szpitalu to 700zł, ale niewiem czy sie godzić, bo z opinii innych wiem, ze to rzeźnia i nic więcej! Chodzi mi o to komu mam sie pytac o cesarke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha.. moim zdaniem najlepiej wybrać sobie lekarza prowadzącego, który pracuje w szpitalu w którym chcesz rodzić i z nim gadać... Jeżeli chcesz dać w łapę to tylko z lekarzem... Jak chesz zgodnie z prawem to szukaj szpitala gdzie jest dopuszczalna cc na życzenie.. ja zna tylko damiana i chyba św. zofia ale to Wawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem przeciwna Twoim planom.. ale chyba przesadzasz.. wolisz mieć pocięty brzuch?... Przecież krocze będzie oglądał co najwyżej Twój mąż czy partner :) a brzuch to i Ty będziesz widzieć... Luźna pipka? No przesadzasz... Rozumiem że boisz się bólu ale te pęknięcia to przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cc
i jestem zadowolona.Wstalam w ten sam dzien.To zalezy od osoby jak sie czuje potem itd.ja jak sie nasluchalam jakie sa böle przed i w trakcie porodu to jeszcze bardziej utwierdzilo mnie w przekonaniu ze chce cc.Po cc owszem boli ale jakies 3 godziny ale napewno nie tak zebym musiala sie drzec jak to niektöre kobiety podczas porodu(czego nie krytykuje),mimo to chodzilam do szkoly rodzenia bo nie do konca wiedzialam czy bede mogla miec cesarke(mam wade wzroku) i tego co sie nasluchalam nie zapomne.Jak dziewczyny opowiadaly ze po takim bolesnym porodzie to mialy taka traume ze jak jej dziecko przyniesli to nawet go ogladac nie chciala.Slyszalam to juz kilka razy.U mnie tak nie bylo,jak mi przyniesli dzieciatko to nawet o bölu -tym po porodzie-zapomnialam.dlatego jak bym miala drugi raz rodzic to tez z cc.A jak jakas napisze ze kobieta powinna chciec rodzic naturalnie to jest walnieta-tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, jestem przewrażliwiona ale musze jakos to zalatwic. Kolezanka wlasnie urodziła i mówi, że jakby miala 2 raz rodzić to tylko cc. Krocze jej tak zszyli na odpierdal ze plakac sie chce. Tylko cesarka mnie ratuje... chyba zwariuje jak sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamka
700 zl to chyba ktos zapomnial jednego zera dodac to moja kolezanka mieszka na zadupio, malutka miescina , jeden szpital i placila prawie 2 tys za cesarke, meczyla sie 2 noce po tym, do tego zalapala gronkowca-ktory jest na cale zycie ja tez chcialam cesarke, ale po tym co ona przeszla to zrezygnowalam a i cieta wcale nie bylam, nic sie nie zmienilo, nie mam rozwalonej cipki jak to piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cc
Pociety brzuch?? tak pisze tylko osoba ktöra nie miala cesarki i nie wie jak ta blizna w dzisiejszych czasach wyglada.Otöz jast aaardzo nisko i trzeba sciagnac majtki nawet niskie figi zeby ja zobaczyc i jest niewielka tak wiec tez widzi to tylko maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alausiaM
ja mialam cc, wole miec szew na cipce ktory niz szrame na brzuchu na cale zycie i wiem co mowie, mam szrame ktora b dobrze widac od tego czasu mam jakis kompleks nst raz tylko silami natury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie! blizny prawie nie widac, moja 2 kolezanka miala cesarke i mowi ze za zadne skarby nie chcialaby normalnie rodzic i meczyc sie rozkraczona przed innymi jak inne jej kolezanki z sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cc
ja nie mam zadnych bölöw w miejscu blizny:/ nigdy nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można rodzić w prywatnej
moja mama 11 lat temu rodząc brata - w podrzędnym szpitalu o marnej "renomie" szyta była tak ze dziś prawie blizny nie widać - baaardzo nisko ją ma, nie przeszadzajcie - po wyrostku to moze byc widac sznyty ale te szwy położone są nisko, nie na srodku brzucha, w teraz - te 11lat później na pewno nie cofnęli się w rozwoju tak tak, w damianie 7tys kosztuje poród.. szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julusia74
moja siostra jest 3 mies po cc i ma okropna czerowona blizne wiec nie gadajcie ze nic nie widac, no pewnie plaski brzuch bez pregi jakby operacji wogole nie bylo nie badzcie smieszne i nie ratujcie i usprawiedliwiajcie sie w ten sposob pomysl na chlopski rozum, widzialas kogos po operacji bez blizny? bo ja znam 3 osoby w tym 2 po cc i u kazdej widac doskonale blizne wole juz ciecie, chocicaz i tak moge go uniknac, nic blizne na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cc
No oczywiscie ze to inna sprawa jak ktos ma spieprzona cesarke przez zlego lekarza,ale nie wszystkie takie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eml
kobieto jestes w 6 tyg i juz io porodzie myslisz? pomysl raczej o tym zeby donosic ciaze a pozniej pomyslisz o porodzie :-/ studia dla dziecka tez juz wybralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam cc
Julusia i co Ty myslisz ze ta blizna taka zostanie czerwona?? Daj ej troche czasu,oczywiscie ze na pocz. jest czerwona ale u mnie teraz ponad 3 lata po porodzie jest bardzo jasna .Postaram sie zrobic zdjecie ale nie wiem gdzie je umiescic zeby wam pokazac.Nie wiem,nigdy nie robilam czegos takiego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie miałam cc jestem przed pierwszym porodem... ale widziałam takie blizny... No i zależy jaka cc... przy znieczuleniu zzo trzeba leżeć 24 godz. a przy narkozie można właściwie wstawać w momencie jak ma się już siłę.. więc to jeszcze rozdzielmy... No i podobno cc jest mniej męcząca dla dziecka... Ja jak urodzę naturalnie to będę wielka :)... zaczynam się podejrzewać o sadomaso.... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można rodzić w prywatnej
ja miałam 4 miesiące temu usuwany pieprzyk - zajebiście duży jak na znamię - 12 czy 14 szwów - maścią trzeba KAŻDĄ blizne smarować to blednie i się "rozchodzi" mięknie itd - u mnie po tych 4 mcach śladu nie ma - tzn kreska jasna jest i będzie, ale bez przesady - tną do cesarki tak ze pd majtaki masz bliznę schowaną o bliznę też trzeba zadbać to bedzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie mowie, ze po cc nic nie boli i nie ma blizy. Co sie kobiety tak na mnie uparłyście? Jak chcecie dzieci wyciskac to wasza sprawa prawda??? Po naturalnym porodzi tez przeciez nie mozna siedziec tak boli wiec mi nie pierdolcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×