Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam życie

Wszycy tylko o piersiach i penisach. A ostatnio coraz gorzej z...

Polecane posty

plecami:o Trzy dni temu stałam w bibliotece, przede mną jakieś studentki pierwszego roku, było ich 5 a 4 a nich miały krzywe i garbate plecy:O Na ulicach pełno takich przypadków, zwłaszcza młodzi ludzie są garbaci, no porażka. Ludzie mogliby zadbać o własne zdrowie, nie wspominając o tym, że niezależnie od wielkości przyrodzenia czy piesi nie wygląda się atrakcyjnie mając garba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juken a widziales ty kiedys
krzywy plot?? bo ja nie , ale mam tu na mysli krzywe deski , bo to ze pod skosem sa czasem robione to sie zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa tam gdzie nie trzeba, no ogólnie wiadmo że kobiece plecy to najbardziej wstydliwy rejon waszego ciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juken a widziales ty kiedys
1) -las a nie -les 2) tak widzialam taki plot co go pod skosem postawili ale deski byly proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widizałem garbaty płot bo deski były źle sheblowane i krzypowo powycinane :P widozcnie nie mieszkasz na Kupriowszczyznie :P:classic_cool: nie takie rzeczy są tu garbate :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nastepnym razem sprawdze te \"plecy\" z przodu jak każdy niedowidzący ręką :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juken a widziales ty kiedys
nie , nie mieszkam , tu gdzie mieszkam stolarze nie robia fuszerki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konieczny wiekszy nacisk na WF na ćwiczenia skierowane na kręgosłup, czyli rozwijające mięsnie brzucha i mięśnie proste grzbietu. Ciągle tak grają w jakąś piłkę (nożną, ręczną, siatkówke i koszykówkę), totalnie zaniedbuje się cwiczenia gimnastyczne i siłowe. ps: do cwiczenia tych konkretnych mięsni nie jest niezbędna siłownia, są ćwiczenia zastępcze. Na WF powinny być obowiązkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
a może lass?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to za czasow szkolnych na WF-ie kazali woreczek z grochem nosic na glowie i ksiazki hahahaha :D no ale plecki proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO właśnie. I tak samo każdy, kto pakuje się na siłowni, jak np. Idealista z Marsa, powinien wiedzieć, ze żeby mieć dobrą sylwetkę, nie wystarczy przypakowac ręcę, bo najważniejsze sa mieśnie grzbietu, ogólnie pleców, oraz mięśnie brzucha. Nie dość, ze trzymają cały kręgosłup i w ogóle ciało, to jeszcze nadają kształt sylwetce. A to, co teraz się bedzie działo z dziećmi w szkole, to w ogóle porażka. Już nawet nie chodzi o to, ze to brzydko wygląda, ale te dzieci będa kalekami za kilka-kilkanaście lat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wsi płot robili sobie chłopy:) na tej podstawie widze ze raczej ze W-S-I :P nie jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z WSI , zwanej Dąbrowa , gmina Rząsnik, powiat Wyszków :classic_cool: wiec wiem jak na WSI są robione płoty u co poniektórych ludzii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juken a widziales ty kiedys
i tu musze cie rozczarowac Jukenie , wlasnie , ze pochodze ze wsi a krzywych desek w plocie nie widzialam , co prawda zmienilam miejsce zamieszkania i malo tu plotow jakichkolwiek , ale jak sie juz jakis zdarza napotkac to proste deseczki jak te struny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie Ci ze Kurpie Białe to dzine ludzi:-O ale nie rozumiesz widocznie tego co przelewam na ekran :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko: Na siłowniach nie brakuje gości którzy ćwiczą klatę, ramiona itd a wogóle zaniedbują prostowniki grzebiety. Jak widzą urządzenie do tego to mówią że to dla kobiet na posladki - owszem, tyle że to efekt dodatkowy a nie cel główny tego urzadzenia. Najidiotyczniejsze jest to że wyciskają sztande siedząc, coraz większe ciężary. A mięśnie brzucha i proste grzebietu odpowiadają za bezpieczeństwo kręgosłupa. Jak one nie wytrzymuja to kręgosłup jest \"osamotniony\" w starciu z ciężarem. Nie lubię siłowni (za dużo tam debili), kupiłem sobie ławkę wielofunkcyjną do piwnicy (amatorsko - mam ważniejsze priorytety w zyciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juken a widziales ty kiedys
no nie rozumiem , wytlumacz jak krowie na rowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz nie każdy ma kase na zakup prostych desek z tartaku:) no jak nie mam kasy bo przepił to se sam robi deski na krajzedze i że robi je na bani to nie są one za proste i płot u takiego pijacza jest garbanty :) ławeczka???? nic ci nie da pompki szewdzkie i brzuszki to jest podstawa prostej postawy :-O niby czemu chłopaki po wojsku są wyprostowani jak nigdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juken a widziales ty kiedys
ok. Juken , tez o tym pomyslalam , no ale wolalam sie upewnic , bo jakbym cos pieprzla to bys mie zjechal ( i tak jestem zaskoczona , ze jeszcze tego nie zrobiles ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zauwarzyłem :-O ale sprawdze przy najbliżeszej okazji :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken: Jak ktoś ćwiczy tylko pompki to jego klatka bardziej przypomina kobiecy biust. A co do ławki, sztangi i chandelek. Wolne ciężary to podstawa. Mozna na nich ćwiczyć każdą partie mięsni. Ja bazuje na cyklu \"trenuj w domu\" autorstwa B.Szczotki (były vicemistrz Europy) i skierowanych do amatorów. Niedługo zaczynam :-) Teraz mam ważniejsze sprawy na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×